Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iOS от 4.1 до 6.1.2 (Custom FW) с помощта на Sn0wbreeze 2.9.14 (за Windows)


John Digweed

Recommended Posts

Знаете, че местата за ъплоъд намалят с всеки изминал ден. Kъстъмите започват с размери от 320 MB и достигат 800 MB. Махнах линковете от първи пост, защото изгоряха (всеки знае причината). Трудно се намира място, където може да качиш файл с такъв размер. Ако стане, то той ще живее твърде кратко. Ръководството за направата на такъв (къстъм) е доста добре направено и ме съмнява някой да има проблем.

Не ме карайте да махам и него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 417
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    75

  • Grievous

    27

  • The Shaman

    15

  • Sladichuk®

    9

А мислиш ли че не съм опитал, преди да пиша? Мога да ти го изпратя, но не иска да активира телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И някой друг като го направи, ще ти активира ли телефона? Мислете малко, инструмента е един и същи! Може да го хАктивираш с redsn0w, след като качиш къстъма... но най-добре е със СИМ карта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам как е най-добре. Защо да искам с активация, ако имам СИМ карта. Май ме взе за... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към кой оператор ти е заключен телефона , може пък да се намери карта да си свършиш работа дет се вика !?

Ако не си сигурен може да провериш с това http://dox.bg/files/dw?a=747c6fd9bd

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира АТиТ карта от Пловдия да я заема за уикенда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Мога ли да помоля за един къстъм 5.0.1 за iPhone 4 фз,трябва ми с активация!

В момента съм с firmware 4.3.5 ФЗ basebadn 04.10.01 до мемента не съм му правил нищо.

Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих ръководството в началото, възползвайте се от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчаках Тюнса да качи с шифт+рестор 5.0.1, след приключване на снежинката със запълване на статусбара, се появи ябълката със статусбар (празен) и така 10 мин.

(реших че тук е момента да буутвам нали е тетърт може и да съм сгрешил)

Пробвах iBooty, написа Done а телефона не се стартира. Пробвах Just Boot - Редсноу крашна?

Моля за малко помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aко си с Windows, oтвори Redsn0w, като администратор. Пробвай да изтеглиш redsn0w на ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам нещо, айфона е с iOs 4.3.5 и baseband 4.10.01, джейлнат tethered и отключен с гевей. Искам да го упдейтна на 5.0.1 с къстъм имам и двата които бяха качени на първата страница, но не знам с актвация ли да го направя или да продължа да си ползвам гевей кое е по-добре и също дали ще трябва пак да го джейлвам, ако не как да го направя untethered?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не четеш колега!

Gevey не активира, а отключва вече активиран телефон!

А къстъм фирмуерите направени с версия 2.9.1 са си с Untethered JB.

Ако нямаш СИМ карта , към който оператор е заключен телефона теглиш хАктивиран. Случайно ако не се получи хАктивацията правиш джейл с редсноу без да маркираш Install Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ!

Значи за да го ъпдейтна слагам къстъма с активация и като се ресторне ще ми е джейлнат untethered, но пак ще трябва да си ползвам гевея. А вече ако не стане да се активира правя това с редсноу. и пак си ми е джейлнат с гевей така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да! Къстъма запазва бейзбанда ти за да може да се отключи с Гевея. Къстъма С активация трябва да активира телефона ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прстани с това цитиране на последен пост!

Изтеглих 5.0.1 с активация пробвах се да инстална но в iTunes пише Wrong Firmware version.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, сигурен ли си, че си изтеглил правилния фирмуер? И дали въобще си го изтеглил целият? Дръпни го на ново и пробвай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как разчитате на линкове от друго място - не знам?

Защо не вземеш и сам да си направиш по ръководството в началото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готово. направих всичко дадено в първият пост и мина като по вода, а имам тела от седмица.

Редактирано от Kristiyan Yordanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво – значи следващият път – без спам въпроси !!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

sn0wbreeze 2.9.2

What's new:

-Added Tethered Jailbreak support for 3GS/iPod Touch 3/A4 Users on iOS 5.1 (9B176)

-iPhone 3GS old-bootrom users are untethered on 5.1/9B176 (as usual).

-Bug Fixes (Specifically with the iPad baseband and iPhone 2G).

-Re-added the iPhone Dev-Team's iPhone 2G permanent unlock 'BootNeuter'.

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, направих всичко посочено в първия пост с 2.9.2 вкарах го в дфу с редсноу и до тук всичко е ок но тунето не ми вижда телефона и немога да му дам шифт и рестор моля някой да ми подскаже Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А вместо да искаш някой да подскаже как се инсталира и борави с iTunes в тема за сноубрийз, що не питаш търсачката, че да откриеш тоновете, изписани за драйвъри за ДФУ, за смяна на USB портове, и прочие и прочие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам 3гс с нов Боотръм и Бейзбанд - 06.15.Фирмуер 4.2.1.Много моля бихте ли ми дали Скрийн как трябва да изглежда Хост файла,защото много ми се ще да го вдигна с Къстъм 5.0.1.Доста търсих променям редове но не става.В момента съм в ДФУ и чакам помощ Благодаря.Свалих си сигнатурите локално на компютъра чрез TinyUmbrella.Но при свалянето на сигнатурите извличам от 4.0 до 4.3.3 и после направо за 5.1. Как да постъпя за да сваля за 5.0.1??В момента съм със Къстъм 4.2.1 сготвен със вградени сигнатури.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж лога на ъмбрела-та - ако срещу хешовете за 5.0.1 е в червено, изпуснал си влака.

П.П. Защо ти е да пипаш по хост файла? Ползвай функцията тсс сървър в ъмбрела - тя ще замести сървъра на сидиа и ще "подпише".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...