Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iOS от 4.1 до 6.1.2 (Custom FW) с помощта на Sn0wbreeze 2.9.14 (за Windows)


John Digweed

Recommended Posts

sn0wbreeze v2.9.4

What is New?

http://blog.ih8sn0w.com/2012/05/sn0wbreeze-v294.html?m=1

Added the 5.1.1/9B206 untether that was released with today's absinthe update. 

Added 5.0/9B206f (Apple TV 2) support.

Minor UI changes (thanks @icj_!).

Bug Fixes.

Download sn0wbreeze v2.9.4

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 417
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    75

  • Grievous

    27

  • The Shaman

    15

  • Sladichuk®

    9

В момента е много натоварен downloads.ih8sn0w.com за това ползвайте алтернативните линкове като този Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да помоля някой да направи едно къстъмче без ъпдейт на бейзбанда 5.1.1 за айфон 4.

Благодаря предварително.

Ако има добронамерени, на лични...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам и двата, но със или без активация ти трябва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, как се държи с 5.1.1 , защото днес се разочаровах от направения със Sn0wbreeze 2.9.4 почти всичко спря: навигация, wi-fi-я не работеше както трябва и на всеки два-три рестарта забиваше на ябълката ! Качил съм от сидия : ifile и Installous (вградени в ipsw-то). Та дали аз бъркам някаде или има бъг в 2.9.4 ? Активирам го със сим към който е заключен и после Lockdown от SAM ;))

Sn0wbreeze 2.9.5

What is New?

  • Added 5.1.1/9B208 untether payload for the iPhone 4 GSM.
  • Added iPhone 3GS (iPad Baseband users) location services fix.

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма бъг. Днес направих една четворка без активация и всичко си и работеше. Нищо не вграждам, чист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphone 3gs Sn0wbreeze 2.9.5 забива на ябълката !

Някой пробвал ли е с absinthe-win-2.0.2 но след активиране с карта на оператора ако е заключен?

Редактирано от svetoslakis
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти мина през ума че с оригинален 5.1.1 ще му застреляш ънлока?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

!!! НЕ с оригинален 5.1.1 , че ще го "застреля" ънлока тотално !!! Прави си един NO_BB с redsn0w_win_0.9.11b4 пердаши го на тел-а и после с absinthe-win-2.0.2 и активирай с карта на оператора към който е заключен ! Пей сърце и спи спокойно ;):tooth: (лично пробвано и работи идеално)

П.П. Този път се е поомазоло положението със Sn0wbreeze за 3gs-ите. Не го препоръчвам към този момент ! Пробвах с 2.9.4 и с 2.9.5, чист Custom FW не работи адекватно ! (вече споменах по-горе защо)

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здр, не знам дали тук е мястото за поста ми ако не е моля да бъде преместен в правиланта тема!

Въпросът ми е следният имам Iphone 4 Jailbreak с IOS 4.3.3 сега искам да обновя версията и да мина на 5.1.1 но се страхувам че ще загубя всички изтеглини от Installius приложения. Има ли начин да ги запазя и дали ще мога след Ъпа да си ги прехвърля чрез iTunes понеже ги имам всичките там?

Благодаря предварително..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като ги имаш в тюнса, къде е проблемът? Рестор и го кичиш като нов телефон, начисто.

Не ти е точно за тук питането, но тук ти отговарям, за да не ровиш. Има цяла тема по въпроса как се вадят приложения качени с инсталъс, както и защо е задължително да правиш рестор, а не ъпдейт на джейлнат телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте IPhone-маняци.Въпроса ми е за унлок на IPhone4-BB-04.10.01-iOs-4.3.3-ФЗ към сфр-Франция(имам сим карта).Какво бихте ме посъветвали,какви са вариантите.Не съм наясно с нещата,но полагам усилия(изчетох доста форуми).Извън страната съм,иначе не бих се захванал с това(нямам възможност за Gevey sim).Та на телефона имам инсталирана Cydia и отварям файловата система с Ispirit-ако това има значение,приложения качвам с Installous 4.Ще съм много благодарен на всички отзовали!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нямам възможност за Gevey sim

Значи ънлок от оператор или нищо.

Спрете с офтопиците!!! Следващият постнал въпроса в грешна тема ще се чуди защо не може да пише. Всички теми осрахте с тия плачове за ънлок. Кой ви би през ръцете да си купувате ФЗ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

След осма точка ми изписва There is no SIM card installed in the iPhone you are attempting to activate. Please disconnect and insert a SIM card in the iPhone. Изкарвам картата, вкарвам я, но отново ми изписва този текст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Айде, изтичкай в раздела "Нов съм...", за да се поосветлиш в далаверата.

П.П. При ноу сим, или е заминал четецът, или картата е скапана. Отсявай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Grievous за упътването.

Iphone 3GS(ФЗ към глобул) бях с 4.3.3 , модем 05.16.02 сега сложих 5.1.1 модема остава същия.Къстъма направих без активация ,тела е заключен към глобул и с такава карта съм.

Всичко е супер дори телефона работи по-бързо и няма проблем с нищо.Всички с телефон като моя да действат смело.

Snowbreeze 2.9.6 зададох да търси в гугъл и ми го намери от много места просто го дръпнах от едно такова.

За инсталиране ми даде две грешки:

1.Ъпдейт или ако нямате инсталирате .net framework

2.иска 10GB. свободно място.

След което всичко е наред.

Благодаря отново на Grievous

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

iPhone 3GS 16GB New iBot, някой да помага за вдигане от 4.1 към 5.1.1 къстъм! Първоначално пробвах къстъм на Sn0wbreeze през iTunes ,но ми изкаравше грешка 3194 , след малко четене от форума пробвах със TyniUmbrella Cydia Server опитва се да тръгне но ми изкарва други грешки! От порядъка (1 ) и т.н!Предварително благодаря.

Никой няма идея как да ми помогне по случая!? :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

sn0wbreeze 2.9.7 за 3GS и A4 устройства е готов. Поддържа тетърд джейлбрейк за 6.0 и 6.0.1. Линк в шапката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко часа се мъча с един 3гс стар буут да му кача къстъм 6,01 но не може да се хактивира, пробвах варианта с редсноу без отметка на сидия но ми казва че е неразпознат фирмуер, някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи един къстъм с redsn0w и задай него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с последния редсноу, ресторна се и остана в рековъри, според редсноу в този момент трябва да го джейлна или да го изкарам от рековъри но и в двата варианта ми изписва в един момент: missing Keys.plist data for this build, ако се опитам да му посоча ипсв което да ползва ми изписва че все още не се поддържа от редсноу, въобще греда :smile:

Редактирано от Icco
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...