Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iOS от 4.1 до 6.1.2 (Custom FW) с помощта на Sn0wbreeze 2.9.14 (за Windows)


John Digweed

Recommended Posts

След като сложиш къстъма, ще ти трябва ултрасноу за да го отключиш.

И не, няма начин софтуерно да върнеш 06.15.00

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 417
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    75

  • Grievous

    27

  • The Shaman

    15

  • Sladichuk®

    9

моля помагайте ... реших да направя нов рестор заради проблема с батерията! сложих уж хактивиран къстъм който uomoto е качил е на блога си Ч всичко мина без грешки докато не ми поиска оригинална сим-карта , която аз нямам... и сега си стои така SIM NOT VALID ! моля, помогнете ми !! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, какво му обясняваш, не го ли виждаш, че и да му говориш, няма да разбере....

Тоя е точно третия подред днес! В трета подред тема....

http://bgiphone.com/...280#entry136672

http://bgiphone.com/...726#entry136726

Обяснете се набързо (Рe - Активация на ФЗ телефон без оригинална SIM карта , къстъм фърм със запазване на BB) и трий, че вече хуквам към аптеката за нещо против уртикария!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Мога ли да помоля за един къстъм 5.0.1 за iPhone 4 фз.

Телефонът е английски и фз,но картата е при мен в момента съм с 4.3.3 бб 1.59.00 и ползвам бг сим

Мерси и поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! С iPhone 4 съм, изтеглих си къстъм 5.0.1 Activation, но след като свърши рестора излиза ябълката и отдолу има поле което трябва да се запълни и там забива и не мърда.? Някой да има същия проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Буутни го с редсноу , без да се притесняваш . Ще се зареди и ще се "оправи" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Compatibility с Win XP и run as administrator да си забравил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mirko85, се е оправил сам с малко постоянство. След четири, пет пъти с Редсноу се е получило.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане към знаещите ? Телефона, който ми дадоха е iPhone 3GS, ФЗ, версия 3.0, фирмуер 04.26.08, има запазени в Cydia - SHSH за iOS 4.1, 4.2.1r1, 4.3, 5.0.1, джейлнат и отключен. Мога ли да кача версията на 5.0.1 чрез /3GS - iPhone2,1_5.0.1_9A405_Custom_Restore_Activation/ от първия пост, като не би трябвало да се промени фирмуера. По надоло пише,че „iPhone 3GS (нов bootrom) – трябва да сте имали джейлбрейк на 3.1.2”. Такъв не е имало. После ще мога ли да отключа телефона с Ултрасноу?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш запазени за 4.0.2, качи на него (оригинален). Минеш ли границата 4.х.х, вече ще можеш да качиш къстъм 5.0.1. Скоро стигнахме до този извод. 4.0.2 е с отключваем бейзбанд, но не по-нагоре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! На моя 3гс му сложих къстъм 5.0.1 активрах си го с оригинална сим карта и когато го напълних с приложения, музика, снимки при прелистване на страниците бая си насичаше. Има ли някой друг с 3гс да каже при него дали има подобен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Iphone 3GS съм 4.1 jeilbrakнат и ФЗ (в последвие отключен) свалям готовия фирмуер , вкарвам телефона в режим за инсталиране на къстъма давам къстама , който е за телефони без сим картата на оператора , започва да го инсталира , появява се снежинката , не ми дава грешка , пълни се под снежинката , след което излиза ябълката и отдолу местото за пълнене , което не се пълни за 30 мин чакане , въобще и сега още си седи ябълката и неиска да завърши процеса ?! Каде бъркам , като не ми дава никаде грешка ??

Моля ако някой знае как да оправя положението , моля да сподели .

Благодаря , предварително !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф, така ли не се научихте, че този джейл е тетърд.

Няма да обяснявам повече!

Върни се сега в началото на темата и виж какво съм писал под подчертаното с ярко червено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам , оправих го , но просто не ги разбирам много много и незнаех какво точно значи Tethered и UnTethered Jeilbrake и за това е станало така .

Благодаря много и се извинявам , за недопрочитането ми на основните неща ;) Благодаря за бързият отговор също !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам искам да си сложа къстам на iOS 5 със запазен бейсбанд за да го ползвам с гйвей. Не ми трябва да е джейлнат ще си го ползвам така, обаче нямам наличен windows за да ползвам сноубриз и iREB? Някакви съвети?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, няма начин, къстъм фирмуера е с добавена Cydia. Ако ти оттърва, тичай в шапката и тегли според телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iH8sn0w пусна нова версия, която позволява направата на IPSWs с TinyUmbrella и iFaith SHSH blobs.

Features:

● Happy birthday sn0wbreeze!

● Brought back old firmware support in one release!

● GUI Improvements

● You can now build IPSWs with TinyUmbrella/iFaith blobs!

● Removes OTA Updates/badge on iOS 5.x.x+ devices.

● Added an IPSW Downloader

● Built-in iREB functionality updated from newest iREB r5 module.

● Custom Packages in Expert actually works now. :p

● All supported firmwares in this release are untethered.

● A5 devices are NOT supported at this time due to no public DFU/iBoot exploit.

Supported iOS Revisions:

Supports iOS 3.1.3

Supports iOS 3.2.x

Supports iOS 4.0.x

Supports iOS 4.1

Supports iOS 4.2.1 - 4.2.8

Supports iOS 4.3 - 4.3.3

Supports iOS 5.0.1

iOS 4.3.4/4.3.5/4.4.x/5.0 support coming soon

Свалете от ТУК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готовия къстъм 3GS - iPhone2,1_5.0.1_9A405_Custom_Restore_Activation има ли значение на какъв Bootroom (3Gs) ще се сложи? В смисъл на какъв 3Gs (със стар или нов Bootrom)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам от шапката долния линк е без ъпдейт на бейзбанда. Тоест сега съм с 04.10.01 и ще си остане същия нужен за гивея? По-добре да питам от колкото да имам iPod после :tooth:

4 - iPhone3,1_5.0.1_9A405_Custom_Restore_No_Activation

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, нали за това е къстъм. Ресторвай смело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами имах карта, но....днес така я окълцах за да стане на микро че сега не я засича дава "No sim". И следователно ако сега ресторна трябва да си търся карта някъде из Пловдив. Другия вариант е хактивирания къстъм, но нали страдаха от някакви болежки - няма пуш и т.н. Какво ще ме посъветваш Шамане?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля за къстъм за 3GS с айпадски бейзбанд с активация на 5.0.1. Знам, че имаше тук, но не намирам нещо.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...