Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iOS от 4.1 до 6.1.2 (Custom FW) с помощта на Sn0wbreeze 2.9.14 (за Windows)


John Digweed

Recommended Posts

Това вече е начина, да. Може би някой ще трябва да направи едно малко стегнато тюториълче за това, защото наистина работи, а ъпдейта на ултрасноу изглежда ще се позабави...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 417
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    75

  • Grievous

    27

  • The Shaman

    15

  • Sladichuk®

    9

правя сичко по раководството и ми дава грешка 37.... и до там .. колко и пъти да пробвам пак так... някакви идеи ?

някаде мога ли да видя какво представлява грешка 37?

Редактирано от MediaSys
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно можеш... ако можеш и да пишеш пунктуационно правилно, поне в търсачката....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ползвай сноубрийз 2.0.1 и няма да имаш грешка. Ако го прави и с новите версии, значи си остава :censored2: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да се похваля вече с 4.3.1 успешно.. всичко работи (като съм активирал телефона с карта)... :)

мога да добавя към ръководството на НЕО че вече ултра снега е версия 1.2.1 и не е необходимо да слагаш фикса за 4.3.1 !!

Сега малко опит да споделя

- след много рестори с 3.1.3 и слагане на къстъм 4.3.1 , винаги получавах грешка 37 ... пробвах и на други 2 компютъра грешката оставаше...след като излезна Sn0wbreeze 2.5.1 направих нов къстъм (като изтеглих на ново оргинален 4.3.1),като и ресторнах до 3.1.2 (джейлнах с www.jailbreak.me) и този път стана от първия път...според мен при мен проблема е бил от версията на Sn0wbreeze(2.5 конкертно за мен)... :)

поздрави на всички и мерси за оказаната помощ от страна на НЕО!!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не се получава, направих всичко по стъпките точно както е. Когато тръгнах да инсталирам Ultrasnow fixer 4.3.1 ми изписа - "Note: The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed." Пробвах да инсталирам само Ultrasnow 1.2.1, обаче не се получава стои само на Търсене...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, с кой ББ е телефонът - провери ли дали е в списъка с възможните за отключване?

Хммм, кой модел телефон мъчиш? Ако е този в твоя профил, генерално си се объркал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, с кой ББ е телефонът - провери ли дали е в списъка с възможните за отключване?

Хммм, кой модел телефон мъчиш? Ако е този в твоя профил, генерално си се объркал.

Мм.. да извинявам се 05.16.02 съм. :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

05.16.02 e ББ на iOS 4.3.1, което автоматически iPhone 2G отпада.. :thinking:

Значи някой не си е попълнил даните в профила, правилно...... :liar:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя, просто съвсем съм забравил да променя информацията. iPhone 3Gs/4.3.1/BB 05.16.02

Редактирано от Pe6o666
Цитат
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно си забравил, и че предходно мнение не се цитира....просто пиши в таба Бърз Отговор :Wink:

Ultrasnow 1.2.1 не отключва новите ББ ( в твоя случяи: от 5.14.02-нагоре), просто е фикс към iOS 4.3.1

За сега с този бейзбанд, отиваш на "опашката" на чакащи за ънлок.

Има един-два "вариянта", първият е силно непрепоръчителен (6.15.00-все още не е потвърдено че работи на 4.3).....вторият.. явно ще ти се види "леко" скъпичък (хардуерно понижаване на ББ) но е най-приемливия :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преминах успешно на 4.1 (iPhone 3g), при опит за синхронизация ми излизе следният ерор iPhone “Sync Session Could Not Be Started”, направих нов къстъм без активация и го активирах с AT&T карта и проблемите изчезнаха. Ако не разполагате със сим карта на оператора към, който е заключен телефонът ви може да използвате следният начин за активация тук

Редактирано от liddel
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, малко оплесках нещата...всичко с ъпдейта и джейла ми е наред, проблема е че след като казах на itunes да ми restore-не всичкото инфо от преди джейла, откачих телефона от кабела защото се сетих да направя нещо преди да върна всичко...телефона се рестартира и при ъпдейта в itunes се бекъп-на (при положение че на него няма нищо) и следователно не мога да си върна бекъпа от преди джейла...дали има някакъв начин да върна не последния бекъп а от преди това? Благодаря предварително..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно знам че не е препоръчително, но от доста време си го правя така и съм свикнал...ако не го връщам обаче, дефакто си губя контакти, смс и notes?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте... снощи сложих бета 3 със сноубреез на 3ГС , с последна весия на айтунс, но така и не успях да го активирам. Не можах да направя синхронизация с Айтунса. Някои ако знае нещо по въпроса и ако не го мързи да драсне един ред :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

I.S.G, пробва ли това - с iFunbox или друга подобна влез в "Raw File System" -> /System/Library/CoreServices

open SystemVersion.plist и премахни следните линии:

<key>ReleaseType</key>

<string>Beta</string>

Reboot the iPhone, след което го активираш с iTunes. Това работеше на beta1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно мисля, че Sn0wbreeze не отключва файловата система ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави custom firmware, което си е същото :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

chayanne, преди 2 дена си направих CFW с Sn0wbreeze , добавих му към пакетите за install afc2add като предполагах, че ще ми отключи файловата система и ще мога да стигна до /System/Library/CoreServices/SystemVersion.plist . Останах неприятно изненадан след инсталцията на дадения Custom ,в iFunBox не беше отключена файловата система и нямаше как да активирам телефона си .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали ти е актуална версията на iFunbox. Също така опитай да навигираш през iFile примерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С инсталиран CFW направен с Sn0wbreeze достигнах untethered jailbreak на бета 3. Активацията може да се постигне чрез "ре- джейлбрейк" с redsn0w 0.98b2 като се махне отметката на install Cydia след това джейлбрейка е вече untethered за 3GS old bootrom

П.С. : Става дума за iOS 5b3

Редактирано от Mr.Phoenix
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм 3G, ОС 4.1., ФО. Мога ли да слагам направо CFW 4.3.3? Да очаквам ли някакво подобрение в работата на телефончето или няма съществена разлика?

Редактирано от ivodanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко трудно ще ти се получи :Wink: 3G пддържа до 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...