Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

Грешка 1015?!?

Umbrella и Exit Recovery!

Друг вариант- пращаш ми го, оправям го и ти го връщам.

За два дни ще имаш телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

paolo_1987 , кое от поста ми над твоя или от правилата не разбра?

И чакам...

Какво? Да падне таванът, Стив Джобс да ти каже какво да правиш, или да се сетиш поне да прочетеш тук–там?

A, не било това, всъщност– някой ако може да порови не във форума, просто тази именно тема изцяло, да сдъвче и изплюе специално за теб пост еди кой си....

Дотук беше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

paolo_1987 , кое от поста ми над ствоя или от правилата не разбра?

Какво? Да падне таванът, Стив Джобс да ти каже какво да правиш, или да се сетиш поне да прочетеш тук–там?

A, не било това, всъщност– някой ако може да порови не във форума, просто тази именно тема изцяло, да сдъвче и изплюе специално за теб пост еди кой си....

Дотук беше!

Изобщо не ми пука какво мисли толкова злобна и надменна ....... , като теб ;) Запази си мненията за себе си ако не можеш да помогнеш не се прави на интересна.

Sladichuk Edit: Оххх, на кака.... Сбогом!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Дано да не е тъп въпрос,но ще имам ли някакви проблеми ако ъпдейтна iPad-ския baseband 06.15.00 на фабрично отключен 3G с текущ baseband 05.15.04?Изчетох цялата тема,но така и не разбрах това с проблемите с ъпдейта дали се отнася само за отключване на телефона в последствие или по принцип.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е по-голяма глупост няма. Защо ще слагаш iPad-ския baseband на фабрично отключен телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами,защото от както ъпдейтнах и джйлнах на 4.2.1 имам проблеми и си мислех дали проблема не е в това,че не съм ъпдейтнал baseband-а.Вече правя 3-ти рестор и след джейла,като натисна някой от volume бутоните телефона ми се респрингва сам.Това е всеки път!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни отделна тема за проблема си, да го разнищваме в нея. Но 100% проблема не е от това, че не слагаш iPad-ския baseband. Нали не инсталираш ultrasn0w?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих рестор до 4.1 и като опитах да джейлна с редснол телефона остана на надписа Installing Activation Bundles малко преди края. Какво да направя сега? С iPad-ски бейзбанд съм.

П.П. Рестартирах и сега пробвам пак да джейлна.

П.П. От втори път се джейлна...

Редактирано от tonygti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Iphone 4 FW 4.2.1 BB 03.10.01,телефона е от М-тел.Имали jailbreak,че от толкова четене нещо не съм сигурен дали да пробвам.

Моля някой който знае с сигурност да пише.Ще сам му благодарен за да знам какво да правя и да не стане някъв гаффф.

има но ако имаш компютър-MAC система Untether iOS 4.2.1 Jailbreak for iPhone, iPod touch & iPad with RedSn0w 0.9.7b5 ;)

ето и линк за сваляне

http://www.techfreakstuff.com/2011/01/jailbreak-ios-4-2-1-redsn0w-0-9-7b6-iphone4-ipad-ipod-touch-4g.html

или от тук

http://www.cutviews.com/iphone-dev-team-updates-redsn0w-0-7b5-to-resolved-bluetooth-issues/7184

Редактирано от elwis
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне четете ли като давате съвети на хората... Jailbreak има отдавна, но е tethered... "Unfortunately in order for us to have an untethered Jailbreak your iDevice must have 4.2B3 SHSH files on file with Cydia" без SHSH за 4.2В3 нищо няма да стане, а от Мтел с 4.2.1 на 99% няма да има SHSH за 4.2В3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Elwis не давай стара информация на колегата , има по нови версии и за Mac и за Windows:

Свали - redsn0w_win_0.9.6rc8 за Windows

Свали - redsn0w_win_0.9.6rc8 за Mac

Линковете са от сайта на Dev-team

П.П. Между другото забелязах, че с последните версии rc7 и rc8 дрейна на батерията значително спадна !! :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне четете ли като давате съвети на хората... Jailbreak има отдавна, но е tethered... "Unfortunately in order for us to have an untethered Jailbreak your iDevice must have 4.2B3 SHSH files on file with Cydia" без SHSH за 4.2В3 нищо няма да стане, а от Мтел с 4.2.1 на 99% няма да има SHSH за 4.2В3

Аз съм със iPhone 4 FW 4.2.1, закупен от Глобул преди около месец, закупен е без карта, затова ми го отключиха към всички оператори (ползвам го с Мтел, не съм го jailbreak-вал)! Ако го jailbreak-на, unlock-a ми ще се загуби ли?

Още като си го взех пуснах TinyUmbrella за да запазя SHSH, програмата запази SHSH за 4.2.1 и за 4.2B3, но локално на твърдия диск, проблем ли е ако са локално запаметени, а не в CYDIA??! Според мен има възможност, да има SHSH за 4.2В3, при половение, че е закупен с 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма да се заключи, щом е ФО винаги ще си е отключен!

TinyUmbrella запазва SHSH не само на харда ти, но и в Cydia!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне четете ли като давате съвети на хората... Jailbreak има отдавна, но е tethered... "Unfortunately in order for us to have an untethered Jailbreak your iDevice must have 4.2B3 SHSH files on file with Cydia" без SHSH за 4.2В3 нищо няма да стане, а от Мтел с 4.2.1 на 99% няма да има SHSH за 4.2В3

Казвам ти го така с i4 от Мтел съм, купен с 4.2.1. Имам запазени SHSH за 4.2B3. А за untethered jailbreak-а, pod2g нали уж работи по нов greenpois0n(който не изисква 4.2B3). Наистина за момента без 4.2В3 няма как да се untethern-e.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак се мъчих с джейла ама нещо все ми умира на "waiting for reboot" не знам от къде идва проблема правя всичко както е описано.Не знам дали може да е от Вистата ми или....Ако някой има идеи да казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблемче. Със iPod Touch 2G MC съм. Пробвах с всички редсноуве които има в темата. Всеки ми прави един и същи проблем. Като натисна Browse и посоча 4.2.1 ме пита дали е МC или не. Казвам му да и ми излиза съобщение че не се поддържат iPod-и като моя. Ако натисна не ми се прекъсва инсталацията. Някой може ли да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Извинявайте за може би тъпия въпрос, но след като си ъпдейтнах 3G, ФО, до 4.2.1, сега искам да го джейлна.

Дръпнах redsn0w и когато ми поиска "browse", аз не знам къде се намира файла.

Трябва ли да свалям кастъм или оригинален фърмуеър, или има друг начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Windows ХР: C:Documents and Settings/име/Application Data/Apple Computer/iTunes/iPhone Software Updates

Там е оригиналния, ако е свален с iTunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младежо, има бутон "Нов отговор", не е нужно да цитираш предходното мнение!

Благодаря.

Всичко мина по вода. Вече имам напълно функционален джейлнат 3G с 4.2.1.

Cydia си работи без да създава проблеми. Всички инсталирани приложения през Installous си работят :).

Това, дето чета збързото падане на бятерията, при мен не се забелязва поне за сега. От вчера вечерта до днес след обяд при нормално използване на телефона (20-30 мин. разговори и 30 мин. използване на приложения), батерията е на 90%. Дори при включен 3G и EDGE. Дори ми се струва, че държи по-дълго от преди.

Бързината, като че ли също е по-добра.

Лека вечер на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При джейл на 3G с redsnow сложих отметка на процентите за батерията. Всичко мина както трябва, но процентите не се показват. Забелязах, че имаше съобщение в redsnow за това, но за съжаление не му обърнах внимание - помислих, че всичко ще стане автоматично. Какво да направя за да се покажат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, на usage ми дава само колко време съм го ползвал - в часове и минути! Няма на какво да дам ON! Възможна ли е? С iOS 4.2.1 съм, но не мисля, че трябва да има значение!

Ако нещо се е объркало може ли да бъде коригирано?

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...