Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

Мисля, че Ping-а се изключва само ако си с американски акаунт, както е в моя случай.

Аз все още го изключвам, може и ти да пробваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Аз също съм доволен от jaila-a. За сега за 24 часа се държи нормално. Също така не намирам разлика в консумацията на батерията от 4.1. Даже си сложих Multitasking Gestures, забавно е но не за този дисплей прекалено малък е за 4 или 5 пръста. :)

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

redsn0w 0.9.6rc11 untethered jailbreak

redsn0w (Windows)

mrctue.png

redsn0w (MAC)

mrctue.png

iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch 4G, iPod touch 3G, iPad 1 и Apple TV 2.

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е нормално със silent switcher-a! А за предишния ми пост, явно не съм догледал нещата.. В сидия ми пищеше, че не можело да се инсталира, но сега виждам, че има версия за 4.3.1 на folderenhancer. А след като инсталирах multicleaner, quicklock и sbsettings не излизат вече в multitasking bar-a. Един въпрос: ако спрем отново пинг и фейстайм от рестрикшънс дали ще харчи по-малко батерия? Или на този ФВ вече няма значение и са оправени проблемите?

Ето една идея за този Ping: Settings -> Store -> Излизаш от Акаунта (Може да се заблуждавам, но това при мен има ефект. Когато го забраних от рестрикшънс този Ping батерията пак си падаше както преди това.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol, моя телефон никога не е бил JB, единствената програма която му е качвана е Skype от AppStore. Според теб какво ще е това друго естество ? :unsure:

(Всичко възможно е на OFF)

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се е износила за цялото това време, нали? :D

И да кажа, аз нямам проблем с батерията, просто ми се иска да държи повече. :)

Грег, мерси за съвета. Ще го пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Redsn0w 0.9.6rc11 Оправени грешки при замръзване и блокиране при uploading ramdisk

Windows

dde12630ea636699.pngСвали

Mac

dde12630ea636699.pngСвали

ето и едно видео:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли се случва?-след чист рестор правя джейла с rc11,но когато дойде момента за стартиране на самия процес,телефонът ми от дфу просто се рестартира и реално джейлбрейк нямам?! Получава се чак на 2-3-я опит?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли се случва?-след чист рестор правя джейла с rc11,но когато дойде момента за стартиране на самия процес,телефонът ми от дфу просто се рестартира и реално джейлбрейк нямам?! Получава се чак на 2-3-я опит?!

За разлика от преди, когато приключеше броенето и пускаш хоум бутона по време на дфу-то, сега трябва да го държиш докато не светне в бяло екранът и ще стане от воле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправен ли е проблема с mute switcher-a? При мен първоначално го нямаше, но днес забелязах, че понякога се получава..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си работи. Просто когато чоплиш настройките в сетингс, гледай суичъра да е включен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 4.3.1 съм Snowbreeze-нат. с 2.5, но сега има и 2.5.1, който добавя възможност за анимирано буут лого. Искам да питам някой наясно ли е дали сега мога да го "джейлбрейкна" и с Redsn0w само заради логото, без да ми се ъпдейтне бейсбанда ? ( Не ми се ресторва наново само заради това с къстъм със Snowbreeze 2.5.1 )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цецко, шантав въпрос брат. Какво общо имат джейлбрейкът и ресторването на фърмуеър/бейзбанд???

Ти, даже няма и да реджейлваш - само ще отметнеш кастъм буут лого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със 5.13.04 бейсбанд съм и в никакъв случай неискам да го ъпдейтна попогрешка, че с тоя айпадския бейсбанд вече имам приятел, които му отиде GPS-a ... та знам, че ще оставя отметка само на animated boot logo с Redsn0w и няма да реджейлбрейквам, но питам за презастраховка някой да потвърди, че няма да се ъпдейтне и бейсбанда.

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези които са с 4.3.1 и са джейлнали с redsn0w 0.9.6rc9 untethered jailbreak и след това са наслагвали до redsn0w 0.9.6rc12 и им забива(lag-ва или както искате го разбирайте) на Settings и работи по-бавно, просто направете чист Restore и отгоре redsn0w 0.9.6rc12 и всичко ще е ток и жица!

П.П.Поне при мен всичко се оправи.А доста ми забиваше на Settings и когато местя apps в папка или друга страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО: За тези с ФАБРИЧНО ЗАКЛЮЧЕНИ ТЕЛЕФОНИ - НЕ ПРАВЕТЕ НИЩО - за сега този джейлбрейк НЕ ПОДДЪРЖА UltraSn0w 1.2 - ще има ъпдейт 1.3 - НЕ Е НОВ ЪНЛОК - просто ъпдейт на 1.2 - който ще работи на 4.3.1!!!!!

Това означава ли че ФЗ телефони не могат да се джейбрйкнат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може!Аз съм с ФЗ и всичко е ОК!

Но, аз го ползвам с карта към оператора, който е заключен телефона, т.е. Глобул!

Редактирано от V304JOR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В случая ти все едно си с фабрично отключен, така че не подлъгвай останалите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЦИТИТАЙ ПРЕДХОДНО МНЕНИЕ!!!!

Значи няма да има проблем за jailbreak ако е заключен и използжаш карта на оператора от които е заключен. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не няма да има проблем ;), стига да го направиш както трябва :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Redsn0w 0.9.6rc13

The 4.3.2 untether works on all devices that actually support 4.3.2 except for the iPad2

http://blog.iphone-dev.org/post/4731948971/the-untether-rolls-on

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Redsn0w 0.9.6rc13

The 4.3.2 untether works on all devices that actually support 4.3.2 except for the iPad2

http://blog.iphone-dev.org/post/4731948971/the-untether-rolls-on

iPhone4 (GSM)   iPhone4 users please wait for a pending fix
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...