Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

Аз съм с 3GS 06.15 и old bootrom, ФЗ. Разбрах, че мога да кача 4.3.1 и да е Untethered Boot. Пробвах един IPSW, който трябваше да е активиран и пишеше, че е за 06.15, но непрекъснато даваше грешка 1600. Пробвах всякакви познати методи, но не можах да го инсталирам. Би ли могъл да дадеш линк към работещ такъв? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Мерси! Ще изчакам линкът към 4.3.1, който си дал, да стане активен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоля, САМ не баца под 4.3.1, пушфикс няма, а gps-a С ГАРАНЦИЯ НЯМА ДА ТРЪГНЕ на хАктивиран тел - к'во пра'йм с хАктивацията тогава? Насираме телефони?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Сподели освен ютюб, имаш ли пуш за мейлите? Май нямаш...навигация? Пак не...

Разберете веднъж завинаги - хАктивирането носи само минуси! Казвам го, за да ви спестя главоболия и чудене, кое и защо не работи, и защо ви мре батерията без причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, пуш на мейла работи. С 4.3.1 навигацията не работи. С глобулСки телефон съм и днес ще си взема един B-Connect пакет и ще пробвам да го активирам нормално, за да видя дали ще подкарам GPS-а.

SAM си работи. Толу-що го тествах и си активирах телефона.

Редактирано от yamahadrums
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си карта на Глобул и активирах телефона с нея. YouTube работи без проблем, но не и GPS. А флашването на бейсбанда явно трябва да стане под 4.2.1. Сега съм с 4.3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай флашването под 4.1 или с pwnage custom 4.2.1 - повечето успели да подкарат и гпс-а са пробвали така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

redsn0w 0.9.6rc9 untethered jailbreak

redsn0w (Windows)

mrctue.png

redsn0w (MAC)

mrctue.png

Устройства iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch 4G, iPod touch 3G, iPad 1 и Apple TV 2. Не поддържа iPad 2.

Аз лично пренабих с redsn0w 0.9.6rc9, като махнах и отметката на Cydia и всичко заспа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избира се 4.3.1, или? :blink:

Точно така, избира се оригинален 4.3.1 firmware.

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след няколко рестора вече под Уиндоус най-накрая се оправи. Даде ми 2-3 вида грешки (1601, 3194..) през всичките опити, докато на последния всичко си мина наред. Така и не разбрах къде е проблема..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В host файла. За чист рестор трябва чист документ. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леко уточнение за ситуация в която имаш джейлбрейк със предна (tethered) версия на redsn0w преди rc9. Трябва да се пусне джейла без никакви отметки (Istall Cydia и т.н.), джейла наистина минава за по-малко от минута. Галиба дочаках го тва чудо :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievus,ти през чист рестор ли мина или през съреъра на Saurik?Има ли смисъл от запазване на файловете или да пердаша на чисто?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом телефона ти е фабрично отключен, правиш рестор с оригинален 4.3.1 и после джейл.

Ако нямаш запазени файлове, направи го!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам запазени от 4.1 насам.Просто се чудех дали ще има разлика в работата на телефона?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма едното с другото и третото! Не се научихте, ей....

SHSH е препоръчително да запазваш ВИНАГИ за да имаш шанс за даунгрейд, ако нещо не те кефи новия фърм, това е единствената връзка с

разлика в работата на телефона
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам да джейлна едно 3GS ФО с неизвестен боотрум ( 41 седмица е) и ми застива на Uploading Ramdisk... Нещо да посъветвате? Пробвам с нов и със стар боотрум и не става :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартирай redsn0w като администратор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До момемта това ли е най-удачния метод за jail на 4.3.1 ФО и телефона добре ли се държи след това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за друг начин не се сещам, освен със sn0wbreeze, който е препоръчителен за ФЗ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

B_A_D, и аз се чудех същото.. Все пак джейлнах с него и засега всичко е наред. Даже ми се струва, че батерията държи повече отколкото на 4.2.1..

Направи ми впечатление нещо. Някои програми от сидия остават в мултитаскинг суичъра, а не би трябвало да го правят.. Например quicklock и sbsettings.

Появи ми се и един бъг с Уинтърборд-а. Когато отворя папка с приложения, отзад се появява тапета, зададен в сеттингс, а не тапета на темата.. Пробвах с няколко различни теми.

FolderEnhancer за момента не работи, което е доста разочароващо за мен..

Може би трябва да се изчакат ъпдейти и всичко ще се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам само при мен ли е така, но когато превключвам в Mute режим, телефона не "извибрира" (както би трябвало), а след като превключа в нормален режим, телефона "извибрира".

Това е единствения "проблем", който съм имал.

Надявам се да сте разбрали какво обяснявам. :D

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е нормално със silent switcher-a! А за предишния ми пост, явно не съм догледал нещата.. В сидия ми пищеше, че не можело да се инсталира, но сега виждам, че има версия за 4.3.1 на folderenhancer. А след като инсталирах multicleaner, quicklock и sbsettings не излизат вече в multitasking bar-a. Един въпрос: ако спрем отново пинг и фейстайм от рестрикшънс дали ще харчи по-малко батерия? Или на този ФВ вече няма значение и са оправени проблемите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...