Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Егати странното. След като ъпдейтнах до 4.3.3 ми изчезна. Трябваше да ресторна, за да се появи отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Изчезва защото вече при активация в телефона се качва ipcc фаил, който е с настройки и конфигурация за мтел и лок на въпросното меню, това би трябвало да стане на всички телефони закупени от М-ТЕЛ, както и на ФО апаратите активирани с карта на мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам малко тъп въпрос:

За ънтетърд джейл на 4.3.3 на iPhone4 с redsn0w 0.9.6rc16, кой фърмуер трябва да дам на redsn0w 4.3.2 или 4.3.3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Горе е писано за рц14 и тетърд, та затова питам, да не стане беля.

EDIT: пуснах му 4.3.2, за да не чакам 4.3.3 да се сваля, всичко протече нормално от първия път.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да мина през всичките версии от 4.2.1 до 4.3.2 защото ми дава някакъв error 3194 след като Shift+Update /restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моля за помощ

След ъпдейт през Айтунса на ФЗ 3GS от глобул с глобулска карта съм от 4.01 до 4.3.3 последва и Jailbreak по описания в темата начин със redsn0w 0.9.6rc16 и всичко е наред( имам сидия и си върнах всички програми ,които после през инсталуса си ъпдейтнах и работят без проблем )Телефона също работи без проблем с изключение на дрейнинга на батерията ми която заминава за един ден(нормално ми изкарва към три дена)

Пробвах всичко за което се сетих ,но без резултат.

Остава само рестор и всичко наново да сложа или да понижа версията до където е възможно защото ми се ъпдейтна и модема на 05.16.02

В сидия са ми запазени SHSH файловете от 3.1.3 до 4.3.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте...нов съм и доста четох по форума но май ми дойде в повечко инфото и ми стана някаква каша :)

Със 3GS съм (фабрично заключен) 4.3.3 - ББ 06.15.00 и така да се каже за сега всичко е ок (бтв така го взех не съм го отключвал и джайлвал аз) но искам да попитам ако се наложи така да се каже да преинсталирам 4.3.3-то понеже почне да не работи добре... може ли да се прейнсталне без да се налага да се отключва наново после...и как..ако може точно линкче към вярната статия,че съм много объркат от свичките статии вече :)

Мерси.

П.С.

Ако кажете нещо от сорта ами ресторни го :) ще помоля линкче и за това :)

Мерси пак.

Редактирано от acidsoul
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързаш! Започни оттук и карай наред. Там има достатъчно линкове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох всичко ама точно поради тази причина ми е каша...за това моля за точен линк за това което искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ще те плесна аз. Последно, с кой бейзбанд си? В друга тема пишеш, че си с 06.15.00, тука казваш 05.16.00. Хайде малко по-сериозно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Лъжеш, най - вече себе си че си чел всичко.

2.Четейки сам, ще си спестиш главоболия и няма да зависиш от нас.

3.Щом ти е мерак да се мяташ неподготвен, ето : http://bgiphone.com/topic/4772-unlock-%26-1085%3B%26-1072%3B-iphone-3g3gs4-%26-1089%3B-fw-%26-1086%3B%26-1090%3B-30-%26-1076%3B%26-1086%3B-402-%26-1095%3B%26-1088%3B%26-1077%3B%26-1079%3B-ultrasn0w/

Само да не пискаш после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със 06.15.00 съм. Моя грешка...

Редактирано от acidsoul
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш минусите на ББ 6.15.00 ???

За една минута редактира на два пъти версията на ББ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не..уш свичко си работи...wi-fi,гпс(поне мапса ме локейтва горе долу къде съм :)

Редактирано от acidsoul
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, ти си първият с 3GS с 6.15.00 и работещ GPS

А сега прочети темата която ти даде Alxx и ще ти стане ясно какво трябва да правиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отворя Cydia и над welcome надписа като ми изписва със зелени букви SHSH: e версии от 4.0 до 4.3.3 значи ли, че предишният собсвеник и сейвал SHSH-то и мога да доунгрейдна.. фирма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този бейзбанд 06.15.00 засега не може да се свали.

Още един подобен въпрос и излиташ, обещавам ти!

Всичко е описано подробно, дори са ти дали линк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Мъча да джейлна един 3GS (т.е. стария ми) ФО на 4.3.3 / 05.16.02 ББ , но изниква един проблем.

Подкарвам 6rc15, тъй,като опцията за проверка ми казва,че това е за конкретния модел и инсталацията тръгва нормално.

Следвам стъпките, вкарвам телефона в DFU, но веднага щом тръгне инсталацията телефона сам излиза от DFU , включва си операционната система

и инсталацията ми забива. Това нормално ли е или греша някъде ? Четох за подобен проблем,но не видях.

(Предполагам, като излезе от DFU режима трябва да download-не информацията, както излезе картинката на четворката ми : с харддиска).

Съжалявам, ако мнението ми е "глупаво" и т.н, ако има проблем просто го изтрийте.

Благодаря предварително,

Поздрави. :rolleyes:

П.п Нямам никакъв проблем с телефона,работи си,просто джейла не става.

Не ми е проблем и да съм оплескал нещата,просто исках да се консултирам.

Редактирано от Ndoe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...