Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

Има ли някой с 3Г и бейсбенд 6.15.00 на който GPS-а да му работи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

3GS-и, поне за три знам със сигурност че им работи. Отзивите са 50/50 горе - долу.

Правите всичко, на собствен риск!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pitbulli на теб на 3GS-а с 6.15.00 ли ти тръгна GPS-а?

На 3г със новият bootloader. Работи без грешка :smile: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След рестор до 4.2.1 след това jail,отваряне на cydia,инсталиране appsync4.2.1 reboot телефона стига до логото на Apple и край. Ни напред,ни назад! Ще съм благодарен на малко помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега получило се е така,защото джейла е tethared(след рестарт остава на ябълка) ,трява да пуснеш редсноу-а и там с комбинацията от бутони,предполагам знаеш как става...!Няма хубав джейл все още за 4.2.1,чакаме вече 2месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е сега го тествах на нов Iphone 4 и сработи. При първата инсталация на сидиа и дадох да ъпдейтне промените и спря да работи но след рестор с оригиналния фирм и джейл наново с 2ра стъпка Just boot tethered right now си проработи но не съм ъпдейтвал в сидия просто си сложих аппсинк и за сега е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де обяснете на и4 прави ли някакви проблеми и какви са те ?Моля отговорете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:yahoo: Значи има все пак untethered джейл за 4.2.1 - просто Mobile Substrate сговнясва нещата! При мен Сидия си работи, качих някой неща, но сложа ли субстрата - умира! Махам го, рестарт и пак се рестартира нормално! ...

Яко, :goodpost: , сега остава и нормално отключване за BB 15.05.04 да излезе и ще трябва да черпя за нов телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ми оставиха едно 3G ФЗ ъпдейтнато до 4.2.1 без никакви запазени. Лепнах му 06.15.00 и GPS-а работи, като ме локализира дори в нас. Sygic е навигацията.

208f125bff1de42b.JPG 7dde954f496dd7d2.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох темата.Не разбрах на 3Gs с нов boot и качен на 6.15.00 в момента с iOS4.1 ще проработи ли всичко това?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен продължава да ми крашва Снега...Свалил съм .netframework 4.X.X,пускам го и като администратор в XP Compability Mode,и стига след като ми инсталира айпадския ББ и крашва(Някакви идеи да има някои как да се оправи?С виста съм ако е от полза...3Г 8Гб ББ 05.14.02 ФЗ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли ли снега наново? Може нещо при даунлоуда...

П.П. Изтегли наново и iPad_1,1...3.2.2_Restore.ipsw

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Сега ще пробвам и ще споделя какво е станало.

ПП.Ами пак крашва,свалих и снега и айпад ББ-то и 4.1 за айфончето,нещото което ми прави впечатление е,че всеки път като джейлвам стига до по-далече от предишния преди да крашне...В момента снега е в Service Pack 2,тъй като четох че трябва да е в 3 на мен не ми излиза,някаква алтернатива?

Редактирано от AC.M1lan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиди на гости на някой френд, с читав комп, под XP. Далече си ми :), иначе щях да те поканя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз комп с XP имам...После ще пробвам на него и ще споделя дали най-накрая ще се възползвам и аз от новата ОС:)))Сега отивам на кафенце,ще споделя по-късно какво съм направил!

Хубав Ден на всички от сайта!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aко се качи само iFile и Installous пак ще остава на ябълката бре хора... Не можете ли да разберете, че веднага след активирането на Сидия (за да не е с бяла иконка или крашва) телефона става Tethered... Поправете ме, ако се бъркам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Iphone 4 FW 4.2.1 BB 03.10.01,телефона е от М-тел.Имали jailbreak,че от толкова четене нещо не съм сигурен дали да пробвам.

Моля някой който знае с сигурност да пише.Ще сам му благодарен за да знам какво да правя и да не стане някъв гаффф.

Редактирано от piffff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако още някой зададе подобен въпрос без да е разгледал форума и ползвал бутона "Джейл/ Ънлок", независимо колко и какво е чел, ще получи забрана за писане докато не проучи всички възможности на форума и не започне да ги използва ПРЕДИ писане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прецаках си телефона и сега трябва да ресторна бихте ли ми казали какъв къстъм да ползвам бях с 4.2.1 и с айпадски BB. Пробвах няколко пъти с оригинални фърм. 4.1 и 4.2.1 но не става исках да се уверя и аз просто сега си стоя на кабелчето с iTunes И чакам :))))

Благодаря Ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...