Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

При redsn0w 0.9.6.b6 отстранен ли е проблема с буутването на телефона или пак трябва да се свързва с РС, за да тръгне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Не е отстранен.

В бета 6 е оправен проблема с батерията, където ънлока харчеше повече отколкото нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам странен проблем и нещо немога да се преборя. телефона е 3Gs - new boot rom произведен е тази година април фаврично заключен не е активиран. ъпдейтнат е до 4.2.1 и няма сигнатури никакви. като се пусне стои на екрана с кабела и новата инкна на айтънс. На мак сам.

Лъркфлото което следвам от поста е: Jailbreak чрез redsn0w 0.9.6b6 после флаш на basebanda до 06.15.00 i unlok. Но проблема идва още при опит за дйеил с редснола след чист рестор под ДФУ мод пускам редснола избирам си FW този с който сам ресторнал на стъпка 2 маркирам само сидиа преминавам на пред закачам телефона с кабел към компа търнофвам го преминавам на пред следвайки указанията го минавам в ДФУ мод и започва чеква рам диска, експлойтва с лимера и стига до waiting for reboot телефона зависва на бял екран и така чакам около 15мин. после пробвам да го рестартирам натискаики или задържайки джата ботона но нищо. Проваь да изгася редснол да го мусна и да пробжам течаринг бут но не и не пробвах доста пъти. ако някой има решение ще съм много Благодарен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да направиш джейл със стария redsn0w 0.9.6b5 - не си първия, когото има проблеми с новия !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвах с всички верси... това което забравих да напиша е че при повторен опит за джел след смяна на usb порт стигайки до стъпката с минаване в ДФУ мод докато натисна старт бутона и веднага исписва ънекспектет ерор. и така крашва. И пак чист рестор и пак до белия екран. Незнам дали пробвайки на PC ще има резултат??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е отстранен.

В бета 6 е оправен проблема с батерията, където ънлока харчеше повече отколкото нормално.

Проблема с дрейна на батерията само за 3-ките ли е или и при 4-ките се наблюдава ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвах с всички верси... това което забравих да напиша е че при повторен опит за джел след смяна на usb порт стигайки до стъпката с минаване в ДФУ мод докато натисна старт бутона и веднага исписва ънекспектет ерор. и така крашва. И пак чист рестор и пак до белия екран. Незнам дали пробвайки на PC ще има резултат??

И на мен така ми правеше един 3Gs но с 4.1,и при мен на MAC.Аз реших проблема с greenpois0n (стана от 3-тия опи).Вкарай телефона в DFU преди да започне да брои и тогава NEXT

943bbc2ab06fb350.png

Или някъде на Win.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах Да его вкарам предварително в ДФУ не става:)) мислиш ли че на Win ще стане??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но на мен ми правеше така на всички версии на redsn0w (MAC OS). Не съм тествал на Win. Ако имаш, трябва да опиташ (нямаш много голям избор).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, още един прецакан с 3gs ФЗ, 4.2.1 ББ 06.15, 44 седмица който си седи в рековъри мод и нищо неможе да го изкара от там. Всичко тръгна от там: той е глобулски и беше ъпдейтнат на 4.2.1 и реших да го джеилна с redsn0w, след което иконката на cydia беше бяла и не работеше, следва рестор и си остана в рековъри мод :( и до там... Нека някой ако е измислил решение на този не малък проблем (за да може поне като ipod да се ползва или с глобул) нека сподели. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но на мен ми правеше така на всички версии на redsn0w (MAC OS). Не съм тествал на Win. Ако имаш, трябва да опиташ (нямаш много голям избор).

И аз имам същия проблем ... мислех си, че е от Хакинтоша ми .. май се оказва, че не е :biggrin: . Джейла го правя на Windows-a и става !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора имам проблем с iPhone 3гс ф3 закупен от испания пробвах даго отключа с(redsn0w 0.9.6b6,redsn0w 0.9.6b5) и пак не стана заби на ябълката.jailbreka мина без проблеми.Телефона е с басебанд 05.12.01 и с Фв 4.2.1 в момента но немога да го активирам помош.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като обновите baseband-а, няма да можете да го промените повече и ще изгубите възможноста за инсталиране на оригинални фърмуери от Apple (само къстъми). Също така ще изгубите гаранцията от Apple.

Точно това направих.Iphone 3gs,27-ма седмица фз-беше на ябълка.Рестор,от DFU, в айтюнс до 4.1 с официален фърм.Накрая една грешка 1015(което е от моя комп).Активирах го със сим-а.Вече беше на 6.15(някой си бе играл преди мене).Играх му едно редсноу,ултраснега и сега работи нормално на официален 4.1.

Това че е станало при мен не е гаранция че ще стане и при вас.Споделям опит и на никого не казвам да го прави.Хората са го казали всеки сам си решава какво да прави с телефона си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали има някой който да ми ъпдеитне Ипфон 4 със 4.0 версия съм от Сливен.тела е разкодиран и незнам дали ще стане да си го ъпдеитна и да се разкодира наново. Модема версията ми е 01.59.00

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgiphone.com/...s&folder=&id=10 Я погледни тук:).Голям си късметлия ми се струва.Jeilbreak със limerain и после отклучваш с ultrasn0w.Това важи само ако си със този посочения модем.И си оправи профила :Wink: ,че ще си те скарат скоро хората с зелено :Wink: Сложи направо FW-4.1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само дето не разбирам много много от разкодирвания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много от хората тук не разбират.Затова моя съвет е да четеш-има предостатъчно инфо във форума и да не наблягаш на тази своя черта,че не рабираш.Това е изцяло приятелски съвет.Иначе зеленопрофилните ще се задействат :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко направих съответния unlock на 3GS 4.1 bb5.14.02 и всичко мина ок.

Ако има усложнения занапред може ли да се прояват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

p.kyosev, прочети целия първи пост на темата.

sarsema, щом си от Сливен - навий mupo(в кеш), да ти налее малко акъл, градски ти е:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@p.kyosev в профила ти пише чи си с фабрично отключен, какъв ънлок си правил?

Не бъркай джейл с ънлока. Или да разбирам че си "пердашил" друг телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да считам ли, че на доста хора им е домъчняло за новата ми турбо–фадрома, и е време да се появя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...