Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

Shomev, а Mobile Substrate? Нали знаеш, че са дупе и гащички.

Mobile Substrate 0.9.3367-1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Мисля, че не е споменавано досега в темата следното:

If you have an old-bootrom 3GS and are already unlockable but want to get to 4.2.1, please wait til we release an “unofficial” bundle for you.

Това е именно моят случай, та затова ще изчакам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах няколко пъти, всичко правя както трябва разбира се и винаги процеса забива на uploading ramdisk.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

apodjeki,и аз имах същия проблем. Дай ясно копче Properties на ресноу, после дай Compatibility и след това избери Windows XP Service pack 3 и натискаш ОК. После на редсноу даваш дясно копче Run As Administrator и този път пробвай :) При мен стана от първия път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси бате после ще пробвам.

п.п. Някакъв шанс да си Шомев от псп-бг.нет? :D

Едит: Получи се, всичко 6! :ph34r:

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отключих си iPhone 3GS 4.1 с нов bootrom чрез redsn0w 0.9.6b5 БЕЗ да избирам опцията run as administrator "XP Compatiblity Mode", просто забравих. Но стана без грешка! И още нещо, прочетох по-горе че тези които са с iPhone 3GS new bootrom 4.2.1(не бил сигурен за 4.1) трябва всеки път като им падне батерията или се рестартира телефона да го пускат чрез redsn0w отново. Току що пробвах да си изключа телефона и да го пусна пак, не се наложи да го направя.

Но пък вчера преди да си легна батерията ми беше на 63% а сутринта(9 часа сън) беше на 22% без да провеждам разговори. До сега не съм имал такъв проблем(не е бил отключван до сега). Някакви идеи дали е възможно да е от отключването :unsure: ? Свързан е към wi-fi и е изключенo 3G-то. Някое приложение да ми изтощава батерията?

П.П. Някой път на мястото на 3G надписа до сигнала(и на мястото на wifi сигнала) се появява "Е". То какво означава? Как мога да го спра? Казаха ми че дърпало интернет пак като 3G-то, което е еквивалентно на големи сметки в края на месеца.

Edit: Разрових се малко и разбрах че EDGE може да се изключи от Settings -> General -> Network -> Cellular data [OFF]. Просто не знаех че така му се вика :)

Редактирано от chiochips
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като си рестартирал Cydia работи ли ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, кажете ми какво да направя. Първо трябва да ъпдейтна до 4.2 през айтунс и след това да джейлна с redsn0w 0.9.6b5, но когато джейлвам каква ОС да ползвам официално свалената от айтунс или някакъв къстъм?......Благодаря предварително..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официалната 4.2.1, или 4.1. Зависи с коя си ресторнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблеми с нищо, освен с бързото падане на батерията. Можех да си ъпдейтна телефона до 4.2.1 и да се кефя че съм в крак с модата, но не го направих, след като видях какви промени има. Малко са, не са major и са предимно за iPad и iTV: http://en.wikipedia.org/wiki/IOS_version_history#current . Колегите с 3GS нов бутрум е май по-добре да си седите с 4.1 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъча се да ресторна телефона през айтунс но с 4.1 еми не става с десен бутон и шифт се мъча, но пак иска да ъпдейтне до 4.2 ако ъпдеитна до 4.2 после ще може ли да го отключа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плачеш за жълта ризница. Отиваш на стр.2 и правиш стъпките описани там (стига да си съгласен с условията).

Сега замитам и при още един подобен малоумен въпрос, те закичвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

paolo_1987, няма как да сложиш 4.1 ако не си си зашазил SHSH за 4.1. Ако ги имаш запазени трябва да използваш TyniUmbrella, за да ресторнеш чрез запазените си SHSH.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след ъпдейт на бейсбенда до 06.15.00. може да се ресторне с оригинален фирмуер!

Има вече такъв пробвал! Искам да му постна мнението :)

Реших да Ви споделя как оправих 3Gs new boot rom с BB 06.15.00

Телефона беше омазан до толко' date=' че стоеше само в DFU.

Аз направих следното:

1. Закачих го към iTunes и след като го засече му дадох чист рестор с 4.2.1.

Към края на процеса даде грешка заради бейсбанда (което е нормално).

2 След това изключих iTunes и извадих кабела от телефона.

3. Стартирах iREB и закачих телефона, дадох Fix Recovery Mode Loop на програмата, нищо не се получи от първия път, но стана от третия =)) =)) =))

4. След това го джейлнах с redsn0w win 0.9.6b4

5. Отключих го с ultrasn0w 1.2

Сега телефончето работи идеално...

Това е. Дано да съм полезен на някой[/quote'].

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблеми с нищо, освен с бързото падане на батерията. Можех да си ъпдейтна телефона до 4.2.1 и да се кефя че съм в крак с модата, но не го направих, след като видях какви промени има. Малко са, не са major и са предимно за iPad и iTV: http://en.wikipedia.org/wiki/IOS_version_history#current . Колегите с 3GS нов бутрум е май по-добре да си седите с 4.1 :)

При мен го имаше същия проблем с батерия когато джейлвам с лимона (3GS, 8GB, 4.1 нов boot). Зареждам на 100% вечерта и сутринта след 7 часа вече е на 92% без да е пипнат. Ядосах се и му сложих 4.2.1, ползвах го без джейл и проблема изчезна. Смятах да пробвам сега redsnow 0.9.6b5, но явно проблема ще се върне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава не съм го пипал??? Ако не го пипате една седмица, пак ли на 100% очаквате да е? Има тема за проблеми с батерията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега имам друг проблем,изписва ми мрежата YOIGO ESPAÑA ,но не мога да направя едно обаждане .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

paolo_1987, няма как да сложиш 4.1 ако не си си зашазил SHSH за 4.1. Ако ги имаш запазени трябва да използваш TyniUmbrella, за да ресторнеш чрез запазените си SHSH.

Аз бях с 4.1 днес ъпдейтнах до 4.2 през айтунс после използвах редсноу и джейлнах, а след това с ултрасноу го отключих и готово....бързо, лесно и удобно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G 8GB Black

1. Ресторнах телефона с официалния iPhone1,2_4.1_8B117_Restore от Apple.

2. Изтеглих и инсталнах redsn0w_win_0.9.6b5

3. Инсталнах ultrasn0w през Cydia

Телефончето тръгна без забележки! Браво на батенцето, дето постна темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно дали си вдигнал бейзбанда с отметка на Install iPad baseband, защото ако си, а не си уточнил, информацията ти е подвеждаща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ресторнах 4.2.1 с iTunes и всичко мина ок, джейлнах с redsn0w win 0.9.6b5 направих стъпките описани в стр. 2, но се появи проблем със Сидиа, имам я иконата но ми е чисто бяла, като натисна да влезна за миг отваря и веднага затваря. Къде бъркам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Маркирай само Just boot tethered right now и пробвай. Винаги се прави тази стъпка след ребуут! Четете внимателно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно дали си вдигнал бейзбанда с отметка на Install iPad baseband, защото ако си, а не си уточнил, информацията ти е подвеждаща.

Той с 4.1 работи, там iPad-ския фърм не играе.

Интересно дали Ultrasn0w 1.2 прави грижи с 4.1 - още ми стои в Сидията и не съм го ъпдейтвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давай снело. Мой приятел е с 4.1 и е ъпдейтнал. Работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...