Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone/iTouch с 3.1.2 с blackra1n от GeoHot


mupo

Recommended Posts

Здравейте колеги , изчетов всички възможни мнения във всички теми , но в крайна сметка не ми стана ясно следното :

Имам Iphon 3G фабрично заключен към Глобул но с фирмуер 3.0(Откючил съм го) ако направя описаното за Jailbreak чрез blackra1n от GeoHot и съответно преди това упдейтна до 3.1.2 и след това го ънлокна пак с blackra1n както пак е описано има ли шанс да се оплескат нещата и да немога да си ползвам Iphona с М-телската карта ?

Мнго благодаря предварително ! Ако някой иска може да ми драсне мнението си и на Skype : joni_g_123

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не!

Ъпдейтваш с 3.1.2, джейл, ънлок и нямаш грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При мен се получи като при d236cgc.

Телефончето умря и сега явно трябва да правя рестор през DFU

От къде мога да си взема FW и как да накарам DFU да ми стои на s_Looking for iphone

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FW-то айтюнс ще си го вземе сам, не се безпокой- просто натисни restore. Другия ти въпрос остава загадка за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx мерси за бързия отговор

Другия ми въпрос беше за DFU Mode който пускам чрез RUN>c:/dfu/dfu iBSS.m68ap.RELEASE.dfu

А след рестор като нямам Глобулска карта.... какво се прави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като активацията с блекрейн не е съвсем наред - вземи от някой карта, активирай го ПЪРВО и после му прави джейл. Ще си спестиш доста въпроси и главоболия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx мерси за бързия отговор

Другия ми въпрос беше за DFU Mode който пускам чрез RUN>c:/dfu/dfu iBSS.m68ap.RELEASE.dfu

А след рестор като нямам Глобулска карта.... какво се прави

Като нямаш глобулска карта трябва да джейлбрейкнеш телефона с blackra1n и да го хактивираш/отключиш с blacksn0w. Ползвай търсачката или чети за съответните теми в раздел отключване, активиране и джейлбрейк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде всеки който има някакви въпроси първо да мине през тук

viewtopic.php?f=4&t=36

viewtopic.php?f=4&t=58

Няма никакъв смисъл форума да се пълни многократно с една и съща информация на няколко места.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по темата...

Twitter-GeoHot

think i have the wifi data I need, seen 3 different problems, the one blacksn0w exacerbates should be fixable, but may be kernel patch about 9 hours ago from web
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:eek: Намери по пълен цитат че това е безсмислено както и да го погледнеш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:eek: Намери по пълен цитат че това е безсмислено както и да го погледнеш :)

Това е постнал :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, човек, "това" дали работи или не, ще разбереш, обаче май минути след регистрацията си ще разбереш първо някои други неща, дето май не ти се ще...

Я марш в спешна творческа командировка ТУК, Веднага!!!! Всички теми! От първата до последната буква! Само след това– в търсачката и темите! А едва след това– безумни въпроси! :read: :spank:

Да не се почваме за добре дошъл с по 100 пъти copy/paste в notepad на някои клетви ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля Ви за помощ... Направих restore с 3.1.2, след това изтеглих blackra1n и заби на "entering recovery"... Сега на телефона ми е кабелчето и иконата на iTunes, какво да правя? Моля ви помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Криситянчо.... опитай на друг USB порт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кристиянчо, мамин, дълго те нямаше, и си позабравил какво да правиш преди да питаш...

ЧЕТИ, бре,ЧЕТИ! Цялата тема, от–до!

После пoчвай нов рестор на мига!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DFU Mode - DFU Режим

DFU означава Device Firmware Update. Ако правите рестор използвайки рековъри режим и получавате грешки или не можете да направите рестoра, DFU режима е вашето спасение. Когато вкарате iPhone в DFU режим той не зарежда OS преди опита за рестор. Натиснете Sleep/Wake и Home бутоните за 10сек. Точно преди нормално да видите лого на Apple, пуснете Sleep/Wake бутона и продължете да държите Home бутона докато iTunes засече iPhone в рековъри режим.

ЗАБЕЛЕЖКА**: Вкарването на телефона в този режим е много специфично и за това отброяването на времето е от голямо заначение, за това може да ви се наложат няколко опита. Ако успешно сте влезли в DFU режим, дисплейя на телефона ще бъде черен. Все едно телефона е изгасен.

След като завърши рестора не връщаи бекъп, а избери set as new.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...