Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Само дето офертите им за мобилен интернет са меко казано ужасни,дори за бизнес клиенти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone нито от Мтел, нито от Глобул не очаквайте тази година. Мтел започнаха преговори, но след доста проучвания се отказаха. Глобул няма подновен договор за телефона. Имам тази информация защото работя в Vivacom и имам доста близки в конкурентните компаний. На този етап няма да се предлага официално от нито един от операторите, премирете се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПрЕмирихме се. Това как ще ни го разтълкуваш - http://globul.bg/bg/iphone4_register.html

http://pari.bg/article/2010/06/29/Globul_puska_iPhone_4_prez_avgust

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти го разтълкувам: "На тъста братчеда - свако му, има зет, който работи с брата на....." - достоверна информация, класифицирана от ДАНС...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Динг-донг телеком :) Само си тропаме по клавиатурите, без никакъв смисъл. Докато не видя - не вярвам и точка.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минавайте с каквито искате метли, щом искате да живеете с надежди.. Мтел и iPhone - забравете. Глобул за момента няма подновен договор с Apple. Колкото до динг-донг компанията жалко, че така мислите - плащайте повече за нищо!

Регистрацията в сайта на глобул е newsletter, а другият линк може да бъде намерен като информация в доста сайтове, както и bgiphone, съгласете се.. това са догатки.

Договорът на глибул е до 30.06.2010, като за ломента не е подновен!

Мтел преговаряха но се отказаха защото смятат, че няма да има голям интерес и няма да могат да направят добри продажби. Шуробаджанащините си ги мислете, винаги трябва да има хейтъри и стопери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрахме че си много добре информиран - каква реакция очакваш от нас? Клюките, които си разказвате по офисни седянки, никога не са били меродавни. Звучиш точно като капацитета от рекламата на Германос. Що си мислиш , че никой от нас няма инфо от първа ръка? Или понеже шиткаш телефончета в някой магазин - ние сме в шеста глуха?

Edit: фирмата в която работя е голям корпоративен клиент на ментел. Знаеш ли какъв отговор получих на въпроса за айфон, към регионалния за София?

-"Договарянето с производители на хардуер е по "високите етажи" и ние няма как да знаем докъде са стигнали."

А, човекът не е от съвсем ниско ниво, повярвай. Всичко е догаДки.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обръщай го към наредба щом искаш и си чакай телефона.. Аз само казвам, вие се заяждате :censored2:

Добър психологически профил ми направи щом реши, че дори в магазин работя :) браво - психолог

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нивото ти на грамотност, не ме навежда на мисълта, че си стигнал по - далече...

П.П. Тоя, "Компаний", да не е някое римско момче на повикване?

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам информация от човек, който казва, че е вътре в нещата. Не мога да потвърдя, че е вътре наистина, но съм склонен да вярвам, че е така. Познавам го бегло по стечение на обстоятелствата. Той каза да очакваме раздвижване между август и септември, като каза, че Глобул са 95% сигурни с iPhone 4 (затова си позволяват и нюзлетъра), а Мтел са на кантар, като искат и iPad и iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул ЩЕ пуснат 100% iPhone-a! Средата на август или ако нещо се обърка, септември. Цените обаче ще са доста високи. Става дума за цени от порядъка на 1200-1300лв. с договор и от 1400-1500 нагоре без договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това докато не го видя няма да повярвам, че е възможно. Досега като съм гледал навсякъде по света цените на фабрично отключените телефони от офицален оператор предлагащ iPhone са едни и същи (с малки разлики, от порядъка на 40-50 лева).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с intruder. Според мен цените ще са между 1150 и 1250 за фабрично отключен 16GB. Няма как да се изхвърлят така с цените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Информацията е от доста вътрешни хора! Силно се надявам да не е такова положението, но ще поживем и ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма как да се изхвърлят с цените - НИКОГА ДОСЕГА НЕ СА ГО ПРАВИЛИ?!?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ами 1149 лева за отключен 3GS беше една съвсем конкурентна цена :mad: В чужбина беше по 549 евро ако не се лъжа, така че цената беше ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не знам кой къде е гледал, но моят предишен Iphone 3GS 16gb ФО дойде от ebay.co.uk за сумата от 375 паунда, което са около 850 лева. А по въпроса с цените в Глобул не искам да говоря защото това тяхното си за съд според мен... Ама той сега ЕС като ги подпука ще видят те, че няма да го бъде тяхното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой къде е гледал, но моят предишен Iphone 3GS 16gb ФО дойде от ebay.co.uk за сумата от 375 паунда, което са около 850 лева. А по въпроса с цените в Глобул не искам да говоря защото това тяхното си за съд според мен... Ама той сега ЕС като ги подпука ще видят те, че няма да го бъде тяхното.

Говоря ти за официални цени :) Правѝ разлика между ebay и официална цена на отключен телефон от оператор. А ЕС може да подпука Глобул само по.. ама айде да не казвам, че и дами четат... Копче не могат да им кажат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той тоя @o3Mo, е за темата с пазарната икономика... Същия бисеропраскач е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам какво коментирате Глобул, след като темата е за Мтел, но това май няма значение :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Мтел:Българите предпочитат Smart-фони пред Iphone

Маргарита Йорданова

-Г-н Майерхофер вече сте на пазара в България 15 години, как се промени той за този период?

-О, промяната е огромна. Всъщност ежегодно нещата се изменят толкова бързо. Работим в най-динамичната и вълнуваща индустрия, в която можем да правим бизнес. Когато започнах работа преди 15 години най-важното беше да имаме добър GSM- апарат и гласова връзка. Днес не можем да си представим живота без SMS, MMS, мобилен интернет и Smart-фон и мултимедийни телефони. Различните устройства се усъвършенстваха толкова много, че станаха неразривна част от нашето ежедневие. Всъщност няма база за сравнение вече.

-Що се отнася до Smart-фоните, говори се, че в България те всъщност се доста некачествени и са китайско производство.

-Това е пълна лъжа. Разбира се много от производителите имат заводи в Китай и ние напрактика внасяме тяхната стока. Причина за това е, че работната ръка там е по-евтина. Но в България има Smart-фони на всички компании - Nokia, Samsung и др. На практика внасяме телефони от всички доставчици и те отговарят на добро качество и са конкурентни дори на Iphone.

-А има ли интерес у нас към Iphone?

-Iphone все още са прекалено скъпи, както и услугите, които се предлагат с тях. Затова и предпочитаните от българските клиенти са Smart-фони. Като пример най-продаваният наш апарат в момента е Samsung Galaxy(smart phone).

-Какво всъщност е ръководещо при закупуване на телефон за българина?

-Мисля, че това е микс от най-добри функции и цена. Разбира се, че цената е много важна за българския клиент, но също така се търсят и добри, качествени телефони с различни функции, затова и в момента Smart-фони са предпочитани.

-В момонета икономическата ситуация не е лека. Как се отрази тя на компанията ви и какво ще се случи в бъдеще?

-Естествено цялата телекомуникационна индустрия бе повлияна от кризата. Макроикономическите условия в страната ни повлияха и доведоха до спад в приходите. Средно свиването на приходите е 10%. Ние все още сме много силни и се надяваме, че цялостната икономическа ситуация ще се подобри до началото и средата на другата година. Разбира се, че в такъв момент да предлагаш най-добрата цена е много важно, но според мен това не е достатъчно. Хората търсят и качество.

Източник : http://www.economynews.bg/index/viewarticle/nid/12000/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно са прекалено алчни и не са покрили изискванията на Apple за разпространението на iPhone. При тези свръх продажби по цял свят да обявяват, че нямало интерес е като приказката за лисицата и гроздето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В обновената страница на Apple.bg пише: " iPhone 4 е тук " Странно какво имат впредвид ?

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...