Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Еххх, надежди...мислиш ли, че ако портнат тъпия IE, ще позволят глупостта, наречена activeX, flash и пр?

Аз не мисля така. Време е adobe(и потребителите), да осъзнаят че технологията им е остатък от миналото и няма бъдеще. :guitarred:

П.П. Някои потребители, взимат засилка в посока - попълване на "Бисери и куриози". :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видим дали наистина ще има 4.2 в 8 вечерта българско време. :)

http://www.macstories.net/news/itunes-10-1-and-os-x-10-6-5-coming-tomorrow-ios-4-2-on-friday-at-10-am-pst/

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото на Apple е, че са непредсказуеми...

Според мен това, което ще направят (като намалее интереса към iPhone 4) е един "facelift" - нещо като 3G -> 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Павка, при 3г/3гс не беше "фейс", ами "харт" :)

Предсказуемо е едно засега и то 100% - трябва им нова хардуерна платформа, различна от Арм7 и напълно нов процесор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kакво се чудите толкова то е ясно че iPhone 5 ще е само бял :) и с оправена антена и още 4-5 бъга и тва е :) да не мислите че ще е нещо розово :) 3G=3GS същото предполагам че ще се случи и тук 4=4S :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ще изглежда iPhone5, но iPhone7 ще изглежда така ;)

iphone_5-300x220.jpg

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По скоро ще изглежда 10-ката така. Съмнява ме в близките години да се развие толкова технологията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото отвори дума "за хората", та затова питах. :rolleyes:

Иначе Андроид има още хляб да яде, че да я докара до реална конкуренция, а така като се замисля другите платформи издишат яко.

Засега нещата изглеждат повече от розови за хората от Купертино, а и за потребителите на продуктите им. Аз пък си мисля, че следващият iPhone ще е много по-приятна изненада, отколкото досегашните надграждания при моделите. Поживьом, увидим.

Като, гледам. В дадени отношения Епъл изостават пред Андройда. Далеч, не са толкова розови нещата за тях. Трябва да направят нещо по-драстично от iPhone 4 за да са на върха, в цял свят, както твърдят, че са.

Редактирано от roland
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бре хора... изчакайте още някой месец и ще пръкнат снимки на новото телефонче след като бъде "намерено" от някой, който "случайно ще го изпусне в дискотека" :)

бтв.. аз предполагам, че няма да е нещо сериозно, защото прекалиха да наблягат на мобилните устройства а Макбуците им изостанаха прекалено много, затова тая година ще е голям скок предполагам на Macbook Pro и т.н. А iPhone-а просто ще бъде с коригирани "проблеми". Пиша го в кавички защото аз съм с 4-та от 20 и няколко дена и не съм имал нито 1 какъвто и да е проблем а даже напротив.. всичко е в светлинно бъдеще и подобрено от класиката 2G. Най-новото великолепно нещо, което ми се случи онзи ден е, че разговарях по телефона на дансинга в една дискотека и ЕГАТИ... чувах си и ме чуваха без никакъв проблем. Там сигурно 2-ма човека една дума немогат да кажат от силната музика а това iPhone-че направо ме уби! А са ми минали над 40 телефона през ръцете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

roland много ме разсмя, ползвал ли си android? :Wink:

59f0f562a6736b17.jpeg

Аз съм ползвал и какво? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да избият рибата, защото двуядрените процесори ще са факт още в началото на годината. Аз много се надявам да вдигнат малко инчовете на екрана. Дано конкуренцията ги принуди. Повечето нови андроиди и WM7 са на 4".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Екрана на Iphone ,ipod touch е с максималните размери за мобилен екран според мен.Ако някой иска да си носи тухлата в джоба нека да си избере ония калпави роботчета.

Пък да ми сравняват Android с iOS просто няма смисъл.Android-а трябва да достигне поне версия 10 ,че да бъде конкурентен на iOS 4.Това че Google-ви промиват мозъците нищо не значи.

Много производители на телефони с андроид просто копират iOS като си мислят че така ще са по успешни продажбите.Давам пример с Samsung Galaxy S ,менюто му е копирано на 90 процента от iOS.

Относно iPhone 5 аз смятам че големите промени ще са в OS ,защото Apple си патентоваха доста неща свързани с интерфейса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно всички (без горните двама) сме прости, но тенденцията за 4" започва да се налага. И няма да се превърне в тухла, защото ще са необходими само 3-4мм в ширина, по дължина в момента има много неизползвано пространство.

П.С.

Говорим за размери на екрана, андроид лекции не са ни необходими.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Размерът няма значение. Аз оплаквания не съм имал :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова избра 50 - инчовата плазмодия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал и какво?

Aми щом си го ползвал, трябва да си разбрал, че е пълен "жумел", няма нищо общо с IOS!

п.с. имах HTC Hero, а сега член от семейството ми има samsung Galaxy

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви се не спамете темата. Изобщо не иде реч за хемороид ос ;)

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, този път айфонът има нужда не само от хардуерно разкрасяване - бих се зарадвал на iOS 5 с нов, още по-модерен интерфейс, защото този е непроменен от 4 години (говоря за базовата част - homescreen, lockscreen, менюта).

П.П. За да не разочаровам феновете - не казвам, че сегашния е лош, дори напротив, мисля че още е недостижим за останалите като удобство и интуитивност , но според мен - както външния дизайн се променя, така и интерфейса може да се промени - за пример давам един Symbian, чиято основна грешка е, че разликите между първия и сегашния са минимални и на хората им е омръзнало да си купуват телефон, в който не можеш да откриеш нещо ново! :unsure:

Редактирано от WolfDale
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...