Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

My Movies for iPhone Pro


Aveliky

Recommended Posts

Този линк дето сега си дал не води до никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или ти ръчно си го направил, или не си синхронизирал още от предишната промяна на филма. Нали преди това филма беше без вградени субтитри. А между другото някой беше изтрил актьорите от филма.

post-1-0-58733800-1326645784_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега се оправи линка,но когато направих шота дадох синхронизация.Може да се бави нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готов си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от Мадрид (Испания).Защо не мога да отворя с който и да е Плеар или Браузер линковете!!?data.bg като Сайт го отварям но търсачката НЕ ми работи?Дали нямам рестрикции от оператора?Има ли възможност за изпозване на друг FTP сървър (външен) или не?Ще бъде много жалко ако не успея да подкарам нещата.. :( Помогнете :).Поздрави

Редактирано от vendes
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За този проблем се обърни към дата.бг. Те слагат забрана за теглене извън БГ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет, от вчера се опитвам да ъпдейтна листата, но след като стигне до 184 заглавия спира и казва, че не може да зареди заглавията. Някой има ли същия проблем? С май мууви про съм на айфон 4 с последната версия на софта. Някакви идеи? Няколко пъти деинсталнах програмата, но все същото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е след като всеки бара където не му е работа. И при мен е така. Влез в настройки и на Cover size го нагласи на (~50kB). Полсе дай пак синк.

Някой е изтрил над 300 актьора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не оценяват трудът ти и си правят каквото си искат. Щом ще е така, знаеш какви мерки трябва да предприемеш. Знам, че това няма да се понрави на обикновените потребители, но нека се научат да не бутат, където не им е работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом има злонамерени потребители, които превишават правата си, и не оценяват труда на Aveliky,- аз предлагам да се вземат сериозни мерки по отношение на всичко това, Макар и да съм обикновен потребител на мен също няма да ми се понрави, но явно няма друг начин. Не зная на кои му пречи, и на кои му доставя удоволствие да прави всичко това. Не вярвам да е от незнание по отношение на приложението, защото има доста обширна тема за работа с него. Много съм нервиран, защото най-много мразя да не се уважава труда на човек. Труда, които е положил Aveliky е наистина много голям, и според мен всеки от нас трябва да се замисли над това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах,че Fast Five е проблемен.Качеството е добро,но се получава едно размазване

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблемен филма, проблемен ти е нета. По високо качество е и явно не ти стига нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм сигурен,защото го изтеглих и имаше същия проблем.В мен може да е проблема,но не е нета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От телефона не ми дава проблем, гледа си се перфектно. Свалих го на компа и пак няма проблем. Явно проблема си е в твоята кошница.

Колко и да си затварям очите вече ми писна. Много искам всички да се възползват от екстрата за, която се трудя много. Два дена имах неотложна работа и дори не съм пускал приложението. Преди малко се прибрах и веднага добавих една поръчка. Не се изненадах, когато пуснах програмата и тя ми каза, че има промени, които трябва да направи. Промени 9 неща, изтри няколко актьора и може би още бели, но за съжаление няма как да ги видя кои са, за да ги поправя. Правя последно предупреждение! Колкото и да ми е неприятно, при следваща направена промяна, която не е от мен, ще сменя паролата и го пускам само за VIP потребителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли към колекцията да се добавят всички части на Полицейска академия, мисля че бяха 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, може, ще ги добавя, но да знаеш, че са 7 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм ги гледал и съм забравил. Благодаря много! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е конвертирано и качено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ще може ли да се качи "От нищо нещо"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...