Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 3 (3.1/3.1.3)


Adamov

Recommended Posts

Някой може ли да качи отделно файла (в какъвто размер е .deb или .ipa), защото ми е много слаб Wi-Fi-я :redface: . Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо благодарско и от мен.

Искам да ползвам телефона си на български, не защото незнам чужди езици, а защото съм българин и всичко българско ме кефи. Благодаря още веднъж на Vlad.

П.С. За сега нямам възможност за дарение, нито paypal, но ще гледам да се реванширам някак си.

Благодаря - Страхотни сте :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да качи отделно файла (в какъвто размер е .deb или .ipa), защото ми е много слаб Wi-Fi-я :redface: . Благодаря предварително.

Някой :redface: :imsorry: ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това сигурно е някакъв нов формат :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Donation Details

Confirmation number:

74H72806RE995043T

Donation amount:

?5.00 EUR

Total:

?5.00 EUR

Purpose:

iPhonetic

________________________________________

Recipient information

Donations coordinator:

Vladimir Savov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Владимир! Супер е, че има и BDS!

Confirmation number: 7UR43337K69516820.

Donations Coordinator Contact Information

vladimir.savov@gmail.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за думите и даренията!

Някой може ли да качи отделно файла (в какъвто размер е .deb или .ipa), защото ми е много слаб Wi-Fi-я :redface: . Благодаря предварително.

Заповядай:

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :lol: . Всичко е точно-УНИКАЛНА програма, само имам един въпрос, нещо не мога да си намеря фонетиката, ако някой може да помогне, това ще е един от най-щастливите ми дни от целя ми живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Дадено: телефон iPhone 3G 8/16 GB - тествам го с два апарата сега

Слагам СИМ карта с ПИН лок и виждам:

"Въведете PIN. Остават 9999999 опита."

където 9999999 е произволно число променящо се винаги след всеки грешен опит.

Това бъг ли е или feature? :lol:

И още, нямам логотип на Глобул. :eek: На МТел си излиза.

Ако нещата са коментирани, моля извинете ме.

Поздрави.

PS.Пиша това в отделна тема, тъй като това не е бъг, а препоръка, а и самата тематика е различна. Знаете, че кодовете на операторите са трицифрени, а когато се представят с +359 следва да са две цифри. В тази връзка не ми е красиво, да не кажа - неправилно е, да виждам номерата по следния начин: +359 898 123 456

Моля, ако не представлява трудност за следващите версии да направите друга възможност за преглед на номерата: +359 89 8123456 както всъщност е правилния вариант.

Благодаря за разбирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да се извиняваш на всяка втора дума, усещайки, че нещо гафиш, прочети правилата ТУК, и ще ти стане ясно кога, как и къде да пишеш, и то след какви действия от твоя страна.

Съветвам те да не отминаваш безхаберно тази препоръка, ако искаш да продължим взаимно да се радваме на присъствието ти тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с обърканите цифри се среща и при предупреждението за 20% батерия и изглежда така

znv3mr.png

На мен лично не ми се е случвало, но има доста хора които се оплакват от това, така че за мен проблема не е в iPhonetic.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо относно проблема със съобщението за PIN-а. Грешката е и при мен, но не само. Това, което зависи от мен е оправено и скоро ще пусна версия 1.03 с тази и други поправки по превода, които са забелязани до момента.

Относно логотипа на Глобул - ясно съм написал, че в iPhonetic не се поддържа Глобул. След като са официален оператор за iPhone, би трябвало да си свършат работата сами, а не те да вземат парите, а аз да им оправям проблемите :) Има и други причини зад решението ми да не променям настройките на Глобул, но не мисля че дължа обяснения. Просто го приемете за факт.

И накрая относно форматирането. Ако правилно съм разбрал, ти искаш да показва 088 8123456 и +359 88 8123456. Ако е така, извинявай, ама на луд ли се правиш? По подразбиране е така в телефона. Като не ти харесва, не променяш опцията за форматирането и си си пич. Опцията за форматирането съм я направил, защото на много хора им е по-удобно когато и трите цифри на кода са отделени (0888 ххх ххх), включително и на мен. Никой не казва дали е правилно или не. Просто на някои хора така им е по-удобно. Но не мисля че е правилно да повдигаш по този не красив, да не кажа нахален начин въпроса. Да не би да е правилно да си jailbreak-ваш телефона? Но го правиш нали :)

Сега предполагам ще кажеш, че аз критика не търпя, затова мисля да те изпреваря с отговора - който ми е казвал за бъг или грешка съм му благодарил винаги и съм се старал да ги оправям. Също така, ако не търпях критика, нямаше да ви моля да ми пишете за грешките, които намирате и препоръките, които имате. Но твоята препоръка така си я написал, че чак ме изкара от релси първия път, като я прочетох. Не стига че искаш нещо, дето го има по принцип, ами и го правиш по-такъв начин, че нямам думи направо.

Следващия път ще те помоля да се замислиш как си формулираш препоръките и най-вече първо да четеш и да проверяваш. Това за Глобул съм го написал, като даже съм удебелил че се поддържат само Мтел и Вивател. А това за форматирането вече ти казах че стандартно си се поддържа от телефона без каквато и да е намеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да изкажа огромната си благодарност към VladTheImpaler, за чудестната работа.

Както и за това че споделя труда и постиженията си с нас като ни предоставя iPhonetic 3 безплатно.

Междо другото iPhonetic 3 ми оправи някои проблеми които имах след ъпдейта към 3.1.2 но не ми беше толкова наложително да правя рестор и си стоях без опция за wifi, без заключване с парола и някой други дреболийки ... незнам дали е от iPhonetic 3 но е факт че след него всичко заработи нормално :)

ПС. наистина ще е добре да се измисли и друг по достъпен начин за дарение ( колкото и малко като сума да е дарението , дарилите ще са в пъти повече )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и от мен!!!

И... ..хора нищо ,че приложението е безплатно.Всеки,които има възможност нека да подкрепи финансово VladTheImpaler.

This Payment will appear on your credit card statement as "VLADIMIRSAV"

Confirmation Number: 42841161LF932841X Placed on Nov 11, 2009

Purpose Donation

amount

iPhonetic ?5.00 EUR

Total Amount: ?5.00 EUR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като инсталирах iPhonetic не ми намира wi fi мрежи. Някой да има същия проблем и как се е справил с него? :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Влади за страхотното приложение и за това, че ми го предостави за сваляне когато беше в период за дарилите само - без да съм го молил за подобно нещо. Благодаря ти човече!

И тъй като намям PayPal намерихме алтернатива с alessandros която Aveliky подкрепи и бутна едно рамо да дарим чрез него. Благодаря и на теб Шефче!

Дарихме:

GPower - 10 euro

alessandros - 10 euro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като инсталирах iPhonetic не ми намира wi fi мрежи. Някой да има същия проблем и как се е справил с него? :/

При мен се оправи така:

Settings/General/Reset/Reset Network Settings

или на БГ:

Настройки/Общи/Нулирай/Изтрий настройките на мрежата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на VladTheImpaler за хубавата работа . Сменил съм 3 iPhone и на всички съм ползвал BGiPhonetic . Дарих 5 евро . Доста дълго чакахме , но си заслужаваше . Между другото на мен не ми работи азбучника на контактите , който е на кирилицата . Дали е бъг или ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не работи лентата на кирилица, а всичките ми контакти са така :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен системният език беше български, смених го на англ. и пак на бг, но пак не работи :confused: .Най-странното е, че в началото 100% работеше, а от тогава нищо не съм качвал или променял :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...