Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 3 (3.1/3.1.3)


Adamov

Recommended Posts

Може ли малко по-подробно да обясните в какво се изразява неработенето на лентата? Малко обяснения и скрийншотче биха били от полза :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях къде е проблема, но не се сещам как да го оправя. Контактите не знам защо, но не са наредени по букви, а всички са в #.Не знам защо са станали така, бяха си по букви :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях къде е проблема, но не се сещам как да го оправя. Контактите не знам защо, но не са наредени по букви, а всички са в #.Не знам защо са станали така, бяха си по букви :biggrin:

Ако не е проблем, би ли си изтрил контактите от телефона и пак да ги синхронизираш през iTunes? :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и в това да е проблема, защото аз не си синхронизирам контактите с iTunes, а ползвам ръчен бекъп.Странно, защото досега не съм имал проблеми с този метод, а и си бяха ок до скоро. Изтрих ги, направих нов контакт и ги върнах обратно, но не се оправя. :roulette: Aко намеря решение ще пиша, че задръстих темата :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като сложих iPhonetic контактите си бяха супер, после забелязах, че минаха всички под #, но с реплейсване на контактите с iTunes се оправиха и от тогава няма грижи. Дали не е виновен опита за синхронизиране с iFunbox не, че имам успешна синхронизация де все дава грешка. Може и да не е това, но друго не съм правил, което според мен да повлияе на контактите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как си реших проблема с контактите ? 1 . Синхронизирах си контактите с всички възможни синхронизиращи програми 2. Истрих тези от телефона 3. Върнах тези от компа и ... воала . Сетих се , че и с предишните ми телефони се е получавало . Един съвет как да проверите , дали с този метод ще се оправите : въведете нов телефонен номер , име и запаметете . Най вероятно този последен контакт ще се появи на друго място в съответствие на азбуката . Дано съм полезен , но при мен метода работи - тествано !

-- Пет Ное 13, 2009 11:53 pm --

Не поясних , че става въпрос за контакти на български / кирилица и съответно такава азбучна лента .

Sladichuk: След последното пояснение, остава само да започнеш следващите да ги постваш и поне една идея по–грамотно..

-- Съб Ное 14, 2009 12:04 pm --

Съжалявам ! Решението общо взето е - изтриване на контактите в телефона и инсталиране отново. Може да стане с аутлука и др. такива или на ръка един по един .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря на Vlad за програмата.

Имам един въпрос. В контактите, индекс-лентата вдясно ми излиза с точки между буквите и не всички букви са показани. Това така ли трябва да е по подразбиране или при мен нещо не е наред с инсталацията?

Поздрави

Edit: mupo, чел съм темата от самото й начало и сега след твоята забележка отново я препрочетох, но никъде не се говори за проблем с точки между буквите. Има пост относно това, че контактите отиват в #, но никъде няма пост относно това, че вместо АБВГДЕЖЗ... в индекс-лентата стои А.В.Д...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пост 1-ви:

...

-при азбучника, когато е с точка, не пропуска буква. Просто точките са сложени за по-добър изглед на самия азбучник

...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пост 1-ви:

...

-при азбучника, когато е с точка, не пропуска буква. Просто точките са сложени за по-добър изглед на самия азбучник

...

посипвам си главата с пепел :redface:

Zeus750, благодаря за насочването

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега искам и аз да кажа как си оправих проблема с контактите на кирилица, подредени под # и неработещата лента.

1.Правите си телефона на английски, както и лентата за контактите

2.Влизате в папка/var/mobile/Library/AddressBook/ и копирате следните 2 файла на компютъра си:

  • AddressBook.sqlitedb
    AddressBookImages.sqlitedb

3.Рестартирате телефона.

4.Създавате нов контакт, като въвеждате произволни данни и задължително слагате някаква снимка.

5.Пак влизате в папка/var/mobile/Library/AddressBook/ и връщате старите файлове.

6.Рестартирате телефона.

7.Връщате си български език и лента на кирилица.

Благодаря на VladTheImpaler за помощта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай отново MIM, върни настройките по дефолт(т.е. да няма промени по логото) и я изтрий отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега отбележи Логотип в iPhonetic, натисни Приложи и рестартирай телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням (а за съжаление, помня като слон...) налична е тема за проблеми и поставяне на лого на оператор. Хайде моля, не ме принуждавайте да напомням повторно, че независимо дали преди или след качване на iPhonetic 3, споделянето на възникнали проблеми и начините и способите за решаването им следва да се публикуват в съответната тема, а текуща помощ по решаването им следва да се извършва на ЛС.

Рабирате какво казвам, нали...? Или да почвам пак с "кърмъзъ моливчето" ?

Със спама и офтопика в настоящата тема – дотук ! Самовъзпроизвеждане на нечетимост и на тази, и на темите изобщо поради обема им НЯМА ДА СЕ ДОПУСНЕ!

Неразбралите скоростно да се приготвят за операцията copy/paste по 150 пъти минимум!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както ти подхвърлиха по-горе, проблема не е свързан с iPhonetic. Насочи се към посочената тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От каде да си намеря линк за да си инсталирам I Phonetic 3

Sladichuk: Ти добре ли си, бе? Направи ли си труда да изчетеш темата преди да задаваш малоумни въпроси – не, нали! Очевидно и раздела с правилата не си чел, макар, че си декларирал, че се задължаваш да ги спазваш...иначе щеше да знаеш какво поведение да имаш тук, и какво да правиш. Светкавично – да те видя как четеш всички теми в раздел правила, и след това, като искаш iPhonetic3– тази тема ! :evil:

А постът ти изчезва, за да не отнесеш предупреждение посред нощ. Което означава, че следващият път при такава проява отнасяш директно 2 накуп :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си инсталирах iPhonetic и мисля , че нещо друго освен чудесна работа и поклон пред VladTheImpaler не може да се каже .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има ли друг начин да си сложа БГ клавиатура.?

мерси много

Да си я нарисуваш?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно все още не си запознат каква е разликата между 3.0, 3.1 и 3.1.2

Ето какви са новостите в 3.1 спрямо 3.0

viewtopic.php?p=31804#p31804

А ето какви са новостите в 3.1.2 спрямо 3.1

viewtopic.php?p=37351#p37351

Занапред се образовай преди да задаваш глупави въпроси и изчитай темите в които възнамеряваш да пишеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

бъг:мисля че понеже имам custom bundle качван през .ipcc файл не ми зарежда логото.

Би било хубаво да има чек и да маха custom bundle.

Също разрешава ли internet tethering

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Аз нещо не мога да схвана какви са ви представите за света като цяло, и по-специално за мен. Аз не живея във форума, а в същия този свят, който и вие обитавате. И аз се нуждая от сън, и аз имам ангажименти. Гледам имало е хора дето са писали в 1:28 сутринта да питат няма ли да го пускам :blink:

След като съм казал, че ще го пусна в понеделник, значи ще го пусна в понеделник. Но понеделник не свършва в 1 часа сутринта, или пък в 12 на обяд. Понеделник свършва в 23:59:59. Да не говорим, че съм по германско време и за вас моя понеделник свършва в 00:59:59 :)

Мисля че както се изчакали една седмица, можете да изчакате накрая и няколко часа. Ако ли не можете да чакате - дал съм ви алтернатива. Ама не мисля, че имате право да давате зор, при положение, че даже не закъснявам.

Както и да е, просто исках да си изразя възмущението от някои хора.

Ето и информацията, за която някои са толкова зажаднели, че чак не могат да спят :)

Добавете това репо в Cydia - http://bgiphone.com/cydia/ с наклонената черта накрая

След като Cydia опресни информацията би трябвало да ви се появи пакета iPhonetic за инсталация. Текущата версия е 1.02. За да ви тръгне трябва да сте сложили пача за подкарване на кракнати приложения. Ако не сте го сложили - във форума има тема как става това - ползвайте търсачката. (става въпрос за AppSync или подобни)

Настройките за оператора важат САМО за Мтел и Виваком. За настройки на Глобул се обръщайте към тях, не към мен. Също така забелязах, че превода на AppStore и iTunes Store е частичен. Причината за това е, че само част от нещата се зареждат локално, всичко останало е нещо като web страница. Следователно аз няма как да вляза на сървъра на Apple, че да го преведа :)

Ако имате препоръки или други проблеми свързани с пакета iPhonetic, моля пишете ми на email-а.

Защо не четете целите теми?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...