Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 3 (3.1/3.1.3)


Adamov

Recommended Posts

Здравейте момчета,

Искам да благодаря за усилията които полагате, за да можем да се възползваме максимално от нашите играчки.

БЛАГОДАРЯ

PayPal

Confirmation number: 68X35714W1469700S

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

и BG пакета iPhonetic работи на 3.1.3 - тествах го, просто с FW Faker се прави да си мисли, че си с 3.1.2 /7Е18/ рестарт и работи без проблеми, тествах.. вс. e 6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре, само да беше вложил старание да го напишеш по - грамотно...напиши го като ръководство - как става, и ще махна моето мнение.

Допълнение – съвет :

Sladichuk: Пък ако го направиш и грамотно, и по правилата....

Кака ще те обича...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и BG пакета iPhonetic работи на 3.1.3 - тествах го, просто с FW Faker се прави да си мисли, че си с 3.1.2 /7Е18/ рестарт и работи без проблеми, тествах.. вс. e 6

Въпреки това

img0007z.png

Стигнах до това

img0008.png

Но БГ менюто е единственото което работи от iPhonetic на 3.1.3!!!

Стъпките до тук са следните: с iFile влезнах в System/Library/CoreService

Във файла SystemVersion.plist най долу ще видите:

<key>ProductVersion</key>

<string>3.1.3</string>

променяте 3.1.3 на 3.1.2 , рестарт, респринг и на теория телефона Ви е с 3.1.2

След това свалих iPhonetic.deb файла от темата за iPhonetic, т.к. поради някаква причина инсталирането от Сидия ми даваше грешка :unsure: , инсталирах по познатия начин и воала iPhonetic дойде :tooth:

След малки проби установих обаче, че програмата не възприема никакви други настройки и промени, въпреки че на теория тела е с 3.1.2!

След това по обратния ред отново промених файла на 3.1.3, рестарт респринг и готово. По м/у другото това ме светна , че и всички които са с 3.1.2 , променяйки файла на 3.1.3 няма да страдат от постоянното напомняне на iTunes за ъпдейт , а това от своя страна би предпазило доста хора от грешки, за които знаем че са безвъзратни :tooth:- това последното не е изпробвано от мен, т.к. съм си с 3.1.3 , нека някой ако иска да пробва и да потвърди!?

Сори за оффтопика в тази тема, но понеже стана на въпрос, затова поствам тук, това си е една от най-актуалните теми !

П.П. След потвърждението от alxx, че последното работи, се сещам че този метод с временното променяне на фърмуеъра, може да се използава и от хората с 3.0 примерно, за инсталация както на iPhonetic, така и на други приложения изискващи конкретен фърм! За сега е само догатка, ако има някой който ще пробва, нека потвърди или заклейми :))))

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kawabiker, относно последното в Сидия има Fake 3.1.3. Може да се намери в репото на SOS iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам - става и на ръка(описаното от kawabiker). Който не е наясно какво прави - да послуша Victor11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, преди около месец бях си инсталирал iPhonetic3, наскоро си направих рестор на телефона и качвах програмки на ново..Та сега като качих iPhonetic3, видях че логото на мобилният оператор го няма, а преди това излизаше след рестарт на телефона(рестартирал съм го) ...моят мобилен оператор е M-tel

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах клипа, но положението е същото..няма никакъв ефект, стой си само текста.

ps - оправих се.

Редактирано от Lucas
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kawabiker златен си! Благодаря много за инфото! Аз съм с 3GS фабрично отключен с 3.1.3 и българското меню ми липсваше (не,че не се оправям без проблеми с английското) ама друго си е родното :) Та благодарение на твоето инфо успях да си го кача и сега съм най-доволният човек на земята. Още веднъж БЛАГОДАРЯ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имай в предвид , че когато си ъдейтваш Сидия, ще иска да ти го махне, така че трябва да откажеш действието, за да не ти се налага пак да правиш процедурата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на другия край на Света и ме е шубе сам да се ъпргрейдвам на 3.1-- от 3.0.

Ако объркам нещо отивам на кино...

Ще трябва да изчакам да се прибера до България :-/

Нямам търпение да го кача!

Изглежда супер!

Браво!

Като го кача и аз ще си дам лептата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ъпдейт за FW 3.1.3:

iPhonetic v.1.04 FW 3.1.3.rar (6.08 MB)

Свали

Поддръжка на 3.1.3;
Корекции в БГ превод.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да махам предната версия 1.03 преди това , защото при мен нещо не иска да се инсталира.Слагам файла в папка аутоинстал преди това променям разширението на deb и след рестарт нищо , няма икона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе, какво разширение променяш, бе, не виждш ли, че това е архив, съдържащ както самия iphonetic, така и всички depends, необходими, за да работи!

Това да не е ipa, че да е нужно да преименуваш....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи ............ другаде.

alxx: Втори подобен пост, към когото и да е - политаш към небитието!

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архива наистина е повреден, пробвах и от трите места, но уви .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhonetic v1.04 вече е достъпна в Cydia. Ето и .deb файл до приготвяне на нов архив с добавките.

Свали

п.с. оправих линка с добавките.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво му е повредено, при мен се отваря без проблем както изтеглен обратно през линковете, които дадох тук, така и през тези в темата за базови приложения...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...