Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Стига бе! Дизайна е наистина добър за китайска реплика, ама за Apple iPhone 5 си е направо трагедия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да излезе четворката пак така ревяхте. Ръбест бил, неудобен... ;)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според вас какви са шансовете в новото поколение да е сложен microUSB порт? Нали все пак Apple одобриха идеята, според която всеки произведен GSM апарат от началото на 2011г. ще има такъв порт, за да се използва единно зарядно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и след него е постнат вече реалния http://db.tt/rwEdAF0 :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

100% Измама,няма каде да се съберат всички тези екстричкии :)

Редактирано от HURRICANE
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успокойте се бре! Ще го видим следващия iPhone - рано или късно! К'ъвто ни го предложат - такъв ще е!

Без значение на кого какво му се иска или кой какво е чул/чел. Б@х м@'@ му и вълнения!

Преди няколко години една баба каза (по повод на нещо подобно): "ГъзЪ ни гол, ама главЪта ни - на кол!

  • Харесвам 1
  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@diamaris: Да бе, човек, забелязах. Ама как да коментираш нещо, дето още го няма?! Всеки "пляска" снимки от съмнителни сайтове

и к'во да им коментираме?! Давам си сметка, че темата е за "чесане" на езиците, но все пак...

"So it shall be written

So it shall be done!"

Редактирано от Jekylll
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този белият, май са го джейлнали преди да го снимат - уж има пълен обхват, а не е ясно към кой оператор. :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Предлагам всеки, който поства снимки на "предполагаемия" iPhone 5 (или 4GS) да "слага" по 5 лева и когато "ТОЙ" се появи,

този, който е познал как ще изглежда, да прибере джакпота. Аз бих се включил с 5 лева без да поствам снимки, т.е. без шанс да спечеля.

И, при цялото ми уважение към модераторите, тази тема отдавна трябваше да е в Говорилнята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jekyll, не ми е ясно какво толкова и се нервиш на темата?? Мисля, че горе го обсъдихме вече. Тази тема е актуална всяка година, преди излизане на нов модел(ако ще има такъв изобщо).

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано никога повече не излезе нов модел iPhone. Ама няма да е проблем, и след 10 години iPhone 4 ще е актуален... :tooth:

  • Не харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...