Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално представи iPhone 5


Severus

Recommended Posts

BulgarianSS, казаха, че до края на годината щели да го пуснат в 100 страни, но поне iPad-a го получихме сравнително скоро след Щатите, та се чудех как ще е с айфона. Иначе аз съм доста доволен, само не съм убеден дали новия екран ще ми е по-удобен от стария... все пак с около 8-9% по-висок е, но едва ли ще дочакам да дойде да го тествам преди да поръчам :p

The Shaman, на картинката на сайта на Apple изглежда по-малък отвора, но може да е заради по-дългия телефон.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 430
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    81

  • BulgarianSS

    34

  • Anton

    18

  • stoilovlubomir

    18

В крайна сметка Телефона ще се купува и точка плюя ви на тъпите Галаксита 3ки изглеждат като на жена ми огледалото голямо и грозно .... !! Стилното си е стилно бяло черно все си е яко!!!

Цитирам " Това ще е телефон номер едно в света следващата една година! " Край на цитата !!

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не стана ясно. Няма ли да е с микро пак.

Аз поне не видях да го представят ,че ще е с нано сим , мисля ,че също ще е с микро сим както досега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не стана ясно. Няма ли да е с микро пак.

Не, няма...От сайта на Apple гледам.

http://www.apple.com...ompare-iphones/

П.С. Да видим кой от нашите оператори най-бързо ще се ориентира и ще предложи нано-сим, за да привлече за клиенти най-нетърпеливите. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BulgarianSS, казаха, че до края на годината щели да го пуснат в 100 страни, но поне iPad-a го получихме сравнително скоро след Щатите, та се чудех как ще е с айфона. Иначе аз съм доста доволен, само не съм убеден дали новия екран ще ми е по-удобен от стария... все пак с около 8-9% по-висок е, но едва ли ще дочакам да дойде да го тествам преди да поръчам :p

The Shaman, на картинката на сайта на Apple изглежда по-малък отвора, но може да е заради по-дългия телефон.

Ще го тествам,преди да го взема-Глобул явно ще намаже поне от мен.

Лично аз имам чувството,че няма да е неудобен,но ще се види.

iPad-а не зависеше толкова от операторите ни,колкото iPhone-a.

Декември по операторите,преди това ФО по магазините може би или от чужбина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Средата на октомври се прибирам от Англия и мога да внеса 2-3 бройки. Ако има заинтересовани да пишат на лично :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се спи докато не го пипна в ръцете.дано да е скоро......само един човек може да ме избави от това безсъние.. нека силата бъде с него.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са наистина уникална компания. Успяват да продадът един и същи продукт НА ЕДНИ И СЪЩИ ХОРА няколко пъти. Е за това .........евала.

Маааааалко да се бяха напънали да направят екрана до рамката.... и щеше да е........ може би 5S

Редактирано от moloko
  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nano-SIM

iPhone 5 is not compatible with existing micro-SIM cards.

Глобул мисля че вече писаха че поръчват такива карти така че едва ли ще е проблем :) да му мислят другите който са на Виваком...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А разбрахтели А6 процесора що за чудо е като ядра и мегахерци? Май нищо не споменаха за това , само 20% по-пройзводителен , което е много относително. Макар да ми харесва новия дизайн все се надявах на нещо по -революционно като функционалност и опций. Щеше да е хубаво да има термометър , да мери кръвно и пулс , нямаше да е лошо да има ехограф и инфра червена камера , сателитен и дигитален тунер за телевизия и най-важното поне да работеше с 2-3 карти. Хехейехехехе

  • Харесвам 6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул мисля че вече писаха че поръчват такива карти така че едва ли ще е проблем :) да му мислят другите който са на Виваком...

При 4s, Вива пуснаха микросима заедно с останалите;) Едва ли и сега ще е проблем.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според AnandTech А6 чипът е с Cortex A15, което е доста добре. Най-вероятно ще е ъндерклокнат на 1 или 1.2 гхц.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може пък да стане с рязане на микро-сим-а :smile:

П.С. Да, да ...ама май не :)

vodafone-nano-sim.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има начин пак да се режат картите, че тия нано-та, докато ги чакаме да се излюпят... Скоро ще се разбере дали е възможно.

Знаем за характеристиките на телефона от повече от месец май, но все пак аз съм доволен от всичко ново и определено ще си го взема. Единствената дилема ще е с цвета. Черният изглежда по-стилен, но на картинка. На живо друго може да е.

Забелязвам, че в английския епъл стор са обявили цени от 530 лири за 16гб (другите не се знаят, но може би ще са 630 и 730), за разлика от тези за 4С - 499, 599, 699.. Някой знае ли дали за САЩ изобщо ще има отключени първоначално? Мисля си, че само с договори ще са поне първите месеци.. Да видим тогава, кой откъде и как ще вкарва..

Интересното е, че няма никакви бъмпери и аксесоари с изкл. на извънземните слушалки и адаптерите за кабела..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се вярва на това, аз мисля че с рязане на микро сим-а трябва да стане номера :)

http://www.ilounge.com/index.php/news/comments/nano-sim-cards-released-bound-for-new-iphones/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре изглежда, но аз освен процесора не видях нищо интересно. Изглежда прекрасно, но като знам как в България ще гледат с един телефон кола да купят едва ли ще закача на него. Ако имате пари - купувайте, телефона е убийствен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е много красив с този дълъг дисплей - но бих си го взел с голямо удоволствие. Лошото е, че при М-Тел трябва да ти останат 3 месеца преди изтичането на договора (само ако има телефон на лизинг), за да си вземеш друго устройство на този номер. Тъпо, но ... Иначе веднага изплащах S-ката :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...