Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално представи iPhone 5


Severus

Recommended Posts

Vancuver, прочете ли какво коментираме с r2p? Или си пишеш така? Сам ще се сетиш. Знам, че можеш! Опитай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 430
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    81

  • BulgarianSS

    34

  • Anton

    18

  • stoilovlubomir

    18

@Life, международната гаранция е 1 година. Ще ми обясниш ли в такъв случай Мтел защо заменя 4-ка с чисто нова такава в почти края на двугодишната й гаранция (далеч след изтичане на международната гаранция)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм никой,но и телефона е едно няма нищо.

Жалко за "огромните"очаквания.

Имам 4-ка от 17 месеца и очаквах нещо иновативно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

"уважава и зачита" - това, че са добавили български, не означава нищо. Хайде питай някой който пише приложения за Андроид колко ни уважават.

Криейтив, както ти казах поддържат всичко закупено официално (не от бай *****, а от authorised или premium resellers или от директен Apple Store на запад), сменяли са ми вече телефон (и няколко iPad-a), който съм продал лично! В момента работят много бързо и качествено, чак се учудвам че сме в България. И за процентите си в грешка, има и двуцифрени, но за топ клас машини, а не за неща като телефона който се продава сам. Гарантирам ти пазара ни го зачитат и са много на ясно какво става тук.

и малко по темата:

държи се доста прилично:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука какви теории почнаха да се развиват само... ако не бил починал Джобс, щели да пуснат 10 айфона миналата година, тази направо совалки... Или, че 4 -> 4с е по-сериозен преход от 4с -> 5? Дори чисто на хартия да ги сравняваме, в 5-цата има повече хардуерни нововъведения.

А за iOS и мрънкането, че нямало българска локализация, едва ли е тук темата, в която да се обсъжда :) Но да, убеден съм, че е грубо незачитане на националността ни, че в Settings нещата са написани на английски.

ThUnDeR, добре, че има хора като теб, neol и компания, благодарение на които догодина може и да получим нов телефон :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://store.apple.com/ca/browse/home/shop_iphone/family/iphone

И вие ли виждате същото, което и аз? iPhone from $699 !>!>!>!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://store.apple.c..../iphone<br />И вие ли виждате същото, което и аз? iPhone from $699 !>!>!>!

Линка е за Канада (цена ФО). По-долу са Европейските "нормални" цени.

UK - £529

FR/DE - 679 €

Редактирано от iGuy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са канадски долари, т.е. около 716 USD. И цената е за ФО телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава ли, че ще можем да си го закупим на 21-ви септември от магазина отключен (в Америка) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали има вече информация за това -> http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2406790,00.asp

Ако е имплементирано ще стане интересно с гаранциите. До сега имаше схеми със лакмусите, но с новото отчитане на намокряне май нещата ще станат доста груби :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава ли, че ще можем да си го закупим на 21-ви септември от магазина отключен (в Америка) ?

Със запазени пре-ордъри и бройки за партньори - едва ли ще останат бройки,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазина със сигурност ще има бройки, но ще трябва да се редиш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като типичен американец отивам на опашката, взимам го и летя за БГ...

един лек страничен въпрос: Колко апарата мога да взема и на летището няма да ми направят проблем? някой с опит?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта до 3 продукта от вид може да пренасяш, но направи double check все пак. :smile:

Edit:

Първи впечатления от GM-а:

Засега пробвах опцията "Панорама" на камерата - еми малко да ми трепне ръката и изкривява образа на снимката... :scratch:

Също така в AppStore вече работи Genius опцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко обяснения..... (който иска и има - взима, който иска и няма - чака, който не иска и има/няма - е... няма да си вземе) - 7 страници в един ред??

По темата - огромно ЕВАЛА на екипа за моменталното доставяне на пълна информация (снимки и текст) без грам повторения/преплитания/разминаване във времето/излишни коментари. Е това го няма и в чуждестранните блогове. На роден език.

Въпрос - нищо не се разбра дали камерата ще прави снимки във формат 16:9?

П.п. Аз съм доволен от представеното/предложеното. Липсваше ми по-голям екран. Другите предимства са плюсове, които могат само да ме радват, не да ми пречат.

А за iPod Touch - нямам думи... Ако човек си го вземе само с мисълта да го ползва като фотоапарат ('вади от джеба и щракай), си е идеално. 6,1мм....

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

killer4o, ти ходи се реди по опашките и догодина ще се самозаблуждаваш с новият iPhone 5S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всички случаи разликата между 4s и 5 е в пъти по-добра от 4 - 4s. Не знам обаче как ще се бори с S3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички,които казват,че новия iPhone не си заслужава са напълно изперкали!? Това е наистина бижу! Аз лично бях подведен от китайските снимки и телефонът ми се виждаше доста дълъг! Сега след официалната презентация дисплеят е повече от магнетичен! Процесор,камера,панел..боже....!!! S3 изглежда като един смотан Сапун! Епъл просто си защити реномето на добър дизайнер! Без коментар е цената...всяко пени си заслужава от това,което ни показаха!

Без никакво съмнение си купувам новият модел!!! Това,което исках ми го дадоха,аз съм доволен!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предимства:

- уникално качество на изработка

- при изпускане на земята, ще се сменя само предната част - гърба е метален

Недостатъци:

- в ивента още казаха, че с цел по-малко отблясъци, тъча, стъклото и дисплея ще бъдат един компонент - ЧЕСТИТО - изпускане = смяна на тъч+стъкло+дисплей. При 4ката се минаваше с тъч и стъкло.

- направили са го все пак грозно висок - както Galaxy S2. Според едно ревю на engadged, колкото "по-висок" е един телефон, толкова е по-голям шанса за изпускането му по време на ползване. Впрочем на S2ката дисплея е по същият начин както при айфон 5. Смяна = 265 лева.

- не виждам нещо революционно, както беше типично за Епъл. Липсата на Стив е очевидна. Дори и хардуерно това устройство е месеци назад. Процесора е A15 на кортекс - двуядрен, при това не е с кой-знае какъв клок - 1.0 - 1.2. При наличие на конкуренция в зоната на 4 ядра - при това управляеми! Предимството от тех. гл. т. на А15 се води невероятната възможност за обработка на FHD и уникално бързия кеш на второ ниво - т.е. Епъл могат само чрез това да извлекат ползи - възможния макс. кеш е 4 мб за второ ниво, но едва ли са имплементирали повече 1 мб (пак е почти невъзможно, но все пак няма официални данни).

- относно фийчъри - панорама има отдавна, яки снимки има от Нокия. Какво ново?!

  • И досега се е сменяло всичко - LCD, дигитайзер и джам. Ако не се лъжа само на 3G и 3GS можеше без смяна на LCD.
  • Според мен по-добре дълъг отколкото широк, мистрии които да ми пазят сянка не ми трябват.
  • Защо все очаквате революции? Защо все замествате Стийв Джобс? Защо ти е 4-ри ядрен процесор? Нима компютърът ти е с 16 ядрен процесор и имаш 32GB RAM?
  • Какви толкова главозамайващи "фийчъри" искаш? Какво толкова повече имат конкурентните компании? Това все пак е телефон по дяволите.

Изобщо каква е тази мания за максимализъм? Да се натика всичко възможно което ви хрумне в телефон. Дизайна...пак бил същия като 4/4S...едно нещо като е красиво защо да го променяш? Целия телефон (говоря за 4/4S) се усеща здрав, тежащ в ръката, просто всичко си му е където се очаква да е. Това нямаше да е така, ако я няма металната рамка. Тя предава стегнатостта и усещането за нещо качествено в ръката. Не може да ме убедите, че пластмасата е по-добре от алуминия в това отношение. Ето затова дизайна се различава много малко, защото телефона се гради около алуминия и не мисля, че Apple са поели в грешната посока.

  • Харесвам 17
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само в едно не си прав, че ще е тежащ в ръката ;) 112г го прави по-лек от доста пластмаски :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че под тежащ имаше предвид килограми, грамове, но и ти си се досетил де :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...