Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално представи iPhone 5


Severus

Recommended Posts

При 4s, Вива пуснаха микросима заедно с останалите ;) Едва ли и сега ще е проблем.

Глобул пуснаха микрото още края на юни 2010 при излизането на 4-ката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 430
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    81

  • BulgarianSS

    34

  • Anton

    18

  • stoilovlubomir

    18

Severus, по принцип на микро сима не всички пинове се ползват, така че може и да се получи с рязане на неактивните :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Severus, тоя сим е от по-старите модели, които са с по-голям чип. Гледайки моя микро-сим на виваком(който е с по-тесен чип) мисля, че ще стане с рязане, но знае ли човек.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Killer40 - И снимката на Anton доказва подобна възможност. А, дано :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са наистина уникална компания. Успяват да продадът един и същи продукт НА ЕДНИ И СЪЩИ ХОРА няколко пъти. Е за това .........евала.

Маааааалко да се бяха напънали да направят екрана до рамката.... и щеше да е........ може би 5S

Чудя се още колко хора ще кажат, че 5цата е уникален телефон? Кое му е уникалното? По-бърз от 4с... едва ли това ще се усети видимо. Отново 8 мегапиксела и т.н. С две думи - НИЩО иновационно... просто лек ъпгрейд.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не схвана иронията?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са наистина уникална компания. Успяват да продадът един и същи продукт НА ЕДНИ И СЪЩИ ХОРА няколко пъти. Е за това .........евала.

Маааааалко да се бяха напънали да направят екрана до рамката.... и щеше да е........ може би 5S

Съгласен съм :) 2 модела пропуснах но на този ще се радвам! ;) Като гледах видеото и се позамаях :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се още колко хора ще кажат, че 5цата е уникален телефон? Кое му е уникалното? По-бърз от 4с... едва ли това ще се усети видимо. Отново 8 мегапиксела и т.н. С две думи - НИЩО иновационно... просто лек ъпгрейд.

А какво очакваше? Микровълнова?

  • Харесвам 6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леко да не кажа много..... разочарован.... очаквах повече... този айФон си е една тунингована четворка.... толко ли не можаха с нещо ново да изненадат??? Питам се аз.... и явно отговора е не... ако трябва да съм честен... 4-та ми е по симпатична от този...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм :smile: 2 модела пропуснах но на този ще се радвам! ;) Като гледах видеото и се позамаях :smile:

Аз пропуснах 3 модела /за да усетя разлика/ и чаках 5-цата. Но честно......дизайнът ме разочарова, в момента проверявам колко ще спестя, ако си взема някой Samsung или LG с подобни параметри. Просто не съм заблуден потребител. И се извинявам, че пиша богохулства в този форум! ;)

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предимства:

- уникално качество на изработка

- при изпускане на земята, ще се сменя само предната част - гърба е метален

Недостатъци:

- в ивента още казаха, че с цел по-малко отблясъци, тъча, стъклото и дисплея ще бъдат един компонент - ЧЕСТИТО - изпускане = смяна на тъч+стъкло+дисплей. При 4ката се минаваше с тъч и стъкло.

- направили са го все пак грозно висок - както Galaxy S2. Според едно ревю на engadged, колкото "по-висок" е един телефон, толкова е по-голям шанса за изпускането му по време на ползване. Впрочем на S2ката дисплея е по същият начин както при айфон 5. Смяна = 265 лева.

- не виждам нещо революционно, както беше типично за Епъл. Липсата на Стив е очевидна. Дори и хардуерно това устройство е месеци назад. Процесора е A15 на кортекс - двуядрен, при това не е с кой-знае какъв клок - 1.0 - 1.2. При наличие на конкуренция в зоната на 4 ядра - при това управляеми! Предимството от тех. гл. т. на А15 се води невероятната възможност за обработка на FHD и уникално бързия кеш на второ ниво - т.е. Епъл могат само чрез това да извлекат ползи - възможния макс. кеш е 4 мб за второ ниво, но едва ли са имплементирали повече 1 мб (пак е почти невъзможно, но все пак няма официални данни).

- относно фийчъри - панорама има отдавна, яки снимки има от Нокия. Какво ново?!

  • Харесвам 6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне знаем какъв ще е следващият телефон на Apple - 5S. Същият дизайн, но с 6 ядрен процесор, по-добра камера, нова "програмка", която няма да я има в 5, за да може 5S да се продава :D

Добре, процесорът не е ли четириядрен??

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гърбът не е изцяло метален. Така че пак ще има оплаквания. Няма как, голяма компания и всеки гледа под лупа.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на 3GS ревахте и на 4 ревахте и на 4S ;) Сега пак ревете и пак ще си говорим след месец два;)

  • Харесвам 12
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ревем, не ревем, всеки ще си го купи при първа възможност.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леко да не кажа много..... разочарован.... очаквах повече... този айФон си е една тунингована четворка.... толко ли не можаха с нещо ново да изненадат??? Питам се аз.... и явно отговора е не... ако трябва да съм честен... 4-та ми е по симпатична от този...

Хаха добре какви иновации в последните 1-2 години си видял(a), които ги няма в iPhone? Блъскат се яко четириядрени и Тегра процесори в мобилни устройства, без те да имат реална нужда. LTE е един много голям плюс (ако Мтел решат да се хванат в ръце), няма NFC, но и да имаше в БГ няма къде да се ползва, дори в промо видеото Дизайнера си казва, че целта не е революционен телефон, а подобрен iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...