Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално представи iPhone 5


Severus

Recommended Posts

  • Отговори 430
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    81

  • BulgarianSS

    34

  • Anton

    18

  • stoilovlubomir

    18

@eek, какво се опитваш? Да ни накараш да не го харесваме ли!

Нищо подобно!

Просто се чудех как така онези 50 % от юзърите, които се изказаха отрицателно за формата и размера на онези " фейк" клип, сега казват колко харесват дизайна. Ето това ме дразни.

Иначе телефона не е лош и най-вероятно ще си го поръчам рано или късно, заради камерата и факта, че започват да ограничават 4ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това което е достъпно в интернет има някаква надежда за LTE в мрежата на M-Тел с iPhone 5 A1429 GSM модел. По информация от М-Тел, LTE мрежата им е разположена в 1800 MHz, което отговаря на LTE Band 3, което пък е от поддържаните в точно този модел iPhone (но не и в щатския A1428). Въпроса сега е, че има една лека забележка под описанието на LTE поддръжката на сайта на Apple, а именно - Band support does not guarantee support on all LTE networks running on the same bands (Поддръжката на даден Band не гарантира поддръжка на всички LTE мрежи, използващи този Band).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от преди няколко минути на служебният компютър.

fd3798ef3718.jpg

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek, защо не попиташ конкретно хората, които са се изказали негативно за дизайна и сега са се прехласнали? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това което е достъпно в интернет има някаква надежда за LTE в мрежата на M-Тел с iPhone 5 A1429 GSM модел. По информация от М-Тел, LTE мрежата им е разположена в 1800 MHz, което отговаря на LTE Band 3, което пък е от поддържаните в точно този модел iPhone (но не и в щатския A1428). Въпроса сега е, че има една лека забележка под описанието на LTE поддръжката на сайта на Apple, а именно - Band support does not guarantee support on all LTE networks running on the same bands (Поддръжката на даден Band не гарантира поддръжка на всички LTE мрежи, използващи този Band).

Банд 3 е от Lowerband 1710MHz-1785MHz и Uperband 1805MHz-1880MHz с Duplex 95MHz.. Това е стандарт и за LTE апаратурата. Така, че при M-Тел трябва да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От M-Тел реагират бързо :smile: Вече имат nano-SIM и от утре започват да приемат поръчки за тях.

http://www.mtel.bg/m...foblock_id/1265

Браво! Доста бързо реагират :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да обявят и датата , на която ще го пуснат в продажба и си запазвам бройка. Заради полемиките с LTE мрежата се отказах да ми го носят от америка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува дали Виваком реагират. Някой ако се е обаждал да пита, нека да каже. Аз ще звънна след работа да ме информират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виваком нямат квота, за да пуснат официално iPhone в България. Такива имат само Глобул (Cosmote) и Мтел (Austria Telekom), т.к са собственост на чужди оператори и ползват техните квоти иначе и те сами за себе си не биха покрили условията на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Людмиле, според мен М-тел няма да пусне функционираща LTE мрежа до следващия модел iPhone, така че не бих се притеснявал за това. :smile:

А за Виваком имах предвид дали реагират с поръчването на наноСИМ карти. :)

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно SGS3 колко ядра има, не че я искам тая пластмаса, но в разлини сайтове даните са различни и не ми е ясно кой лъже Samsung или сайтовете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно SGS3 колко ядра има, не че я искам тая пластмаса, но в разлини сайтове даните са различни и не ми е ясно кой лъже Samsung или сайтовете

Това е най-правилното място да попиташ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Globul казаха, че нямат информация, кога ще предлагат новият iPhone 5. Значи ще чакаме като миналата година да пуснат бюлетин, който да си напишем мейла и да ни уведомят, когато е наличен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SGS3 има 4 ядра не-LTE версията и 2 при LTE версията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми г-н Жайгаров,

Във връзка с Вашето запитване, искаме да Ви уведомим, че с Nano SIM карти ще бъдат заредени търговските обекти на VIVACOM до края на настоящия месец.

Бихме искали да Ви информираме, че подмяната им ще се извършва по стандартен процес.

Благодарим Ви, че използвахте онлайн канала на VIVACOM!

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре тичам рано,рано сутрин в М-тел и си заплювам една бройка нано!:) Първи като пенсионер за пенсия ще бъда:)

Редактирано от stoilovlubomir
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6ure7y4y.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда....,вече си драснах и заявката за 32 GB,надявам се да дойде скоро при мен:)

Това по-скоро прилича на мъжко достойнство:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из една новина за новия айфонь: "The EarPods come free with the iPhone 5, and they sounded as good as $100 headphones sold by a variety of other companies.". Къде е неол23? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално за слушалките въобще не ми пука,те си остават бонус към покупката...Всички знаем,че истинските слушалки струват много...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

обясняваха как не искат голям дисплей, колко гадно било. мнение :)

Аз не искам по-голям дисплей. Екстра ми е с 4-ката. Трябва обаче да си купя нов телефон защото този ще навърши 2 години. Избрал съм си iPhone5. Ще преживея по-големия дисплей някак защото не се предлага по-малък. Други въпроси имаш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...