Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално представи iPhone 5


Severus

Recommended Posts

Аз предлагам тая тема да се заключва вече...коментарите ги правете пред блока с бабичките. Аман от хейтъри и разбирачи....

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 430
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    81

  • BulgarianSS

    34

  • Anton

    18

  • stoilovlubomir

    18

Тарифните планове за сравнително добри, при Мтел за 36лв ползваш това, което при At&t струва 85$

Е, да, ама заплатата там е няколко хиляди долара, а тук - няколко стотин лева.

Там телефона ти излиза 200$, тук около 550$ , но с тея месечни такси за 2 години се загробваш, тук е къде-къде по на оферта!

Б@си офертата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не купувайте бре! Като им падне потреблението - ще смъкнат тарифите. Кой ви кара да търчите?

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, да......няма да купуваме.......обзалагам се, че поне 100 човека от нашия форум вече се ослушват, в това число и моя милост, нема как, брат, ще се купува :guitarred:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да купува, но не и от тука на цени над 2 бона. Това само стимулира печалбарите да бъдат все по-дръзки и по-дръзки с всяка изминала година и всеки ден от първия месец след пуска да бъде ден-година-храни. Та ако наистина има 100 човека на нисък старт, нека пазаруват навън, не тука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо подобно!

Просто се чудех как така онези 50 % от юзърите, които се изказаха отрицателно за формата и размера на онези " фейк" клип, сега казват колко харесват дизайна. Ето това ме дразни.

Иначе телефона не е лош и най-вероятно ще си го поръчам рано или късно, заради камерата и факта, че започват да ограничават 4ката.

Явно това си е техен ябълков стил и ако го видоизменят за в бъдеще няма да го възприемаме като айфон. :) Аз лично го харесвам как изглежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си изглежда, само да не се пързаля като първото поколение с метален гръб.

Друг е въпроса, че трудно възприемам устройство от този клас без NFC.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да купува, но не и от тука на цени над 2 бона. Това само стимулира печалбарите да бъдат все по-дръзки и по-дръзки с всяка изминала година и всеки ден от първия месец след пуска да бъде ден-година-храни. Та ако наистина има 100 човека на нисък старт, нека пазаруват навън, не тука.

Точно затова така се множат мненията в темата - с цел да разберем от къде е по добре да купим и дали устройствата ще работят нормално в България. Все още няма потвърдена информация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си изглежда, само да не се пързаля като първото поколение с метален гръб.

Друг е въпроса, че трудно възприемам устройство от този клас без NFC.

Понеже всичките ни търговци са се юрнали да слагат NFC терминали по обектите си...

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи оправдавате липсата на функционалност, поради нейната неприложимост тук, но възхвалявате куп други функционалности също толкова неприложими тук. Много е смешно, наистина. Никога никой не трябва да бъде краен. Бъдете обективни и гледайте като реалисти на нещата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е да спрете спама! Ще се пише, когато има нещо ново по въпросите, които ви тревожат!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че достатъчно реално се гледа на нещата. Шансът операторите да пуснат 4G е доста по-голям от търговците да започнат да ползват NFC терминали... За мен е огромна мистерия как може хората да реват толкова за това NFC, което в момента няма никакво реално приложение, освен може би споделяне на файлове, за което има купища други алтернативи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За NFC мога да кажа, че това е Бъдещето! Не е само споделяне на файлове. С тази технология ,само с един замах може да промениш цялостните настройките на дадено устройство. Имам LG L5, има специална NFC лепенка - може да го настроиш за кола, дом и др. Например качвам се в колата , приближавам тел. до лепенката и започва да свири плеъра, както се включва и ГПС-а, изключва се wifi, 3G, bluetooth. На кратко може да си конфигурирате желаните настройки и само с един замах да стане всичко на веднъж без да си губите времето за настройка. :)

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствено със първа точка мога да се съглася-другото са хемороидски глупости.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хейтъри са се навъдили... :excl:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф Лъчо направо прекаляваш човек. Нали си имаш андроидски форум. Аз влизам ли там да ви плюя хемороидите? При положение, че вече очевидно не си фен на apple и си отишъл "на другия бряг" защо продължаваш да плюеш в тоя форум? Форумът е направен да обменяме съвети и да си решаваме проблемите като се информираме.Ти каква информация даваш с поста си? Че някой избива комплекси по нещо, което няма.

П.С.: Определено форумът не е това, което беше преди.Ше зема да си деактивирам акаунта. Писна ми да се информирам колко много хора в BGIPHONE форумът не харесват iPhone! Преди години бяхме само фенове.

  • Харесвам 11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално погледнато точка 1 и 4 са много разумно казани. Особено точка 4. Защо трябва да се прави нов порт, който отново не е стандартния? Защо всички производители на техника (не само моб. телефони и смартфони) избират един тип, а за iPhone трябва да има преходник. Отново несъвместимост. Отвратително. И широко коментираният проблем с аксесоарите е налице...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В на Лъчо поста виждам доста истини!Голям фен съм на Apple,но в палатка няма да спя за да си го купя!Интересно ми е да го видя,да го поразръчкам...ако може и да го пробвам в комбинация с apple tv-то и тогава бих изказал мнения!Външно не съм очарован и това е!!!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да се плюе по 5-цата - пак ще направи рекорд по продажби и ще отвее корейските играчки - помнете ми думите!

Аз лично тия дни пускам 4S - ката за продажба и чакам Мтел да вкарат 5-цата...

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към Автора на статията имам въпрос какво лично той иска iphone 5 да има като иновации?

Освен това искам да попитам за какъв чеп е нужен екран с размер на малък таблет на телефон?

Редактирано от carrot
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Ради Аврамов, не само форума, но и Apple не са това, което бяха преди време. Нормално е - нещата се променят, но при Apple за мен конкретно, както и за други тръпката вече я няма в предишният й вид. Да, добри устройства произвеждат с интересен софтуер, но вече някак няма какво да ни изненада. И това е факт след премиерата на iphone 5 и MacBook- "вътрешната им красота" (както се изразява Сър Джонатан Ийв) вече я няма - все повече части са консуматив при подмяна, все повече неща са произведени като цели компоненти и др. Също беше факт, че този път имаше много изтекли истински части, което до голяма степен уби тръпката от премиерата. Относно форума- щом се стигна до това кой каква кола кара....

Тези 5 причини са от статията тук -> http://div.bg/5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B5-iPhone-5_l.a_i.219427.html

Относно камерата. Има интересни материали в dpreview: http://www.dpreview.com/news/2012/09/12/Apple-iPhone-5-vs-iPhone-4S-image-comparison

Все още не съм попадал на снимки с ниска осветеност. Официалните са само на светло. Коментарът е, че камерата е наистина добра, но като че ли има доста повече шум отколкото при конкуренцията.http://www.gsmarena.com/apple_releases_camera_sample_images_from_the_new_iphone_5-news-4796.php

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Life нямам нищо против различни мнения. Спора ражда истината и движи конкуренцията. Да, но твоя пост е обоснован, защото излагаш аргументи, докато това, че iPhone 5 прилича на вафла не е аргумент. Както се каза по-рано подобни коментари са за чата, не за тема. Като няма какво да кажеш просто си замълчи.

П.С.: И ДИТЦ не може да изчисти тази тема от спам.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че от ifixit също има коментари относно дали ще бъде "поправим" това устройство.

http://ifixit.org/3243/will-the-iphone-5-be-repairable/

Дали наистина при проблем със задният капак, ще се усеща разликата при подмяна с такъв от друго у-во? Това е интересна информация... 725 различни капака се произвеждат в минута. Всеки се заснема и при проблем с у-вото от Apple знаят на него точно какъв капак е поставен и предоставят същият, със същите размери.

@Ради Аврамов Съгласен съм, но коментираме много неща. Относно останалите точки не мога да бъда съгласен в статията. Изказването за вафла е много несериозно. Въпреки това, както споменах не можем да не се съгласим особено с точка 4. И обикновено постовете ми във форумите са по темата. Да, в поста ми може да има информация, която не е по темата освен другата информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...