Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално представи iPhone 5


Severus

Recommended Posts

Как липсва чата в такива моменти.

  • Харесвам 9
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 430
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    81

  • BulgarianSS

    34

  • Anton

    18

  • stoilovlubomir

    18

Не виждам защо форума не си направи един официален чат в Скайп (примерно) и който иска да се адва (може и с предварително одобрение от админа, разбира се). :smile:

Сори за офтопика.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика.

Що да е офтопик?

От цялата тема, я има, я няма десетина смислени коментара.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В презентацията на Apple се споменава за "нова" технология която ще позволи по-добро аудио при разговор в поддържани мрежи - wideband audio. Явно зад този термин стои кодека AMR-WB или по известен с търговското си име HD Voice. Добрата новина е, че М-Тел поддържат тази технология вече - http://www.mtel.bg/hd-glas . Кой каза че нищо от новите технологии в iPhone 5 не ни касаят :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно този колега от форума, смени Туарега с БМВ. ;)

И ще смени и телефона...

Само първия ред от моя пост прочете или? Мерси, че ме информира :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно този колега от форума, смени Туарега с БМВ. ;)

И ще смени и телефона...

Смених го, да.

Сега чакаме доставката на два Мерцедеса - ML и A-класа и приключвам одисеята с чуденето по смяната на колите, а започва одисеята с чуденето за смяната на телефона. :smile:

Иначе от предишната сбирка (следващия ден) ползвам вече SGS III и iPhone 4.

Тези, които по случайност ми следят постовете знаят, че имам и Nokia Lumia 800, та всяко изразено мнение по която и да е тема за мобилна операционна система или апарат е от първа ръка - тоест съм работил с тях и имам пряко наблюдение.

Затова и днес простичко реших нещата относно това дали ще скачам на 5-цата и дали си струва чисто икономически смяната на чудесната 4-ка с новия модел.

Та реших да изчакам да си купите вие, да прочета повечко безпристрастни мнения за работата на iPhone 5, качеството на камерата и всички останали подобрения, описани и показани снощи в презентацията.

Да не говорим, че iOS 6 и iTunes 11 предстоят да се вместят също в този модел и това, гарнирано с новия наносим искам да видя как ще се държи, за да реша дали ще си го взема.

Спукахте се да хвалите или плюете (за пореден път) модел, за който съдите само от една презентация, а всички сме наясно, че ако не друго, то Apple са царе на презентирането и успиването на хората да се залетят тутакси по представения модел (без значение за какъв продукт става дума).

Та минавам на принципа ръка да пипне, око да види и след месец ще решавам.

А вие купувайте и изказвайте мнения, които ще помогнат на такива "заблудени души" като мен да се ориентират реално в качествата на апарата (и продукта като цяло).

пп. И се научете да изразявате мнение без да плюете отявлено или да хвалите стоката лумпенизирано.

Не за друго, ама като искате да ползвате хай клас продукт, научете се и на хай клас общуване.

За да ви отива притежанието на iPhone 5, не за друго. :smile:

  • Харесвам 16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубав пост, но ..... както и да е. Малко някак неестествено стои, но е много точен. Честно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече гледам родни търговци го предлагат срещу "скромните" 1749, 1949 и 2149 лв, съответно за 16, 32 и 64 GB... Наличности на 24.09.2012. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И съм сигурен че ще има покупки на 100% въпреки тези цени :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми екстра. Само 800лв надценка от американската цена и 400лв над европейската. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече гледам родни търговци го предлагат срещу "скромните" 1749, 1949 и 2149 лв, съответно за 16, 32 и 64 GB... Наличности на 24.09.2012. :biggrin:

Нормално ,на колко да го продават ,нали ще висят цяла нощ пред някой apple store в някой европейски град за да могат на сутринта да вземат по 2 бройки на човек :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само, където това "очаквайте до края на декември в над 100 държави" малко ме притеснява. Нас дори не ни бяха вписали сред държавите от втората група, където ще се предлага от 28-ми, както беше преди с 4S, а там са държави като Естония, Латвия, Словакия и др. Така, че май ще трябва да почакаме по-дълго, дано поне да е в началото на Октомври.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е така попаднах на материал в който пише, че през декември ще бъде наличен в България.

Това е целият списък

iPhone 5 release date in India, Albania, Anguilla, Antigua and Barbuda, Argentina, Armenia, Bahrain, Barbados, Bolivia, Brazil, British Virgin Islands, Botswana, Cayman Islands, Bulgaria, Cameroon, C. African Republic, Chile, China, Colombia, Costa Rica, Dominica, Dominican Republic, Croatia, Cyprus, Egypt, Ecuador, El Salvador, Greece, Grenada, Guatemala, Guinea, Guam, Honduras, Jamaica, Israel, Indonesia, Ivory Coast, Jordan, Kenya, Kuwait, Latvia, Macau, Macedonia, Madagascar, Malaysia, Malta, Mexico, Moldova, Montenegro, Morocco, Montserrat, Nicaragua, Niger, Panama, Paraguay, Puerto Rico, Qatar, St. Kitts, St. Lucia, St. Vincit and the Grenadines, Peru, the Philippines, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Senegal, South Africa, South Korea, Taiwan, Thailand, Tunisia, Turkey, Trinidad & Tobago, United Arab Emirates, Uruguay, Uganda, Venezuela, and Vietnam is December 2012.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, а къде са тези цени? В Американския store можеш да си го поръчаш само заключен към оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно...ще пуснат отключените по-късно :( Кофти. Моя човек се прибира от щатите в края на Септември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално: Айфон 5 в България до края на октомври :Мтел започват с предварителните записвания

http://www.kaldata.com/73112/iPhone-5-у-нас-през-октомври.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако има познат в Канада, който ще си идва в следващите 3-4 седмици може да вкара някоя бройка отключени iPhone-и. Излиза 100тина лева по-скъпо отколкото, ако се вземе от щатите, но пак си е доста по-евтино отколкото в Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чипът е само един - за всичко. Виж тук - http://www.apple.com/iphone/LTE/

Ако купиш А1429 от USA, ще е и с CDMA функции и LTE (Bands 1, 3, 5, 13, 25)

Ако купиш А1429 от Европа, Азия, Австралия ще е с GSM функции и LTE (Bands 1, 3, 5)

  • GSM model A1428*: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 4 and 17)
  • CDMA model A1429*: CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B (800, 1900, 2100 MHz); UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 3, 5, 13, 25)
  • GSM model A1429*: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 3, 5)

Искам да попитам, ако намеря приятел, който да ми донесе iPhone unlocked от USA кой от тези модели ще работи в Европа и европейските LTE мрежи. Или тези от щатите ще работят по цял свят с вс мрежи GSM/CDMA, както и LTE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой разбере нещо за глобул. дали ще има заявки и т.н. да казва ще е от голяма полза за много хора. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно сме се зомбирали!!!Съдейки по снимките,най-грозния модел до сега!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...