Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Mini Event


strangesamedogma

Recommended Posts

И какво от това? На 7 инча се работи по-добре. Голяма работа, че ще виждаш малко размазано това онова. Но това не променя факта, че ни предлагат стар продукт в нова опаковка.

Както се казва "със стари курви нов бърдак не се прави". Но рано или късно тази им полотика ще ги върне там където бяха преди джобс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навремето някой беше казал " първо работиш за името, после то работи за теб ".

Епъл са една от най- добре развиващите се компании, с може би най-добрият маркетинг.

Мисля си, че няма как да правят нещо революционно всяка година. Те просто надграждат това, което вече са разработили и в това няма нищо лошо и всяка уважаваща себе си компания би постъпила така, в период ба финансова криза да извлича най- добрата печалба от своите продукти. И пак казвам в това няма нищо лошо.

Минито е супер и само заради дизайна си заслужава едни 100 лв повече от Нексус или Киндъл, които ми изглеждат все едно са играчките на дъщеря ми (лично мнение).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеше да е с ретина екран и А6 процесор (без X). Тогава щеше да е супер. И щеше да си заслужава парите. На баткото екрана вече идва доста по-голям, по-нов процесор и така.

@gorgior - на мини-то може да се ползват приложения достъпни само за ipad. Това и фактът, че мога да си го нося в чантичката през рамо навсякъде и по всяко време, ме привличат към него доста-повече от големия му брат.

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво от това? На 7 инча се работи по-добре. Голяма работа, че ще виждаш малко размазано това онова. Но това не променя факта, че ни предлагат стар продукт в нова опаковка.

Както се казва "със стари курви нов бърдак не се прави". Но рано или късно тази им полотика ще ги върне там където бяха преди джобс.

Добре че има кой да се притеснява за Apple!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като всеки техен нов продукт, минито е сравнително орязано. На който не му харесва да изчака да минат 2-3 генерации и да си го вземе тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти "синтезирам" правилата? Не цитирай последен пост!!!

Доста добре синтезирано...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеше да е с ретина екран и А6 процесор (без X). Тогава щеше да е супер. И щеше да си заслужава парите. На баткото екрана вече идва доста по-голям, по-нов процесор и така.

Нали се сещаш, че това Х не е сложено за украса? Някой трябва да ги рисува тези няколко милиона пиксела на ретината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм чел никъде характеристиките на този процесор, за мен това " Х " е софтуерно натоварване или огрпаничение на съответния. Но погледнете го и от страната на Apple - на следващия ъпдейт ако не сложат ретина дисплей и нов процесор как да пукнат iPad mimi 2 след 6 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене, не кандидатствай за "бисери", не ти отива :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 02.11 в Технополис ще има iPad mini.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

то и iPhone 5 имаше ... хватката е за колко искат да ни го пробутат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad-ите ги продават на що-годе нормални цени, т.е. официалните за България. Който иска да спести някой лев, да го поръча онлайн с 5% отстъпка. Аз така направих с 3-ката като излезе март месец..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново RAM паметта е 1GB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накрая ще ни го пуснат за коледните празници на промо цена от 9.99$

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес iPad mini и iPad 4th генерация в Технополис, но само моделите с WiFi, а до края на Ноември и с Lte.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените са сравними с европейските. В Германия излиза 642лв iPad mini wi-fi 16gb. В САЩ излиза около 500лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ хората са по-бедни за това там е най-евтин, българи са богати и за това висока цена. Ще взема да се изнеса при бедните най-накрая, няма какво да се бутам тук. :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

679 лева България 679 лева

339 евро Франция 663 лева

358.20 долара САЩ 540 лева

5445802a.png

5445825G.png

5445811A.png

Редактирано от slaf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна цена - 20% надценка,от това,което струва в Америка ми се струва дори малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...