Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Mini Event


strangesamedogma

Recommended Posts

Тим отново е на сцената:

appleipadminiliveblog20124955.jpg

appleipadminiliveblog20124960.jpg

appleipadminiliveblog20124961.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

199$ може някое китайско незнайно дроидче;)

Спряха го май, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ipad Mini наистина е страхотен. А казаха ли 4-тата генерация iPad и iPad Mini с колко RAM са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз забравих за евента :)

Ама нищо, бива мъника...малкия може да намаже iPad mini по празниците :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

appleipadminiliveblog20124968.jpg

Благодарим, че избрахте bgiphone.com! Приятна вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам го Минито, май ще вземам един за брата, че не ми оставя iPhone намира ! : )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накратко, Предстои ми закупуването на нов Мак и се надявах да е 13'Air с ретина. Не съм разочарован, но съм раздвоен, 13" Air или 13"Pro с ретина.А относно виновника за евент-а, допадна ми, ще е вероятната покупка след мак-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен аймака не виждам нищо интересно...ама по-тънък де да знам, това е само дизаин, да не го носиш на ръка, масата го държи.

И липсва дискове, пък понякога искаш тук таме да запишиш, малко почнаха да си смучат от пръстите вече.

Ти си знаеше, че няма да си доволен и преди евента ;) Псевдо фен :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи ти нов iPad едва 6 месеца след представянето на 3th gen. Трябва да изкупуват предишния модел ако си купуваш новия, за толкова кратко време не е честно просто! Но няма как, кефи ме ще си го взема, а минито не е точно за мен!

И какво чак толкова си заслужава ъпгрейда от 3 на 4? А6Х чип и lighting кабел? Ако беше двойно по-тънък + още подобрения.. може би да, но в този случай аз лично не виждам изобщо защо някой би си сменил 3-ката с "новия".

За минито - нищо особено бих казал. Който няма вече айпад, може и да си го вземе. Един ретина дисплей на тази цена повече щеше да му отива. За да оставят 2-ката в играта, са му бутнали и от по-старите процесори - а5.

От всички нови продукти, най-много ме впечатли iMac-а. Но и на него му липсва ретина дисплея.. Явно догодина ще се появи, може би все още не смогват или пък технологията не е достигнала дотам да произвеждат такива големи (ретина) дисплеи.

Това 13" про, какво му е прото, като видео-то си е същото (вградено 4000).. То по-добре 11 или 13 air за доста по-малко пари..

Аз сега ползвам 15" про от 2011 и обмислям сериозно да го сменя с новия аймaк. Вдигнаха им цените със 100$, а това много рядко се случва.. Обикновено остават същите или ги свалят с 50-100..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е странно коя пазарна ниша ще ударят с тия цени.

Всички знаем, че 7 инча е ефтиния таблет. Амазон, гугъл те всичките са таблети за четене и сърфиране нищо повече. Този таблет е малко куца работа.

Фен съм им от първия айфон. Поръчах си го от щатите още като излезе, но последно време спадам към разочарованите. Хвърлят ни всяка година малко трохи за които се хващаме като удавник за сламка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си взема и iPad mini и iMac.... Мдааа... ;)

Новия голям iPad ще има да взема :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13" Air или 13"Pro с ретина.

Аз избрах про-то.

Не те навивам, просто споделям. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така на всяка година е за тези дето не си вадят парите с работа (За жалост аз не съм от тези) :smile:

Извинявай, но по твоята логика аз и половината форум сме търтеи и някой ни дава парите, така ли?

Хайде малко да мислим, преди да пишем.

Прав си, обаче - не си вадя парите, а ги изкарвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е странно коя пазарна ниша ще ударят с тия цени.

Всички знаем, че 7 инча е ефтиния таблет. Амазон, гугъл те всичките са таблети за четене и сърфиране нищо повече. Този таблет е малко куца работа.

Фен съм им от първия айфон. Поръчах си го от щатите още като излезе, но последно време спадам към разочарованите. Хвърлят ни всяка година малко трохи за които се хващаме като удавник за сламка.

Гледай сравнението с Nexus 7 и ще видиш коя пазарна ниша гонят ;) Иначе аз бих го взел за сестра ми ако останат парички след iMac-a. $330 са 500 лева, което не е лоша оферта за iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да оставят 2-ката в играта, са му бутнали и от по-старите процесори - а5.

По-скоро тихомълком убиха А5Х, пък А5 какво му е лошото на тая резолюция не съм го видял да се задъхва и в тъчовете е той.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От цялата работа дотук, имам чувството, че от Епъл го удариха на печалбарство. Някакси изгубиха част от "магията", която Джобс правеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сравнението с Nexus 7 и ще видиш коя пазарна ниша гонят ;) Иначе аз бих го взел за сестра ми ако останат парички след iMac-a. $330 са 500 лева, което не е лоша оферта за iPad.

И все пак това е 7 инчов айпад 2.

2 ката се продаваше за 399$ та въпроса ми е струва ли си ?

Особенно след като разликата между 10 и 7 инчовия е от земята до небето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A какво стана с новия iTunes? Нали октомври щяха да го пускат.. Очаквах на ивента да кажат, че е available today.. Ама тц. Нищо за музика не се спомена..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си струва смяната. След 6 месеца и отново да се набутваш за нещо, което е незначително подобрено... не благодаря.

Но жена ми зина по iPad mini и ще се закупува, няма как ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...