Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Mini Event


strangesamedogma

Recommended Posts

Дисплея е отвратителен! Даже е по-зле от iPad 2. :( ще чакам следващо покошение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цветове или като гъстота на пикселите? Няма как да е второто, защото е със същата разделителна способност като на iPad 2. Побрани в 7.9'', не би трябвало да е толкова зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гъстота на пиксели. Един до друг са таблетите и не ме кефи. Може и да си внушавам.....оф, а размера е перфектен и е бързичък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всичко е перфектно

сравнен с айпад 4 един до друг

айпад мини е с трагичен дисплей

неприятно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудех и си взех 3-ката пред минито точно заради дисплея :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна цена - 20% надценка,от това,което струва в Америка ми се струва дори малко.

Надценка е коректно да се каже за ФО телефон донесен от чужбина. Не си мисли, че тук идва на еди-колко си $ и официалните реселъри от алчност трупат отгоре. В случая цената е посочена от Apple, не измислена от търговците. Тя е официалната посочена от производителя за страната ни и ще бъде такава навсякъде, с изключение на моментни промоции. Да скъпо е, това не го оспорвам, но в щатите много неща са по-евтини: бензин, имоти, коли, всякаква електроника, наркотици ако щеш, май само на околовръстното има по-евтини услуги.

За самия таблет: странен ми е, може би защото съм свикнал с големия, но ме радва че се побира и в задния джоб на дънките. За гейминг устройство ще е супер. Черния гръб радва много. Ако направят и с ретина екран ще е още по-хубав, но това ще изиска и по-силен процесор и съвсем ще поскъпне, а може и да понадебелее покрай по-голямата консумация -> по-голяма батерия. Якото е, че зарядното е същото, като за телефона (5V-1A) т.е. едното остава в службата, едното вкъщи или спокойно си зареждаш от компютър :smile:

Не ми остана време да сравнявам с другите, но екрана ми хареса.

Не съм се засилил да си купувам, но по-скоро бих се спрял на по-голям с ретина.

Ето и два краш-теста, които дават интересен резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента пиша от него. Екранът е страхотен като цветове и качество. Пикселите са малко наистина, особено сравнен с ретината, която е до мен. В интерес на истината трябва да призная, че е много по-добър отколкото очаквах. Колебая се дали да не го купя за мацката, пък аз ще си чакам следващата генерация.

Ако оставим резолюцията на страна е просто Уникален!

Поздрави!

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах го на живо и много ми хареса. И аз, ако сравня моя MacBoook Air с ретината на някое Pro, ще се мръщя...Но, ако трябва да влача всеки ден в чантата си Про-то вместо Еър-а, ще се мръщя двойно повече. :smile:

Този размер определено дава нова употреба и мобилност на iPad-a. Супер е за четене на книжки, учебници и прочие, а за гейминг - направо си е попадение в десятката. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си влача Про-то и не мрънкам :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, аз никога не бих си купил големия при положение, че го има този. Размерът на екрана не е кой знае колко повече, но за сметка на това теглото на големия е супер шокиращо, като го вземеш веднага след мини-то.

Много е хубаво, само да не бяха тея пиксели...

Единствената ми надежда е, че приятелката ми въобще няма да разбере разликата (женска му работа) и ще и го купя за Коледа. Така пак ще го имам докато не го обновят с истински екран.

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Якото е, че зарядното е същото, като за телефона (5V-1A) т.е. едното остава в службата, едното вкъщи или спокойно си зареждаш от компютър :smile:

Днес го тествах доста и едно от нещата е зареждане от комп и определено не се зареждаше.

Много съм объркан..Да го взема ли? Другата седмица ще го тествам с игри да видя дали ще ми пречи това, че не е с ретина дисплей.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм тествал на практика, дали зарежда от компютър, утре ще разбера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си го купих, имаха само 16 GB черни, много ми харесва, лекичък, бърз... Хубавото е че се побира в джоба на сакото :) от компютър се зарежда без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Калифорния излиза ~$363 или ~ 560 лева (+20 ДДС = 672лв)

679 лева България 679 лева

339 евро Франция 663 лева

358.20 долара САЩ 540 лева

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни как е възможно дисплея на Мини да е по-лош като качество от този на 2-ката или просто някои хора се филмират ;)

Също ако може да кажете за колко време се зарежда от 0% на 100% с това айфонско зарядно? И последно загрява ли повече предвид по-малкия размер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дисплея е на като iPad 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дисплея си е много добре аз не му намирам кусури. Thunder много скъпо в тая Калифорния бре, бях в ЛА за седмица и се разорих по тия бензиностанции хахах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFixit го разфасоваха вече :smile: Яко.....LCD панела и тъча+стъклото са отделни елементи

gsmarena_001.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Което значи - очаквайте по някое време догодина да са в един елемент, както да има и ретина дисплей; по-тънък, по-лек - The New iPad Mini.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бигожин, скъпо е в сравнение с другите щати, но ако сравниш цената с България - 1 gallon е около $4.2, което прави $1.10/л = 1.60лв/л

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо го сравнявате с дисплея на ipad2, да не би той да става за нещо? Дисплеят е зле като гъстота на пикселите, като се отвори страница в Сафари на минимално увеличение, шрифта е замазан леко. На ipad4, като се отвори страница все едно е рязана с лазер - супер острота.

На часовника примерно, стрелката за секундите като застане под ъгъл и е като стълбичка, няма никакъв Anti Aliasing...

Ако такива неща не ви притесняват, значи машинката е прекрасна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...