Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Аз ще връщам на 6.1.3 , днес зареждах телефона и малкия играеше с него на някаква игра и телефона прегря. За пръв път виждам да пише " телефона прегря и има нужда да се охлади". Показа само спешни повиквания и нищо друго не можеше да се направи. Изгуби обхват и всичко.

На мен ми се е случвало няколко пъти лятото когато го излагам на пряка слънчева светлина на айпада ми също. Обзалагам се, че не е от играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като пиша в вибер или съобщения и най-новите отговори който получавам, както и тези който пращам остават под клавиатурата. Доста неприятно.

Нещо странно свързано с вибер - като си сложих снимка и съобщенията спряха да се крият под клавиатурата ... иди разбери каква връзка имат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колко пъти трябва да кажем, че проблемите с отделни приложения, не са проблеми на ios7! Няма смисъл да ги дъвчем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо последните дни имам доста странни проблеми с ъпдейт на приложения от апп стор. Тръгва уж да го тегли, но забива някъде по пътя и така си седи с часове. Не е до интернет. Сега pulse от 5 часа не ще да ми се ъпдейтне.

Оправя се само, ако рестартирам ВиФи и след това седя в аппстор и го ъпдейтна ръчно от бутна и изчакам вътре. Ако изляза на спрингборда често пак забива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо последните дни имам доста странни проблеми с ъпдейт на приложения от апп стор. Тръгва уж да го тегли, но забива някъде по пътя и така си седи с часове. Не е до интернет. Сега pulse от 5 часа не ще да ми се ъпдейтне.

Аз от първият ден имам подобни, но дори и да крашва първият път свалянето и инсталацията, на вторият се оправя. Това под 3G. Тръгва, спира, връща се на 0, пак тръгва и понякога така няколко пъти, докато крашне и пак го пусна или пък инсталира всичко добре. Не се случва винаги и на всички приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е дефект или ефект да седят ъпдейтнатите приложения в стора, без да се махат... но за сега ме радва, защото мога да си следя новостите по тях и т.н. Дано сложат бутон за чистене поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да е забелязал как е с мобилния нет? Защото при мен трафика ми за 10 дни е толкова колкото горе-долу за месец генерирах с 6.х. Сафари ми е генерирало най-много почти 600мб, а не мисля че го ръчкам на мобилен нет повече от преди.

едит :И още нещо при вас като има активен разговор и го заключите от бутона прекратява ли разговора както преди или просто заключва телефона ?

едит 2: А един бъг с алармата който е малко не приятен не знам дали го има при вас. При мен като звънне и като натисна нещо и спира и повече не звъни, ама като погледна телефона и алармата си е активна на дисплея и си пише Тап то снууз и слайд то стоп.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами и ние сме били на 6.1.3, та от там ;)

Идалго, каква грешка? След ъпдейта ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо след чисто рестор до 6.1.3 дадох шифт и рестор и избрах ipsw-то. Не можа да ми активира тел-а след като се инсталира.

Ресторнах пак до 6.1.3 и дадох шифт и ъпдейт и пак избрах ipsw-то. Даде ми грешка 1603,

Трети път ли да пробвам? Къде бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И двата пъти активирах и двата пъти бе през ДФУ.

Едит: Така - 3ти път ресторнах до 6.1.3 през ДФУ, активирах и сега шифт и рестор или ъпдейт?

Едит 2: Стана с шифт и ъпдейт.

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И двата пъти активирах и двата пъти бе през ДФУ.

Едит: Така - 3ти път ресторнах до 6.1.3 през ДФУ, активирах и сега шифт и рестор или ъпдейт?

Едит 2: Стана с шифт и ъпдейт.

Няма друг вариант, само ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерията на 3G пада главоломно при мен и грее телефона:(.Това при 6.1.4 го нямаше.Бъгчета си има и е нормално.Скоро може да сляза на 6.1.4,макар че iOS 7 ме радва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Май само аз и Виктор не се оплакваме :)

Гога, от мака ли пишеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма друг вариант, само ъпдейт.

Може и с рестор, ако това имаш в предвид, аз го ресторнах в DFU от 6 на iOS7. С регистриран UDID, ако е от значение.

Иначе загряване на батерията нямам, всичко движи ОК, освен някои дребни неуредици, но нищо сериозно.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестор щото имаш регистрация в дивелъпърски акаунт ;) Другите не могат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да Alxx® схванах ама късно и редактирах мнението.

Излезе ми, че съм започнал да играя една игра, което може и така да е, не се сещам и постоянно ми стои кръглото червено известие на иконата на GameCenter, как се маха това, че не ми се сваля играта. Играта дори не си и спомням кога съм я имал на телефона и преди с iOS6 нямах никакви напомняния от този вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На акаунта ако има още устройства, вероятно идва от някое. Няма махане. При мен гей центъра е забранен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложих я, пробвах я и не ми хареса!Беше ми на телефона точно 1 час!

Ако исках шарения ще мина на хАндроид!Пробвах Нокиа Лумиа с Виндоус и ми допадна доста повече от новата iOS 7

П.П.Apple вече се ус*рат сериозно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...