Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Много ме радва :)

За два дни заби веднъж и веднъж се рестартира.

На 4-ката обаче се влачи.

Определено анимациите го товарят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без рестарт вече 3 ден след рестор през ДФУ към 6.1.3 , връщане на бекъп и ъпдейт към 7! След това ресет локейшън и нетуорк !

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След малко премеждия с телефона и качването на бета 7 от вчера и аз успешно съм с iOS7 beta на iPhone 4. Впечатления:

1. Проблема с не затварянето след разговор - голям проблем със сигурност ще бъде оправено в следващата бета.

2. Изчистен лок скрийн - радост за окото. По доста подобен начин ми изглеждаше преди това когато имах джейл на телефона.

3. Анимациите по пускане и изключване на приложенията малко се бавят, но не е досадно и дразнещо. Може би било доста добре ако се появи възможност за изключване на тази опция в някоя от следващите бети, с цел ползване на iOS7 и на по-стари устройства. А и дори и на нов телефон доста хора биха предпочели стария начин на пускане и спиране на приложенията.

4. Добавените бързи бутони, супер но честно казано там ми липсва 3G бутон. Е едва ли ще го добавят, но би било добре ако наистина го сложат.

Като цяло ми изглежда добре и за сега ще я оставя на телефона. За сега няма забивания и рестарт. Само след разговорите забиването. Другото което установих е следното - ако искаш да прекратиш набиране на което нямаш отговор и решиш да го направиш само с Power бутона, не се затваря. Мой разговора остава активен. На старите версии затваряше и заключваше телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с 3G-то и да не го добавят не,то Cydia ще го направи. ;)

Ползвам 7-цата доста дълго и честно казано съм доста доволен,като за бета.

П.П.

Нито веднъж не ми е забил телефонът,единственият минус е,че не мога да си подкарам Navigon-a все още :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

E те докарат ли да го да боднат Сидия в iOS 7 грижите изчезват ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Навигона си ми работи, само ми изчезна българския, но ще изчакам финална 7 и тогава ще го върна езика пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Откъде мога да сваля IOS 7 Beta 1 за айфон 4,неможах никъде да немеря линк за сваляне :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При толкова налични теми в Cydia,успяха да измислят оригинален дизайн!Не е никак лесно!Евала на дизайнерския екип!За софта не се притеснявам!Там всичко ще е изпипано!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи и аз ъдейтнах . Не знам дали на друг се е случвало, но без да връщам какъвто и да е бакъп всички програми,смс-и контакти и настройки ми се върнаха , като преди ъпдейта . Освен изброените в темата бъгчета не ми работи нито една програма в лендскейп. Общо взето бетата ми харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нормално всичко да се е върнало като контакти, смс-и и настройки. Нали си ъпдейтнал, не си направил настройки за нов телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Открих опцията за лендскейп-а :) просто трябва да се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добра новина! Излезе ъпдейт на Sygic, който вече работи на бета-та! Още не съм тествал програмата по-обстойно, но важното е, че вече зарежда нормално! Замина си една от причините да се върна на 6.1.4. Евалата на екипа на Sygic за бързата реакция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

от къде се влиза в това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако някой открие какво трябва да се редактира за да имаме достъп до това меню нека сподели. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен това е модифицирана 6.x, FolderEnhancer, Parallax и iOS 7 Font.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

^За кое е прав?

Ако това е джейлнат 6 направо да си търся, къде съм наврял сигнатурите и да даунгрейдвам за джейл :D

П.П. Може да няма 3Г в контролния център, но вече менюто Cellular е извадено в Settings, а преди беше в Settings>General, което не е кой знае какво, но пак е нещо.. един тап по-малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес след цял ден ползване и проведени минимум 30 разговора, забиването на екрана след края на разговора се случи 2-3 пъти само в началото на деня. След това не е забивал нито един път. При Вас има ли някаква зависимост с забиването на екрана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма никакво забиване, просто не заспива. Това само при входящ разговор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не че нещо,но какво само се оплаквате от beta версия и то 1!Някой да ви кара да слагате?!Споделяйте с Apple проблемите;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...