Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И аз така, върнах се на 6.1.3 и след няколко часа пък ъпдейтнах към бетата на iOS7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

;)

qe2y9yve.jpg

Дали визуални промени, или нещо свързано с джейлбрейк за iOS 7, остава да чакаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте искам да ъпна до iOS7,но ме интересува какво трябва да запазя за да мога после евентуално да се върна към 6.1.2 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има игри и приложения на които за определено движение или меню се слайдва от долу нагоре, при което излиза и сток менюто на плеърът и шорткътите(т.е бързият достъп), което не е добре. Дано измислят нещо по повод това!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предполагам, че в SDK-a вече има опции за това да не се включва достъп до контрол центъра (или както там се наричаше). Просто разработчиците ще трябва да си понагодят приложенията.. Именно за това е тази бета/алфа :) Аз както все разправям от няколко дни, че се връщам на 6, още си седя на 7. Ще бета тествам още малко - то се е видяло :) "На хубавото лесно се свиква" са казали хората.. Спокойно може да добавим - "дори и да е бъгаво..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами не трябва да ъпваш ;)))

Е как така? Има начин да ъпдейтна и после да мога да се върна към по-стара версия само,че трябваше да се запазва нещо и не знам как.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да но последната е 6.1.3 за 4с и 6.1.4 за 5 и после можеш да върнеш само до тях, а за тях няма джейлбрейк!

Трябваше да запазиш shsh когато беше отворен 6.1.2 сега не става!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дори и да имаш блобс за 6.1.2 не ти вършат работа ако си с А5+ устройство. Така че ако ислаш да си запазиш джейла си седи на дупето, ако не ти пука за джейла то действай. Но както каза колегата по горе ще можеш да върнеш само до последната подписвана от епъл версия която е 6.1.3 за 4с и 6.1.4 за 5-цата. Дано съм помогнал, късмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с неизгасянето на локскрийна след разговор, е наистина досадно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се изключва? Има други мизерийки - тубата се отвори в сафари от петия опит. Никак, ама никак не мога да накарам сафари да приеме куки(което ме радва, де) и не мога да се логна във форума. При малко мариз, уедър се срутва, стокс търпи, сафари също. Фотос ми изкара един и същи тъмб при бързо триене на снимки(на вече изтритата, се появи същия за следващата), а камерата падна след три панорами поред. За първа бета е изненадващо добра. Две зареждания имам дотук само(малко говоря от този и нямам мобилен нет на картата - всичко е през безжичния).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това че се слаидва по целия скрийн за да се отключи е малко тъпо, на мен някак ей така ми се слаидва в джоба и си набира грешен пас код и вадя си телефона и пише че е дисебълд за 5 мин. Прибирам го пак и след 6-7 мин проверявам пак и пише 14 мин. Не знам дали някой от вас се е сблъсквал с този проблем, но е много досаден.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да прозвучи тъпо, но как точно го прибираш в джоба? :) За най-сигурно трябва да е с дисплея "навън". Така би трябвало да не отчита докосвания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прибирам го с дисплея на вътре като преди това съм затворил/заключил телефона от пауър бутона. А с дисплея на вътре защото ако се бутна в нещо или нещо ме удари по кракът да нe замине дисплея. Случвало ми се е за късмет не се е чупил до сега.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже нямам Пасскод, на два пъти набирам някой от последните набрани номера. Отделно не виждам последния набран номер, защото е покрит с статус бара. С първото зареждане издържа̀ два дни и половина. Като оставаха 20% реших да погледна времето от последното зареждане, но беше на чертички. Направи ми мизерия при триенето на мейлите. След два изтрити, блокира и ни напред, ни назад. Освен стандартното лагване, горе долу това са основните ми ядове на 4-ката.

Редактирано от gogzy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да часовника работи.

А някои да е тествал AirDrop? Аз не мога да се свържа с компа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да часовника работи.

А някои да е тествал AirDrop? Аз не мога да се свържа с компа.

Я кажи какво правиш?

Шамане тези дни я видях, но реших че не съм единствения ;) яко...

Бачка и то с точност до секундата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пускам AirDrom на Evaryone ,отбелязвам снимка, но не ми намира компа. И компа само търси но не намира телефона.И на двете устройства са писнати блутут и wi-fi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нещо не мога да се оправя и с AirPlay! Активирам го и го свързвам с Мак, но от контрол центъра. Когато отида на снимка не излиза опция за Мака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

AirDrop-а бяха казали, че е само между телефоните.

Освен като се появят разни програмки и да им ползват Api-то, тa тогава да се свързва с мак... Аз се надявам на една връзка iFile-AirDrop-Mac.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...