Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Никой не е казал, че оценяваме по- високо другите ОС, но промяната от всеки се приема по различен начин. Аз вече отбелязах, че по моя вкус, новите икони и визия като цяло не изглежда ретина. Въпрос на вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен не ми харесва, но това, което правят Apple ми мирише на "крачка назад, за да се направят три напред". Ще ме разберете, когато в iOS 8 сложат лъскавите икони и всички кажат "WoW" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, едни икони ли ви дразнят толкова? На андроид по хубави ли са? Искахте всички промяна, дойде и хоп всички пропищяха за грозните икони...ами ръгай в папка и млък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Затова, че наруга всички поради различията им във вкуса спрямо твоя?

"Ръгай в папка и млък"? Прилича ли ти на добър тон?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Даже не съм казал, че и на мен ми харесват. Напротив все ми е тая, но не рева по форумите колко са ми грозни иконките. А ти бил ли си на 100% доволен от телефона си някога?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбира се. Дори в момента с джейлнат 6.1.2 съм 101% доволен, но какво общо има този въпрос?

Не намирам връзка между "споделяне на впечатления" и "реване по форумите".

Ако толкова се дразниш - имаш пълната свобода да си направиш блог , където никой няма да ти "реве", тук е форум и целта му е - обмен на знания, новини, ВПЕЧАТЛЕНИЯ.

Аз не репликирам всяко различно от моето мнение, камо ли да го класифицирам с определения от рода на "реване" и т.н.

Мисля , да не спамим повече в темата..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Затова, че наруга всички поради различията им във вкуса спрямо твоя?

"Ръгай в папка и млък"? Прилича ли ти на добър тон?

Темата на iOS7 не е никак зле, става дори и за финална, казвам темата, не иконите.

Нормално с 900 приложения, които повечето са със шарени и смотани икони, мислиш ли, че 5те икони на Apple ще ми сбъркат примерно на мен дизайна на телефона !? Аз мисля, че не.

Много точно ти е отговорил колегата. Има си папки или пък ги слагаш на друг дисплей и не ги гледаш всеки път, като запалиш телефона.

А според мен единствената икона, която търпи промени е тази за вестниците, някак и липсва нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се, ако някой се е обидил, но наистина вече всеки ден чета за тези икони колко били грозни. Всеки знае начина какъв е да се предпази от тях, за да не му грози телефона. Тази тема е повече хейт и оплаквания, вместо обсъждане на нови функции и т.н. И да подчертая, това е бета версия и всеки на своя глава си я инсталира на телефона и би трябвало да се примири с проблемите след това.

Спирам, че голям спам стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А, хваля се. Аз, първи я оплюх, ако не помниш Гога?! Просто не се вживявам толкова в бъговете, наясно съм с термина "бета" и каква му е целта. Ще плювна и още нещо: много брутално взеха да бутат "купете си последния дивайс, щото старият ще е бавен". Много скоро може да ме загубят като клиент. Проблемът обаче е, че не виждам алтернативна система, която дори да доближава тази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки, който си я е инсталирал е нормално да си "понесе" последствията, но не и да загуби правото си на критика! Не сме овце - каквото ни подхвърлят - да се радваме и да мируваме , ако не съм съгласен с нещо- казвам си.

Аз, както и доста потребители тук не сме и помисляли да припарваме до бета-та , и пак повтарям , че споделяме само и единствено лични впечатления.

Моята критика засяга само и единствено визията , в никакъв случай- функционалността.

Така или иначе щом джейлът за 7 види бял свят, Winterboard чака, но това не е за тази тема.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Ще плювна и още нещо: много брутално взеха да бутат "купете си последния дивайс, щото старият ще е бавен". Много скоро може да ме загубят като клиент. Проблемът обаче е, че не виждам алтернативна система, която дори да доближава тази.

Абсолютно.

Аз по тази причина се отвратих от негласната коалиция между хардуер и game - индустриите при PC-то, Apple все повече поемат в тази посока..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напротив - Епъл са пионери в този подход, просто преди не бяха толкова популярни. Освен това, не забравяй, че в играта за консумиране са и производителите на хардуер. Епъл са по - скоро компилатори на наличното в продажба и дизайнери(под дизайн не разбирайте само външен вид - това не е така). Кофтито(и доброто едновременно) е, че те инвестират в развитие на технологии и придобиват изключителни права. Не е далече денят, в който напълно ще затворят цикъла и няма да зависят от никой. Е, тогава всички ще им играят по свирката или поне на Епъл няма да им пука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се струва че нещата отиват към интегриране и на "Уиджети".....въпрос на време е!..Все пак наистина са удобни особено за начален екран!.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам бъг ли е ама в ландскейп на някоя програма при двойно натискане на хоум се случва следното :

senu3y8y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като пишете съобщения във Message app, случва ли ви се последните изпратени и получени съобщения да остават под клавиатурата. Застават на мястото където нормално биха застанали при прибрана клавиатура. Вчера си писах iMessages с познат и това се случи след 5-тото съобщение което сме си разменили. Не мога да разбера бъг ли е или нещо друго. Същото се случва и на Вибер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това и на 5.. и на 6.. съм го виждал. Не е до iOS-а. Играта е натоварила прекалено телефона.

Не е от играта , такава ситуация със зареждане и игране на игри се е случвала многократно , но никога не е прегрявал на 6.1.2. Да не говорим , че играта не е от 3д тупалките, а за деца. Никога преди при гледане на youtube или други филмчета не е загрявал на допир толкова. Явно е от бетата и предполагам като излезне официалната версия и приложенията ги нагласят за нея нещата ще се оправят.

Друго което установих е че ако сложа панорамна снимка за фон , телефона се респрингва доста по-често.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При по-старите модели телефони наличието на рам памет е доста по-малко от новите модели. Напълно възможно е детето преди това да е напускало няколко игри или приложения и да е "изяло" свободния рам. Съответно лека игра но без наличието на свободна рам памет е напълно възможно да натовари телефона до загряване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо което ми се струва че са изпуснали, няма точка в началната клавиатура когато се отвори сафарито, и трябва да се превключва на numeric за да излезе точката, за да се изпише сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес около 20:00 очаквам да пуснат бета 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...