Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

На iphone4 панорамните ми снимки като тапет не ми работят .На бета 1 работеха при други има ли го този проблем

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

kal1ch, извинявай, разбрал съм поста ти по друг начин. Грешката е моя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Мисля, че паралакса в iOS 7 е малко по-обширно понятие, ...

А ти качвал ли си скоро Parallax?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам много добре какво значи Паралакс, тъй като и в работата ми това в момента е много модерно понятие. :)

Тъй като имам 4-ка, и 3D ефектите не ми работят, не знам дали Паралакса в iOS 7 включва и motion-а. Сори ако съм се объркал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен нещо се скапа. Телефона не може да се отключи, като е на локскрийна, слайдвам и нищо не става. Тъча работи, защото мога да зуумвам. :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някъде назад, видях лендскейп на айфон? Има или няма и как се пуска, че при мене йок?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Алекс отвори примерно сафари и го постави в ландскейп. После два пъти хоум за милтитаскинг и трябва да излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Едни бъгове оправиха, обаче доста досадни неща пак има. Явно докато минат всички Бети ще е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбира се, че като един дисплей свети изцяло в бяло, харчи повече ток, отколкото ако е в черно. Така че това изобщо не е причина за 'избеляването' на iOS7 спрямо предишните. По-скоро е в това, че Тим Кук ползва бял и на неговия седи по-добре така. :D

При мен с новата бета пак има тук-таме някой респринг, но като цяло се държи малко по-добре от 1. Почвам да си мисля, че непоявата на напомняне след отхвърлянето на повиквания, не е бъг, а просто изрязана функция. Батерията ми пада по-бързо като че ли, но е на приливи и отливи. Все още не загасва екрана ако някой те е търсил. Седи си включен до безкрай. Все още не са наред бисквитките в Сафари, т.е. Free my apps и feature points още не работят (не дават точки), като се добавят на спрингборда като уеб-апп.

iPad вече може да снима hdr от вградената камера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бях слушал от известно време музика с тапи и не знам що, но свири, като че ли по-силно от преди xD.

Иначе в същото време не се вижда часовника на лока и все трябва да отключвам, че да гледам колко е часът. Също контролът на песните е ужасно зле. Всичко останало, както винаги освен леки подобрения в перформанса.

Батерията с 4 часа(включително музика) използване на 50%, малко по-зле от iOS6 и почти никаква разлика от Бера 1. Все пак добре е да се види следващите дни.

Разбира се, че като един дисплей свети изцяло в бяло, харчи повече ток, отколкото ако е в черно.

Не е вярно и зависи от дисплеят.

Ако при еднаква подсветка мени цветовете си харчи еднакво.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен нито при 1вата нито от вчера със 2рата бета съм имал респринг.

За 3-4 дни ми крашна само ФБ месинджъра при снимане през апликацията.

За батерията становище не мога да дам, но ми се струва че е леко по-добре.

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всъщност при дисплея на iPhone няма никакво значение дали темата е по-тъмна или по-светла. Разликите в консумацията на енергия са толкова малки, че са пренебрежими. Тъй като OLED дисплеите работят на съвсем различен принцип, при тях колкото по-тъмна е темата и по-ниска яркостта толкова по-малко енергия харчат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да се включа и аз. И с Б1 и сега с Б2 успявам да отключа телефона още преди да го извадя от джоба. Няколко пъти отказвам разговора и няколко пъти разговора беше започнал да тече. Искам да отбележа,че за първи път от 2007 година, телефона ми набира някого както е в джоба ми. Един или два пъти, чух как телефона се отключи в джоба ми докато шофирам и то благодарвние на устройството за разговор в колата. Това е най дразнещото за мен в IOS7, иначе ми харесва много. В бета 2 забелязвам, че часовника слиза надоло по дисплея и след малко се връща на мястото си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така е, този проблем съществува.

Аз да питам... За да сложиш панорамна снимка, трябва ти да си я снимал май, или греша?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста ограничено. И аз се опитвах, но изедниците не дават да се местят снимки в "системни" албуми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А и по принцип е много дразнещо, ще ми се завие свят докато го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Б1 можеше да се слагат панорамни снимки и от нета но сега май неможеш поне при мен е така .Ако го оставят така и за в бъдеще ще е кофти за тези с iPhone 4 за тези с 4 S и 5 генерация телефони поне могат да снимат панорамни изгледи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще има решение-Jail ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото е невъзможно да се угоди на всеки.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...