Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ето и моите 20цента по темата.

Като цяло съм много доволен от бета2 - за последните 24 часа заби само 1 път.

Какво установих, че на работи:

Music - седи си на loading iTunes Match и до там. Освен това фона е бял и иконките от горния ред (също бели) не се виждат.

Find my phone / find friends и двете приложения не работят (тръгват и се затварят. )

За всички приложения със стария дизайн (вкл тапатолк) излиза стария дизайн на клавиатурата.

Други приложения с проблеми : Skype - забива, Abby fine reader - с вчерашния ъпдейт не забива вече, но все още камерата му не работи, roomie - не намира инсралиеаните дистанционни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера в рамките на половин час Сафари заби три пъти. Приложението се затваря и след повторното му отваряне се връща в последната стабилна (напълно заредена) сесия. Голям трън е това, а толкова да ми харесва сърфирането през него, особено сега както е на цял екран в портрет мода. :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес ми заби тъч-а, докато не го заредих над 20% изобщо не можеше да се направи, каквото и да е по телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тъча забива и след като останат близо 5-6% от батерията,тогава и брайтнеса сам пада..

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега ми звъннаха и отсрещната страна не ме чуваше.

След повторно позвъняване всичко беше наред!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това със забиването на тъча е супер дразнещо. Наистина с бета2 забива повече. Дано на 10-и да излезе 3 и тези проблеми да са оправени. Забелязвам, че и понякога много бавно осъществява разговор. Чакам около 30 сек. да даде свободно..

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още на 8-ми ще излезе следващата. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложих Do Not disturb да движи винаги с включен и изключен дисплей и вече не ми умира телефона в 00.00 - 00.30 часа, когато ми е нагласен да се активира в 00.00. В него е бил среднощният проблем.

Тъча ми по спомени блокира само веднъж мисля няколко часа след слагането на Бета 1.

От Бета 2 съм доста доволен, рядко респрингва в SMS/iMessage или Safari най-често. В най-лошият случай веднъж два пъти на ден.

Понякога се бъгва леко iCloud и някои от функциите му, но нищо притеснително, може и от сървъри да е.

Някои игри искат рестарт след инсталиране, че да запалят.

С две думи движи доста приятно за Бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм страшно доволен от бета-та, всичко (с изключение на сири) работи добре, или поносимо добре. Не смятам да се връщам на 6.1.4 (освен ако не излезе jailbreak) доволен съм много.

П.С-Не мога да се насладя на анимацията след отключване, страхотен ефект!

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен бета 2 работи по-пъргаво от 1, но всеки ден правя поне по 2-3 рестарта. При бета 1 работеше мудно, но нито едно приложение не ми е забивало (като изключим някои 3rd party приложения) Забивания на тъча, някой път не ми позволява да отговоря на повикванията, music.app забива страшно много, сафари крашва, ако последната отворена страница е тежка, хоум бутона преди рестарт реагира след 2-3 секунди... и още и още. Но не е като да не се търпи... някога съм ползвал и Андроид :D

Ще видим каква ще е третата бета. Дано наистина я пуснат на 8-ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Oтдавна се каня да пиша за един проблем, който имам, откакто съм сложил 7. Мейл не работи добре, не проверява за имейли и като цяло не ми показва кога има нови писма. Като вляза в него седи няколко минути на checking... Оправя се ако рестартирам интернета (било то мобилен или ВиФи). Днес цял ден съм навън, прибирам се и гледам 6 нови писма на компа, а на телефона - нищо. На бета1 докато бях изтрих акаунта (гмейл) и го въведох пак. Правих рестарт на network settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никакви проблеми с мейла...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз нямам никакви проблеми с мейлите, а имам настроени 4 мейла - гмайл, абв, яху и служебен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@DreamcatcheR ако мислиш, че е от бетата направи в gmail настройките в браузъра да ти прехвърля мейлите към iCloud и така поне ще ти идват без проблеми.

Аз също не съм имал проблеми с gmail.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес би трябвало да излезе beta 3, нямам търпение, макар че и бета 2 работи страхотно за сега при мен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Я кжете като излезе бетата през ота ли да я качвам или с аитюнс. Нещо не ми се занимава да качвам приложенията на ново ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Dreamcatcher, Google спряха push-a за gmail акаунтите за 3rd party апликации. Предполагам, че това ти е проблема, тъй като си споменал само мейла си в Гугъл.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Я кжете като излезе бетата през ота ли да я качвам или с аитюнс. Нещо не ми се занимава да качвам приложенията на ново ;)

Може и ОТА, както ти е по-лесно. ;)

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Google искат да ползваш тяхното приложение. Доста кофти политика, но това е положението за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само като обобщение преди да съм объркал нещо здравата. 5-ца заключена към Мтел не е регистрирана като dev. Качвам iOS 7 през shift + restore, връщам към 6.1.4 през dfu ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В 2 сутринта пак намерих "умрел" телефона.

Друго, което ми направи впечатление е, че ми няма рингтоните и въпреки, че тюнса ги синхронизира пак не излизат в менюто на телефона за избиране. Някой има ли проблем с това!?

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен неочаквано Siri започна да си работи и трябва да ви кажа, че работи супер пъргаво и дава всякаква информация! Или аз съм си подобрил акцента (което е малко вероятно) или siri вече разбира по-добре :D Невероятно ееее!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...