Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Имах в предвид, че сложих бета1 и през ОТА не ми излиза ъпдейт нито за бета2 нито за бета3 странно...

Същото ми се случи и на мен....

Дръпнах бета 2 и от там на бета 3 с ОТА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ъпдейтнах с бета 2 но имам проблем след рестарта си се сменя черен екран с бяла ябълка и бял екран с черна ябълка и така вече 4-5 пъти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

при мен всичко си е добре update от 6.1.4 до 7.0 и от там на сетне само OTA без проблем дори автоматично си сваля новия update , пита само за инсталация / beta 3 / iphone 5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз продължавам да получавам "Unable to check for Update" в началото си мислех че са претоварени сърварите но след 8 часа опити нема промяна. Някой с идея или подобен проблем? 5-ца с бета 2 качена ОТА от бета 1.

Edit: Не можах да седя и да чакам за това реших проблема със опшън+ъпдате през тунса като свалих бета 3 от нета.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Шамане и с Алт+Ъпдейт пак ми дава същата грешка не не съм елиджъбъл за билда

Пробвай да смениш компютъра.

Не знам дали е бъг, но когато съм направил снимка с определен филтър на телефона я изкарва с него, а като я метна на компютъра си е съвсем нормална, а на телефона е с филтъра.

Мисля, че още от самото начало си е така. Още от 6.х.х.

Миднайт, няма никакви проблеми. При теб е нещо. Направи го го през компютъра за да не си пишем цял де глупости: "не става", "става" и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 68% като легнах , сега на 63% с включен вифи и без да съм чистил мултитаскинг. Добре е за 7 часа батерийката.

Страшен дъжд вали тук тая сутрин , че ни потопи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е бъг, но когато съм направил снимка с определен филтър на телефона я изкарва с него, а като я метна на компютъра си е съвсем нормална, а на телефона е с филтъра.

Направих скрийншот на филтрираната снимка как изглежда на компютъра и как на телефона...

6310553P.jpg

и при бета 2 беше така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рам паметта на 4s вече е в рамките на нормалното 120-130 mb. Преди телефома постоянно стоеше на 10-15 mb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой може ли да каже мнение, как се държи iOS 7 на айфон 4?

Засега е по-бърза и по-стабилна от бета 2, която едва изтърпях последните няколко дни. Телефона не се е рестартирал от снощи, а с предната бета ми се случваше минимум 3 пъти на ден.

Все още няма Motion, Parallax и т.н. Батерията се държи нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
P.S-Фабричния тапет със звездите по никакъв начин не мога да го сложа, изписва "Loading" и крашва. :\ Жалко 'щото ми е любим.

И на мен ми е любим, и на мен ми крашва. Като ти изпише Loading не зумирай тапета, за да го нагласиш, както се предполага, а просто натисни Set, докато си стои на Loading. Като го приложи, няма да ги виждаш черните рамки и тапета ще си е разтеглен. Странно е, но ... всички знаем защо.

Edit: Разтегля се автоматично, ако ти е включен паралакса. (или както беше в бета 1 не си активирал Reduce Motion от Settgings, General, Accessibility) A ако ти е изключен паралакса, прилагам картинката със звездите за iPhone 5, за да си го зададеш от Photos.app

На мен пък много ми хареса тази синьо розова картинка от бета 1. Действа ми много успокояващо, но за жалост май няма да просъществува. :(

bW6BTxE.jpg

Edit2: Като цяло бета 3 се държи прекрасно, в сравнение с 1 и 2. Видимо има прогрес. Дори когато крашва, крашва светкавично! :biggrin:

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4yny6uje.jpg

Мен ми е интересно как телефона знае къде отивам за да ми каже колко ще ми отнеме? В случая сега е прав , но някой има ли идея как и при какво условия се включва това?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Мен ми е интересно как телефона знае къде отивам за да ми каже колко ще ми отнеме?

Магия. ;):tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това, което ме дразни в 7, е че в плеъра не мога да пусна Shuffle на всичките албуми на един изпълнител... или може би само аз не знам как. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
4yny6uje.jpg

Мен ми е интересно как телефона знае къде отивам за да ми каже колко ще ми отнеме? В случая сега е прав , но някой има ли идея как и при какво условия се включва това?

Sent from my iPhone using Tapatalk

upe8y5u5.jpg Последната функция записва местоположенията на които си бил и предлага упътване към тях или интересни места около тях. Тук са копирали малко от гугъл хихи.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой с бета 1 да не му се е появил никакъв ОТА ни за 2 ни за 3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на мен не се е появил още но сега го дърпам и ще пробвам да го инсталирам ръчно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтегли си бета 2 на компютъра и инсталирай през Туньо с Шифт и Ъпдейт. След това ще ти се появи ъпдейта за бета 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не може да се направи свестен геймплей все още! Някои игри не тръгват изобщо, а на други поиграеш малко и си аут.. дано до 25 юли излезе бета 4, че ще има игра за превъртане тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е аз,като съм с бета 2,защо не се появява,че има бета 3???Само ми изписва "Try again"

Редактирано от R32
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

upe8y5u5.jpg Последната функция записва местоположенията на които си бил и предлага упътване към тях или интересни места около тях. Тук са копирали малко от гугъл хихи.

Това е интересно, има ли нещо общо с google now ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А някой с бета 2 или с иОС 6.1.4 може ли да провери каква е версията на модема? на бета 3 е 4.18.02

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Смени нета.

Е аз,като съм с бета 2,защо не се появява,че има бета 3???Само ми изписва "Try again"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

3G,Wi-Fi,Data.Какво ли непробвах.И сега го мъча,но си цикли пак.На друга Wi-Fi мрежа не съм го мъчил.Всички линкове от нета ме прехвърлят за регистрация за дев.акаунт:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е интересно, има ли нещо общо с google now ?

Да определено има, но с по-добър алгоритъм понеже уж ще знае къде отиваш и ще ти "помага". GoogleNow е добре замислено, но с лошо изпълнение, като на практика не ти помага за нищо и е доста безсмислено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...