Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Сложих 7-цата и ми стои на логото. Зареди ми прогрес бара и излезе логото и до там. Рестартирах и пак не отива по-далеч. Иначе в itunes си направи бекъп и цялата процедура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като мине 20:00 влезте в Settings > General > Software Update. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като ъпдейтнем от самия телефон дали ще ни се изтрият приложенията и снимките които имаме в момента?

Предполагам x-sim ще продължи да си работи... ще рискувам :D

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като ъпдейтнем от самия телефон дали ще ни се изтрият приложенията и снимките които имаме в момента?

Предполагам x-sim ще продължи да си работи... ще рискувам :biggrin:

Не рискувай. Бейзбанда се ъпдейтва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Екс сим подлежи на препрограмиране. Въпросът е, кой ще ти го свърши в Испания? Тук има кой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

y4ese4uh.jpg

Някой друг с тази грешка? Предполагам е защото всички се засилихме на там, но пък предния път нямах проблем да ъпдейтна веднага като излезе.

едит: Нямам Дев Акаунт.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някои хора, видимо не спазват правилата за постване. Да не се разсърдите после?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е може грешката да е от това че, сървърите са понатоварени сега ;)

Вече съм на черешата ;)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Known Issues

  • Passwords with diacritical marks are not supported in this seed. If you have diacritical marks in your password, change it before upgrading to Seed 3 as you will be unable to unlock your device.

Notes

Weather conditions are not animated on iPhone 4.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На iPad 3 не мога да отворя албум със снимки. Photos.app крашва и ме изхвърля. Скайп все още не работи. Струва ми се една идея по-пъргав, но няма да казвам голяма дума, че с предната бета беше същото в началото.

На iPhone 4 все още чакам да се инсталира. После ще споделя впечатления, но като гледах в release notes, нищо не са подобрили точно за това устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз ъпнах...освен че ми тръгна най-после навигона,друго не мога да споделя.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 5 го запалих, цъкнах да се отключи(бе без код) и замръзна. Добре започва, значи в тази са фикснали нещо повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз ъпнах и съм повече от доволен , на Бета 1 и 2 не ми отваряше файлове с разширение xls и doc в приложението GOOD което ползваме за фирмените мейли , сега при Бета 3 работи повече от перфектно и отваря файлове с всички разширения , както при 6.1.4 .

Речника PONS продължава да не работи на iPhone 5 , на iPhone 4S с Бета 3 работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На някой да му загрява телефонът при ползване на блутуут слушалката?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Успешен ъпдейт и при мен! Това, което забелязах е, че в LOCK screen-a надписите са с по-едър шрифт, а анимацията при отключване и заключване е по-плавна.Преди при завъртане на екрана във фото-app имах лаг, но сега е мазно и плавно, всичко останало на пръв поглед работи добре и телефона е все така пъргав.

Доста крашва при опит да сменя тапета за хоум скрийна..

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мда надписите и иконките на локскрийна са по-големи, и ми се струва че анимациите при отключване или излизане/влизане в приложение е забърнзана. В аймесъдж като се цъкне contact и е променено инфото, преди беше с текст, а сега е с иконки. Да видим дали батерията ще държи повечко :smile:

ПС: и в календара си има точки под дните със събитие:) Шрифта в imessage също е увеличен като размер.

Редактирано от trick_979
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Във photo-app албумите вече са с квадратни иконки.

Като избираш снимка за контакт, рамката е кръгла като самата иконка на контакта! Сигурно има още нови глезотийки, но засега толкова.

Успешно проведен разговор без никакви бъгове!

Nike+ running не работи като хората, не мога да слайдвам кръгчетата в опциите на приложението.

P.S-Фабричния тапет със звездите по никакъв начин не мога да го сложа, изписва "Loading" и крашва. :\ Жалко 'щото ми е любим.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста дребни промени също и Музика аппто, ако не греша. Вижда се вече часовника на лока, докато слушаш музика.

Няма лаг в мултитаскинга, ако съм с динамичен тапет.

Дори ако някое стоково приложение крашне леко вече се вижда само за секунда черен тапет, но си връща този, който съм сложил. Преди оставаше черен, докато не заключа телефона.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...