Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен продължава да дава грешка не зависимо дали съм на ви фи или на мобилен нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи един рестарт на телефона

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Внимавайте! Бях се върнал на 6.1.4 и чаках да излезе 3-тата бета. Преди малко реших да сложа iOS7 и да ъпдейтна до бета 3, но все ми излизаше, че съм с актуална версия (не излизаше ъпдейта) и реших да го ресетна.... след като натиснах "Erase All Content and Settings" и се рестартира ми искаше дев акаунт! Наложи се току що пак да ресторвам и ъпдейтвам пак. И все така отново не ми излиза ъпдейта.... странно :|

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи един рестарт на телефона

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Направих поне 3 рестарта на телефона отделно съм рестартирал рутери, модеми, къде каквото се сетя съм рестартирал неще и неще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам че си нетърпелив, но изчакай малко! Много маймуни са на клона макар, че за мен това не е нормално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди малко реших да сложа iOS7 и да ъпдейтна до бета 3, но все ми излизаше, че съм с актуална версия (не излизаше ъпдейта)

Няма да можеш ако опитваш да реснеш с бета2. Направи го с вета1 и тогава прави ОТА ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах в предвид, че сложих бета1 и през ОТА не ми излиза ъпдейт нито за бета2 нито за бета3 странно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми чакай. Както спомена някой по-горе — много са на клона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да явно ще почакам, просто исках да ви предупредя ако сте с iOS7 и натиснете "Erase All Content and Settings" след рестарта ще ви иска дев акаунт.

Редактирано от child
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че не процедираш правилно! След твоите писания - понеже бях върнал на 6.1.4 и само с ъпдейт сложих бета2 и веднага ми излезе ъпдейт на бета3 и без проблем мина всичко! Някъде бъркаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен засега заспа. Не ми крашна камерата нито сафарито и за сега работи стабилно и доволно пу пу да не са му уруки хахаха. Даже ибей тръгна. Пак нямам свободна рам, но е стабиииуна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам бета2 и затова слагам 1, но преди това като излезе ъпдейта за бета2 докато сложих iOS7 (бета1) и веднага ми изкара ъпдейта. Както и да е стига сме дъвкали едно и също, ако до утре не ми излезе тогава ще го мислим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ибей върви, откакто пуснаха последния ъпдейт. Не е от бета-та.

Относно по-горния проблем с мейла - не ползвам пуш, зададено ми е да проверява на интервал. Но явно не работи.. Сега ще видим, в момента слагам бета3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чак много добре не върви щот е в стадий дълбока бета, но определено е по-добре от Бета 2.

За 10-15 минути ми крашнаха поне 5 стокови приложения, а рестартирах няколко пъти обаче за бета iOS от този калибър с толкова новости е приятна за използване.

Добре са оправили закъснението на тъча в мултитаскинга, но пък сега като излезя иконите на приложенията ги цъкам поне по 2 пъти, че първият не откъсват.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не бъркам нещо, ресторвам от Тюню с бета 2 - iPhone4,1_7.0_11A4400f_Restore и ми дава нот елиджъбъл девайс :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах в предвид, че сложих бета1 и през ОТА не ми излиза ъпдейт нито за бета2 нито за бета3 странно...

И при мен е така. Чакаме утрото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не бъркам нещо, ресторвам от Тюню с бета 2...

Не знам бъркаш ли, но тук колегите споделят, че без регистриран UDID не можело да се ресторва iOS7. Ако е така, ресторвай iOS6 и ъпдейтвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поне десет пъти е казано в темата! Ако не си девелопер, Shift (за Уин)+Update

Променили са прогрес бара при ъпдейт:

post-63-1373317670,0631_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане и с Алт+Ъпдейт пак ми дава същата грешка не не съм елиджъбъл за билда

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е бъг, но когато съм направил снимка с определен филтър на телефона я изкарва с него, а като я метна на компютъра си е съвсем нормална, а на телефона е с филтъра.

Направих скрийншот на филтрираната снимка как изглежда на компютъра и как на телефона...

6310553P.jpg

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А бре, момци, я кажете къде ги снимате тези жита посред нощ?

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мейлът като че ли се оправи при мен..

Хубаво е, че са върнали точките в дните в календара, когато имаш събития. Няма вече бъгове със снимките в контакти и най-вече favorites. Забелязвам обаче бъг в контактите и по-точно интеграцията с фейсбук. На определен контакт, чийто номер е въведен като работен в страница във фейсбук, ми го изкарва като името на фирмата, а не човека в recents, когато ми е звънял или аз съм го набирал.

Като цяло не забелязвам да върви по-бързо новата бета, но силно се надявам да няма толкова забивания и респринг-и.. За момента всичко е 6, всички сток приложения работят нормално. Вече не ми крашва времето като изтрия добавен град.

Май няма да ни огрее с настройка за смяна на опциите в контрол центъра. Тоя блутуут и самолетен режим са ми толкова ненужни...

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А бре, момци, я кажете къде ги снимате тези жита посред нощ?

:tooth:

Ами бях да тичам и направих някоя и друга снимка. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...