Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Според мен има една идея повече накъсване в анимациите от първата бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iOS7 с пълната си мощ ще върви много добре вероятно чак на iPhone 6 и мисля всеки го знае. До тогава ще е добре да има Jailbreak за разнообразие и тестове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес и на мен ми се случи да не работи тъча, но не забелязах дали има връзка с батерията.

Освен това не мога да си изключа пин кода на сим картата. Набирам кода, натискам ОК, появява се надпис LOСKING и до там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой проблеми със звуците? Понякога писка за смс-а, понякога не...само известие седи. Не е да не съм го чул, телефона ми е в ръцете...друго 20 сега..

Редактирано от BigP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със звуците по принцип не съм имал проблеми, освен, че изчезва звука за заключване или отключване, но това от първата бета. Също и различни проблеми с лока, вкарване на ПИН кода и други подобни, където обикновено се оправя с двата бутона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен доста по-бавно реагира на натискане на хоум или пауър бутона когато е заключен телефона. Светването на екрана е с 2-3 сек закъснение. Един път заби и се нуждаеше от рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли начин да забраня на Safari, когато влизам в Facebook . com автоматично да ме прехвърля към app-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен дисплея понякога не изгасва по време на разговор. Има ли още някой с този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес и на мен ми се случи да не работи тъча, но не забелязах дали има връзка с батерията.

Освен това не мога да си изключа пин кода на сим картата. Набирам кода, натискам ОК, появява се надпис LOСKING и до там...

Спомняш ли си на колко процента ток си бил, когато ти е забил тъча? Аз бях на 16%. И не, че съм пробвал да го заредя, но след 10x палене и гасене, безсмислен разговор със Сири и малко музика просто реших да върна на 6. Ще видим за колко време ще устискам. Последния път беше 2 дена. Сега се надявам да се задържа поне до бета 3 :biggrin:

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само на мен ли ми прави впечетление, че иОС 7 смуче мобилен нет като не видяла? Ръчкам го толкова колкото и преди ама консумацията е двойна. Преди за месец правех горе долу 1гб сега на бета едно ги навъртех за 11 дни. Ресетнах го сега за да наблюдавам новата и пак на там отиват нещата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм забелязал, но дори да е така, това проблем ли е!?

Пак не мога да се свържа с Мака с AirPlay! Няма я и опцията за него в контрол центъра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как така с Мака с ЕърПлей? При мен го има, но не съм го пробвал дали работи. А относно мобилния интернет е малко кофти щото ми източва "неограничения интернет" който е 2гб :tooth: и ще трябва да се разпраям оператори.

Едит: Ако имаш предвид да пуснеш нещо през ЕърПлей сега провах и си бачка даже има мироринг на АТВ-то. Което малко странно да гледаш телефона на телевизора посредата мирорнат телефона и от двете страни черни квадрати.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Mirror има съвсем друго предназначение,от това което си написал!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто отбелязах че има мироринг щото преди го нямаше. Можеше само звук през нейтив приложенията и ю тюб стриймваше видеота това това са двете неща които съм ползвал. Иначе аз не разбрах какво точно има предвид Шамана.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 4s рама забива на 10-12mb и не се възстановява. На първата бета го оправях с memory doctor.

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Midnight, в settings/cellular има статистики за всяко приложение (вкл. системните) колко МБ е изразходвало. Провери си там кое ти се струва завишено и ще разбереш къде е проблема. Принципно фотострийм прави повечко трафик и ако снимаш много напоследък, може да е от него.

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Photostream няма как да завиши трафика,ако не шерваш към някой!Нали ползва само Wi-Fi;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А обикновено с iOS6 вижда ли се Мака от AirPlay на телефона? Казвам без допълнителни приложения на Мака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой забелязал ли е в указателя, че не изписва вече собствения номер или е само при мен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що върнах на 6.1.3, след като ми изчезнаха контактите (добре, че само от телефона). В iCloud си останаха.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

uqu6edym.jpg Тук е решението за по-малко интернет.Трябва да е на OFF.

yqazy9uv.jpg С бета 2 статус бара и той е с 3D ефект

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...