Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

А обикновено с iOS6 вижда ли се Мака от AirPlay на телефона? Казвам без допълнителни приложения на Мака.

Да, излизаше като опция. Да разгледаш снимките от телефона на Мака, например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нямам подобна опция на моята версия OSX, да не би да трябва да актуализираш и AppleTVто до iOS7, казвам ако не си го направил все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Midnight, в settings/cellular има статистики за всяко приложение (вкл. системните) колко МБ е изразходвало. Провери си там кое ти се струва завишено и ще разбереш къде е проблема. Принципно фотострийм прави повечко трафик и ако снимаш много напоследък, може да е от него.

Sent from my iBrain using iFingers.

Аз това го видях че са го направили което е доста добре. Проблема е от сафари генерира супер много трафик и не знам защо, но имам теория. Като отворя сафари( от мултитаскинга) и рефрешва всички отворени табове на 6.х го правеше само при ребуут на телефона сега го прави рандъм или не съм забелазал някаква тенденция. Като изключим неочакван респринг :smile:

Edit: Забравих да кажа че нямам пуснат фотострийм.

uqu6edym.jpg Тук е решението за по-малко интернет.Трябва да е на OFF.

Приложенията които са там генерират минимален или никакъв трафик. Мерси за съвета не се бях сетил за това :smile: жалко само че не ми върши работа.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой пробвал ли е слушалките. При входящо повикване не звъни, поне при мен е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен сафари забива от време на време .

Като оставите Сафари на изцяло празен таб

И след това натиснете "Плюс" бутонът ,

се появяват икони за директен достъп.

Например "apple", "yahoo".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми заби при преглеждане на смс ...ще изчакам да видя бета 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Започва някакси да прилича прекалено много на Google продукт и някак си тези цветове губи сериозното излучване което имаше преди. Сигурно ще свикнем :). На мен новите функции ми харесват и ще експериментирам съжителство с 7бета2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има нещо вярно-на миналата бета нямах нито един краш,на тази регистрирах вече един. :(

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен доста повече крашове има. И доста по осезаемо се забелязва като свърши рама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи без никакви отворени приложения телефона ми вървеше с 1 кадър в 3 секунди. Това продължи няколко минути и накрая се рестартира. Интересно, че като инсталирах бета 2 беше доста пъргав, и след няколко дни се сбози тотално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Определено се свиква и с цветове и с икони и колкото и да са грозни някои от тях , някак се оживи телефона, старото ми сивее.

Хм незнам, предното ми допада като цяло повече. Изглежда по сериозно някак си. Но пък от половин година в офиса сме с гугъл апс и някак си свикнах с флат интерфейса с ярки цветове и светъл фон. Не ми харесва че няма бутони а само текст който да е като бутон, поне някакво подсказване, че има бутон е хубаво да има :). Стив Джобс ако види какво правят ще се ибърне в гроба мисля :) ... отиваме от едната крайност в другата крайност. Не ми харесва и иконите примерно в сафари които са от тънки линийки, предните които бяха по "тлъсти" май с ми по удобни тези напрягат окото. Удобни и много ясни неща като примерно прогреса който запълва полето с урл сега е заменен с тънка почти невидима линиика прогрес под надписа на урл - да се чудиш защо махат едно отлично решение с едно посредствено.

Има доста нови готини неща все пак.

Сигурно ще има много + и много - :) но е разочароващо когато само за да има промяна нещо което е перфектно се заменя с нещо посредствено.

iOS 7 ще даде нови готини функционалности за сметка на някои компромиси само и само да има промяна. Определено няма да е върха за разлика от iOS 8 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
... отиваме от едната крайност в другата крайност.

Точно това е проблемът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

но е разочароващо когато само за да има промяна нещо което е перфектно се заменя с нещо посредствено

Малко е странно колко глобални изводи си правиш от една бета версия. Нормално е да има недовършени или недоизмислени елементи, но нали това е идеята на бетата - да се оцени кое е добре и кое не е. Също така, аргументите ти смятам, че опират изцяло до лични виждания за добър дизайн. Много от нещата, които си посочил не са особено релевантни в наши дни - като търсиш в google нещо, резултатите като бутони ли ти излизат? От доста време се използват именно акценти за да отличат интерактивни от статични обекти. Също така, доста лоша практика е да подменяш background-а на текстови полета за да индикираш прогрес, защото прави четимостта много по-трудна. Не мисля, че ще откриеш друг модерен browser, който запълва url полето и си има причина за това ;)

Както и да е, не ми се навлиза в дизайнерски спорове - няма съмнение, че има още поле за развитие в iOS 7, но твърдения, че е посредствена на базата на впечатления от бета версия са просто несериозни. А дали Стив Джобс се обръща или не в гроба, смятам, че е най-малкият фактор при вземане на решения ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4-ка с Бета2. При включване на телефона и блутута ми е включен, при завършване на разговор изчезва часовника от лок скрийна. Това засега, което съм забелязал.

П.П. Не ми харесва, че премахнаха отхвърлянето на разговор от тъча (разбира се си ползвам пауър бутона), а имам доста готованковци... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен днес за един час ми изчезнаха всички контакти. Рестартирах и пак не се появиха. След час някъде се появиха сами незнайно как. Много странно беше. Мислех нещо icloda, че ми върти номера но контакти имам и от гугъл и от яху и от пс-то. Всичко изчезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За сефте днес ми заби тотално!!! Тъча отказа! Рестартирах 100 пъти и не. Набирам се и не мога да отговоря. Добре, че е Войс контрола да набера контакт...

Може би е свързано с това, че батерията беше на 5%, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен първият път стана докато бях на 16%, втория път на 34 и ми писна и свалих на 6.1.3.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, от няколко дни съм с новата бета на iPhone 4 и тази нощ телефонът ми се е изключил и по никакъв начин не мога да го подкарам! Батерията беше на 90%! Има ли нещо общо този проблем с бетата, и ако- да как да го оправя?

Предаварително ви благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробва ли със задържане на пауър и хоум бутона? Дръж ги докато не реагира по някакъв начин. Ако трябва и няколко пъти докато се появи ябълка на екрана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При някой телефона да е "заспивал" докато си снима видео? При мен се случва често!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен заспа докато снимах видео онзи ден. Също не снима снимки, докато снимам видео, снима една и толкова, не знам дали е така обикновено. Снимах около 5-6 клипа общо 4-5GB и със зумване.

Вчера му качих Бета2 от DFU, сетнах го като нов, ресетнах го, рестартирах го и му върнах бекъп, че не ми се заниваше и нямах време. От години не бях връщал бекъп и ще е за последно :tooth: . С бекъпа всичко ОК, но докато връщаше приложенията се рестартира, но умишлено като че ли. В момента зяпах тюнса и излезе, че се прекъсва бекъпа и се рестартира телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес при отваряне на камерата от локскрийна ми бяха неактивни командите за снимане - и софт, и горният бутон. Не съм я махал от мултитаскинга, само отворих менюто и оттам камерата. Тръгна нормално. Друго, незабелязвано преди - снимките са с невероятна острота на дневна светлина, но ако снимаш по - близо от 2 метра, на обектите под ъгъл се получава ефект fish eye. Кофти тръпка.

Едит: Последният краш ми е от 24.06. и е свързан със срив при пращането на паролата в апстор. Не съм го маризил много, защото не ми е основен телефон, но се държи учудващо добре за втора бета. Само да не беше андроидоподобния интерфейс... :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...