Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Хора, няма да се занимаваме с това, че някой не може да сложи ота!! След като не става, сваляте и слагате през компа! Темата не е направена с тази цел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да определено има, но с по-добър алгоритъм понеже уж ще знае къде отиваш и ще ти "помага". GoogleNow е добре замислено, но с лошо изпълнение, като на практика не ти помага за нищо и е доста безсмислено.

Точно за това питам , замисълът на google now е добър и ако apple направят нещо подобно , с по-добро изпълнение ще е готино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Който не може да качи на бета3 като @R32 да свалят на 6.1.4 и с Ъпдейт да качат iOS7 beta2 и съм 100% сигурен, че ще стане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма смисъл да свалят до 6.1.4 ако не искат фреш инстал може и само с шифт/опшън + ъпдейт през тусна с бета 3 и си ба4ка ок. Аз така направих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега забелязах че при бета 3 можеш да си сложиш музика от албумите за тон на звънене при будилника

ma5yqymu.jpg

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с 6.1.2 и също слагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Честно да ви кажа не сега го забелязох иначе някакви новости други да сте забелязали .Иначе засега при мен се държи добре на айфон 4 сравнение с бета 2 засега бета 3 се ядва .Само едно забелязах откакто излезе бета 1 до сега със иос 7 телефона почна доста да загрява при вас как е?И каква програма ползвате за следене на рама на телефона или опция има някъде из сетингс

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мазно се движи но все пак ми е някак мудно на 4с тази ios7, или поне на мен анимациите ми са някак не достатъчно бързи. при гасене заспиване също.

И батерията се топи, днес от сутринта до вечерта си отидоха 70% а с тях карам 2 дена по-принцип.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като излезе iOS 7 beta 1 всичко при мен (iPhone 4) беше много бъгаво, забиваше, скайп не можеше да зареди, не успявах да отговоря на повикване, но батерията държеше повече от 46 часа. Върнах се на 6.1.3 и днес сложих на чисто 7 beta 3, вече 6 часа много добре се държи, всичко работи, доста леко върви и бъгове не откривам за сега.

Редактирано от djbobbyd
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам вие да ли знаете, но аз открих нова функция.

В музикалния плейър като обърнете телефона в лендскейп режим и ви покаже албумите, със "щипване" може да ги правите по-големи, по-малки и средни.

На този етап смятам, че iOS7 е най-доброто, което можеше да се случи на Apple, върхът е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забележете часовника на екрана на телефона и по точно червената стрелка на секундарника се движи

ymumyba7.jpg

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Иконата на часовника е активна. Показва ти часа - това е още от бета 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още от бета 1 работи на iPhone 4. Чак сега си забелязал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не виждам да се движи. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм сигурен дали съществува от бета 1 до сега, или е ново за бета 3, но май никой не го е отбелязал.

В Settings, Cellular вече можете да разрешавате/забранявате и на 3rd party приложенията да използват мобилен интернет. Ако не се лъжа и в iOS 6 имаше нещо подобно, но беше ограничено до опциите Facetime, iCloud, iTunes и още 1-2. :smile:

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой го писа, в първите няколко страници на темата. Ами, така е - не можеш всичко да видиш(хеле пък същественото), защото 80% от постовете са бля-бля. И моят между тях :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен иконата на часовника си е активна от бета едно.

При мен друго забелязвам маркера го нема под лупичката като си задържиш пръст .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

3-ката е доста по-стабилна. Досега нито един респринг/забиване/лаг не съм имал. Повечето разработчици си дооправиха и приложенията. Никакво връщане назад. :)

Днес сложих и OSX 10.9 beta3, icloud keychain опцията ще е доста полезна. С вече оторизирано устройство се оторизират последващи, чрез въвеждане на icloud acc парола, отделна парола за keychain-a и изпращане на СМС от страна на Епъл към телефона (който така и не получих), но все пак всичко с регистрациите е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте , искам да ви попитам без да съм си JAILBREAK-нал iphon-a мога ли да инсталирам ios7 beta 3 за iphone 4s става въпрос и ако да , от къде да си дръпна Update-a :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако имаш джейл,не можеш да упдейтнеш.А бетата можеш да си изтеглиш от нета.Питай Google!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...