Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

В Clock.app-> World Clock, докоснете полето и часовника ще стане дигитален;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали е внушение? От скоро качих iOS 7 и съответно Carrier в момента ми е M-Tel BG 14.5. Направи ми впечатление, че времето за даване на свободно при изходящо обаждане от моя страна е минимално. Нещо като 3 секунди. Преди бях на 5.0.1 и Carrier беше 11.0 и времето за свързване беше доста по-дълго, може би два пъти и повече. Има ли връзка между двете неща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си внушаваш. И при мен се свързва доста по-бързо. Също като ми звънят, като бях на iOS 6 минаваха 2-3 секунди докато ме свърже след като вдигна, а сега е моментално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Ей на това е истината!

iDownloadBlog, също писаха за това като за скрити функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като получа входящо повикване, проведа разговора и оставя телефона да прекъсне връзката от отсрещния, когато отключа телефона имам 1-ка на иконата за Телефона като пропуснато обаждане. Реално пропуснато обаждане нямам. Другото което е неприятно е когато затвориш на някой че няма нотификация на лок скриина както беше на iOS 6*.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направо е ужасно за iPad с тия малки менюта излизащи от всякъде ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вместо да залита по дизайн и "amazing new features", с пет - шест изречения братушката каза повече неща, от повечето блогове. Кое не бачка, кое куца и кое е шашаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо странно, скайпа на 7-цата не работи. И при мен като при останалите при опит да се пусне, забива и изключва след няколко секунди. По-странното е, че имам нотификаций от скайпа. Уж не работи пък показва нотификаций. При някой друг има ли подобен феномен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приятелю, феномени ще има много, докато не си пуснат ъпдейти девелопърите. Още ли не го схващате това не знам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Asen_77, не е странно, защото Push notifications минават през сървърите на Apple и не зависят от това колко работещо е приложението ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма Бета за iPad.

Не думай.. той човека в клипа даже казва, че това е по-скоро алфа. Да беше вникнал малко в поста преди да се правиш на умник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И ти вярваш, какво ти казва някакъв си там от клип в YT ? Да не би да е пре Алфа xD.

Едит: вероятно обликът за iPad при iOS7 ще е по-различен от този на айфоне. Може би по тази причина няма все още Бета, но факт е, че до днес Apple нямат предложено ни Алфа ни Бета за никой модел iPad. Всичко останало е търкане на стъклената сфера, което не е за тази тема.

Едит2: Apple Bug Reporter

https://bugreport.apple.com/cgi-bin/WebObjects/RadarWeb.woa/wa/signIn

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ти предлагам, да поровиш малко по - дълбочко, преди да рецитираш какво върви пред испанските седянки. Бета за айпад има от два дни. Не, няма да ви дам линк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Говори ми, говори ми.

Аз линк не виждам за Бета iOS7 за iPad, освен ако не е някакъв тайнствено покрит, което е възможно, не споря, а в интерес на истината за момента не ми е необходим.

enedeju6.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това, че бетата я няма в сайта на Apple не значи, че не съществува. Вариант е, и братушките да са портнали айфонската версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама то си я има бетата, просто трябва малко търсене в различни от сайта на Ейпъл сайтове.

Защо при разговор, контактите който са с прикачена снимка към тях, не стой на бек граунд както беше на предишните версии. Премигва за секунда преди да направи разговора и след това остава на черен фон. Има ли опция за включване или изключване или нещо подобно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен седи, но е blur-ната, както повечето нови неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ще връщам на 6.1.3 , днес зареждах телефона и малкия играеше с него на някаква игра и телефона прегря. За пръв път виждам да пише " телефона прегря и има нужда да се охлади". Показа само спешни повиквания и нищо друго не можеше да се направи. Изгуби обхват и всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това и на 5.. и на 6.. съм го виждал. Не е до iOS-а. Играта е натоварила прекалено телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Коя е тая игра?? Изтощавал съм буквално цялата батерия с Infinity Blade 2 и на iPhone и iPad и не ми се е случвало да прегрее чак така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...