Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Гледам че имаш точно моя модел айпад. Как се държи, при мен като искам да сменя тапета чакам по 10 секунди, като натисна клавиатурата да ми вади числата също имам лаг 1-2сек. При минимизиране с жест на приложение също ми е дървено някак отзад тапета примигва. (определено 4с-ката ми е както трябва но айпада се усеща че не е същото?)

И при мен е така. Има какво да пипнат в следващите няколко ъпдейта.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поиграх си още малко с този "бъг" за неутрализиране на pass code-a, за който писах по-горе, но резултатите при мен изобщо не са като тези на "откривателя" на този "бъг".

След успешно прилагане на действията и отваряне на мултитаскинг процеса не мога да отворя нито едно приложение от него, включително и тези, които са споменати изрично в новината. Повечето приложения дори са само прозрачни плочки на екрана, а тези, които не са така (Сафари, Месиджис и Фейсбук) са бели и нищо не може да се види.

Единственото приложение, което се отваря е Clock app, което както става ясно от обясненията преди секунди е било отворено чрез Control Center.

Ако някой е решил и той да си поиграе, може да сподели дали е успял да достигне до някаква информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що и аз ъпдейтнах моята 4ка. Първите ми впечатления от iOS 7 са положителни.

Предполагам, че с времето ще свикна с новата визия и дизайн. Иначе не усещам лаг, може би има съвсем леко забавяне от 1 секунда, но не е фатално. Смятам го за съвсем нормално, а и съм сигурен, че на iPhone 5 върви доста по-гладко заради по-добрия процесор. Има някои неща, които може би трябваше да бъдат добавени, но поради една или друга причина не са. Едно от тях е пряк път към връзка с мобилният нет (3G). Мисля че са могли да го добавят в Control center и се надявам да го оправят при някой от ъпдейтите след време. Времето от предната iOS в нотификацийте също ми липсва, но и това не е болка за умиране. Орязана е в сравнение с iPhone 5, но това се знаеше още от самото начало. Харесва ми и засега не съжалявам, че ъпдейтнах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При команда към Siri "Enable-Disable 3G " направо пуска/спира cellular data:(На GM не беше така със сигурност:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на мен в 7 ми липсва само Tap to Tweet и Tap to Post

и за мен Siri не е алтернатива

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да бе вярно, това го бях забравил. Няма ли как да сложим tap to post за фейсбука ?

Някой знае ли на 7цата от къде мога да видя кое колко батерията ми дърпа ?

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо което не съм виждал и инсталирал до сега. jutanaze.jpg

Който знае да сподели.

Ако е за Sina Weibo това е микроблогинг платформа много известна в Китай. Нещо средно между Twitter и Facebook. Нали натам са се запъти завоевателите.

п.с. Аз не съм рефрешвал страницата. Те са отговорили :))

Редактирано от N.Grigorov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече не можеш!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От два дни съм с ОС 7 на 4S. Слушалката се държи отлично, но съм изключително недоволен от батерията. Днес в парка спрях интернета и пак ми слезе с 12-13% за около час време, като само го извадих няколко пъти да видя колко е часа. Спрени са всички активности в бекграунд, махнах дори ред приложения и сега съм с 55 броя, но пак не държи. Зареждам го 3 пъти на ден и това е. Разбира се няма кой да го чака да стигне 100%, но винаги го спирам когато е над 90%. Ползвам го по същия начин като през последната година, когато зареждах веднъж на ден. Постоянното пускане и спиране на услуги не ме устройва. Ако не сте ъпдейтвали, имайте едно голямо едно наум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Адски много от бъговете останаха неоправени. Много грубо....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от BigP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой знае ли защо не се показват пропуснатите повиквания на декстопа при заключен дисплей на ios 7, или само при мене е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Адски много от бъговете останаха неоправени. Много грубо....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Кои бъгове? Дай факти. Това, че имаш проблем не означава, че има бъг.

Някой знае ли защо не се показват пропуснатите повиквания на декстопа при заключен дисплей на ios 7, или само при мене е така?

Разгледай си настройките на нотификациите в Settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

The Shaman , затварянето на разговор понякога отнема по 1 мин, докато се осъзнае телефона. Някое приложение иска достъп до снимките, а в settings->privacy не фигурира в списъка. Това, че седят мелодиите за facebook post и tweet, а бяхме изрязани от тази екстра. Получавам нотификации, понякога по два пъти. На приложенията седи от време на време синя точка, незнайно защо. Иконите остават тъмни и се оправят като влезеш в приложението.

За сега за това се сещам, а има и още според мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Синята точка преди беше лентичката с надпис "New" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Синята точка е,когато дадено приложение е

ъпдейтнато и не си го отварял

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Алекс ме изпревари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много неприятен бъг с римайндър-а като го направиш да звъни ат локейшън изобщо не звъни нищо не прави. Обаче отвориш ли апп-а и почва да звъни, някой друг с подобни наблюдения ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няколко и от мен;

Прекъсването на разговор до преди малко не ми беше проблем. Преди минути батерията нотифицира, че е паднала и ми го врътна тоя номер. Близо 2 мин. не можах да го прекъсна тоя ши... н разговор.

Батерията поне на пръв поглед се държи малко по-зле.

Бъга с отварянето от лок-скрийна при мен го няма. Виждат се апликациите, но не са активни.

Иначе операционната система е най-добрата до момента. Нищо, че е взаимствана от нещата създадени за джейлнати телефони преди време!(години)!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да бяха сложили един switch за 3G в контрол центъра.

Офтопик:

Дано сър Джон не добара OSX та да го направи плосък и него!

Иконата на settings.app прилича на газов котлон. Вече има андроидска неконсистентност. Дано си оправят клавиатурите в приложенията разработчиците по-бързо.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали може да се спре, автоматичния ъпдейт на дадено приложение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

+1 за забавянето в Phone.app-а,както и за навигирането на музиката през панела на локскрийна,както и през контролният център.Ето и скрийн на батерията вчера - крайно незадоволителна ! Чист ДФУ Рестор+ъпдейт,без бек ъп след това : 6581390Z.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спря ли бекграунд app updates, ненужни location services и т.н?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да,още вечерта преди да я заредя докрай ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спря ли бекграунд app updates, ненужни location services и т.н?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Как си спира бекграунд app updates ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...