Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Може и да е всеизвестен факт, но аз сега го откривам - като отворите сника от галерията може да я затворите със "zoom out" с два пръста. Със "zoom in" пък може да се отварят но е по-трудно да се уцели правилната снимка така. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Определено развалиха контактите и снимките в тях както и да центрирам снимка в кръгчето си излиза където и падне при входящо повикване

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз моите снимки за контактите още миналата година ги направих с размери 240х240 и ги ъплоуднах към контактите в iCloud. Сега всичко е нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А снимките биват размазани по време на разговор,защото ги прави като фон,не че им има нещо :biggrin: (за тези които все още се чудят)

Редактирано от wabbittPG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах в предвид при входящо повикване преди да отговориш на обаждането, за след това е ясно защо са замазани

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз от вчера съм с iOS7 на петицата и за сега върви много добре.Все едно съм с нов телефон.Определено ми харесва. :smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Целта на "кръгчето", при слагане на снимка за контакт, е да изберете тази част, която искате да излиза като аватар на човека в списъка в Contacts.app и съответно във Favorites във Phone.app. При повикване винаги се показва цялата снимка на екрана. Да, трите бутона скриват долната горе-долу половина на снимката и това е дразнещо. Поне да бяха прозрачни до известна степен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За снимките използвайте Sync.me работи перфектно за разлика от вградения синк с фб.

Относно батерията, аз нямам проблеми. всички Location services са ми на On с изключение на time zone. В нас и в офиса постоянно съм на wifi. Ето резултат от вчера:

5uby9a3u.jpg

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Метнах айпада на iOS 7, айфона за сега не го ща, трябват ми неща от Сидия. Забелязвам, че Safari работи по-бавно, това е единственото, което дразни малко, не че цялостно айпада не си стана по-бавен, но не е много и се понася.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Определено засега iOS 7 не ми харесва...

И тая глупост за док като отпреди време...ужас!!!

Добре че не ъпнах петицата, а една четворка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За снимките използвайте Sync.me работи перфектно за разлика от вградения синк с фб.

Относно батерията, аз нямам проблеми. всички Location services са ми на On с изключение на time zone. В нас и в офиса постоянно съм на wifi. Ето резултат от вчера:

5uby9a3u.jpg

Това май е изключителен резултат...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колко да е изключителен...

rsz_photo.png

И аз съм с всичко включено.

Онтопик: забелязахте ли iOS7-style редизайна на icloud.com?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой има ли наблюдения, върху това че времето не е точно като градуси? В момента в София ми показвам че е 7?

Трия града и го добавям наново и се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо проблем има с времето като цяло!При мен се бъгва от време на време тия дни на 6.1.2:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Mдам и при мен е 7 гр. Вярно, че тия дни е бая по-хладно, ама чак пък толкова...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен Weather.app цял ден ми говори глупости. Според нея, в момента температурата в София е точно 7 градуса :smile:

А примерно Варна си я показва коректно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Aз следя от качването на ios-a, но с Weather.app на 5-та, и ipad e добре... София, сега - Mostly sunny 18

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега е 18 градуса, но до преди 10 мин беше 7 градуса sunny и то седя така доста дълго време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След няколко дни с iOS 7 на iPhone 4, смея да кажа, че се държи напълно нормално, както трябва да се държи софтуер на iPhone. Няма забавяне, лагване или каквото го наричате. Батерията се държи по същия начин както и при 6.1.3. Всичко е наред и в реда на нещата. Кериъра е Мтел 15.0 и се свързва изключително бързо - 3-4 секунди след набиране. Сафарито е много по-приятно за работа от това при предишните версии. Забелязвам значително подобрение в работата на вградения мейл клиент в iOS. Имам настроени 4 пощи вътре и ги проверява доста по-бързо от преди, дори и на Е през мобилната мрежа. Добавените доста неща в настройките ти позволяват да си настроиш по-добре телефона. Контрол центъра е доста добро подобрение за iOS. Наистина повечето проблеми от бетите са изчистени и нещата са напълно нормални. Ъпгрейднах го директно на телефона от 6.1.3 и нямам никакви проблеми или забележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За доброто старо време :biggrin:

Майтапът на страна ама черното според мен най-добре му стои,че с тези шарени икони и цветен тапет ми става мазало :biggrin:

И за да не съм офф батерията се държи както преди,недоволните да пернат един рестор,ако пак са недоволни да правят смяна на батерията.

Софта е един за всички незнам как се получават при вас тези аномалии...

e663203da706ee912de8c681f6df9dae_242x430.jpg8d71559226c7d6a6b7bf2d7f3673421e_242x430.jpg

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най- накрая успях да направя чист рестор. Явно нещо се беше омазало и Itunes ми правеше номера.Това с портовете и грешка 3004 не ми се получаваше, докато не преинсталирах компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...