Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Лошо много ми се искаше да пробвам Keynote приложението,че както съм в фаза учене в момента щеше да ми е от полза.. явно ще трябва да кихна кинти и да си го взема от стора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Купувайки си ново устройство получаваш iWork , което можеш да ползваш на всички устройства на този акаунт (Apple ID) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не казваш, че ще се върнат към стария дизайн, нали ;) Все едно да се върнем на ВЕФ-овете! Слезте на земята и го приемете. Това е новия Apple и на мен ми харесва.

Казах да доизкусурят тая... Не съм писал да се връщат назад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Успокойте се, ще я доизкусурят. Тепърва я пуснаха - сега с години ще 'надграждат' и подобряват интерфейса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разчитам на джейл отбора,че да я "надградим" по-бързичко;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбрахме, но все пак благодарим, че ни напомни за 5-ти път само на тази страница от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iOS7 е супер брутална в дизайна. Разбира се, че няма да е за всеки вкус и може би има някои неща за изглаждане, но като цяло е най-доброто усещане, което получава човек сравнено с всичко останало наречено мобилна операционна система познато до сега. Има много живот в iOS7 и превръща едно парче желязо в нещо "по-живо". Не разбирам що толкова се оплакват системно някои хора?!

И не ме разбирайте грешно, не съм очарован от iOS7, но не мога да отрека, че е едно произведение на изкуството, което не знам по кой път ще продължи, докато не излезе iOS8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодарение на "Alxx®" установих,че проблемът ми в "бозенето" на 7-цата е от самият фърмуер ! Фърмуера го изтеглих на 18-ти,веднага след пускането му от iTunes.Мога да предоставя "адекватен" фърм на всеки,който среща проблеми на 4с-ките си.Пишете ми на лично за линка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С какво ще е "по-адекватен" твоят фърм от този който аз ще изтегля? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Само за новите е.

Или говориш глупости или не си проверил.

Писах преди стотина поста че след инсталация на Ios7 през ресторе на мен пакета IWork ми е фрее

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

И аз качих на iOS7. Направих чист инстал т.е през рестор. Значи на мен ми показа iwork пакета фрее да си го тегля. Не ги инсталирах защото трябваше целия пакет да инсталирам. Инсталирам само каквото ползвам не нужни апп не слагам. След това проверих в апп сторе iphoto си беше фрее.По горните постове някой беше питал за тях.

За ios7 впечатленията са ми много добри. Неочаквано бързо и гладко върви. Доста модерно изглежда и с тези цветове почвам да свиквам.

Нямам проблем със icloud от там си свалих аппс и контакти.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е аз пробвах при мен не е

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Адекватен" ще рече да е фърм,който съм го пробвал и му гледам резултатите в момента.То и аз го изтеглих през Туньо,ама по време на разговор ми крашваше телефона ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@koksibg

Доста отдавна съм спрял да говоря глупости,които не съм проверил.

Тествал съм го на две петици и една 4s-ка - рестор,set as new....

И докато на моят акаунт съм купил Numbers-а,на другите не е купувана и не излиза безплатно.

Може да си минал между капките ли...де да те знам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може ли един шот на някое приложение от пакета с надпис "free"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

bazyruda.jpg

След рестора днес.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от x3mbiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е само за новите устройства, а за новите активации, след 01.09.2013. Що не четете епъл какво пишат???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ех и аз ресторнах в деня на пускането и няма free. При тва от DFU. Хич не ми занимава да ресторвам пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз активирах 5 на 19 въпроса е това има ли срок или няма значение кога ще е рестора - дали след месеци или сега?

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е само за новите устройства, а за новите активации, след 01.09.2013. Що не четете епъл какво пишат???

Да се таковам в кьоравият тип...

Ще ресторвам заради iPhoto-то...то се е видяло...

:swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на 5S преди 2 дни излезе ъпдейт и вече съм с 7.0.1 . При другите устройства има ли такъв , защото при IPad 3 не виждам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...