Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Аз мисля че телефонът ми започва да става все по бавен и муден,ден след ден.. пример от днес - 30% батерия,пускам 3G-то да погледна нещо в нета,еми Сафарито ми заби 2-3 пъти,за секунди екранът ми стана чисто черен с иконките по него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Подкрепям горното мнение с 2 ръце - адски много ми сече телефона,през BatterySaver-а имам опция да видя колко рам ми се използва - ами то под 350-400 не пада,дори и след relocate . Не ми се вярва и да го оправят това,явно това им е логиката - леко-полеко старите (на 2 години) телефони да се изкарват от пазара,въпреки че вкараха опцията да се теглят версиите на приложенията,които са с по-стара поддръжка ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И все пак в момента няма ли някакъв начин за даунгрейд към 6.1.3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То не бяха бети,ъпдейти...сега ревете!Научете се да изчаквате,отзиви и т.н.!Ама нали трябва да сме модерни?!Ако ви кажа колко съм си добре с 6.1.2 с джейлче!Сега ще ме резнат,но не се сдържах вече;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

не знам как може да има недоволни от 7-цта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали се установи,че 5-цата работела по-бързо с 7-цата,отколкото с 6 ,така че ти може и да си доволен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми не ми работи основно епълско приложение, което е една от причините да съм им дал една шапка пари. Трябва да съм доволен?

От just works стана just шарения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти с 5-цата си доволен,но ние с 4С не сме.. човек да не изкаже мнение значи :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А ти щом искаш да можеш да изкажеш, той какво, да си мълчи ли?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
То не бяха бети,ъпдейти...сега ревете!Научете се да изчаквате,отзиви и т.н.!Ама нали трябва да сме модерни?!Ако ви кажа колко съм си добре с 6.1.2 с джейлче!Сега ще ме резнат,но не се сдържах вече;)

А аз с 6.1 :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошо няма,но защо ще ни напада ?! Вие "нали искахте да сте модерни" ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В този ред на мисли и 2G-то е "пушка"с 3.1.2,ама седи в шкафа!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пушка, пушка... ама кремъклийка ;)

Проблемите които описвате на 4S при мен ги няма - явно повредата е във вашия телевизор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да,сигурно ти си хванал далаверата с 1 gb-товите 4s-ки ! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен 4с вървеше добре на 7 преди да я продам и взема 5. Подкрепям колегата!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То и при мен върви,но на моменти сече,апликейшъните крашват.И ми е нон стоп 350-400 употребяващата се рам ! А за флаш-а при звънетето - я светне,я не :D Phone.app-а бози яко при набиране,затваряне,както и Camera.app !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абре, деца, спрете се малко. Това, че са ви осрани кошниците, не значи че при всички е така. Имам 4 и 4с, вървят както се очаква за две и три годишен телефон. Даже седем върви изненадващо добре с четворката, на фона на 3г с 4.2.1 навремето. Какво искате? 10 годишна поддръжка ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

..но ние с 4С не сме..

Ъм.. чакай малко. Това, че ти си с 4S и не си доволен от iOS 7, не означава, че всички ние с 4S не сме доволни. Аз не съм забелязал забавяния, проблема с батерията си го реших и като цяло мога да кажа, че в сравнение с 6-цата телефона си работи със същата скорост. При 6-цата анимациите са по-бързи, което създава илюзията за по-бърза ОС, но като свърши анимацията чакам, за да ми зареди приложението, което искам да отворя. Имах възможността да сравня 7 на 4, 4S и 5. Между 5 и 4S няма толкова голяма разлика (като се има впредвид, че на 4S-a паралакса е изключен) докато при 4-ката анимациите насичат. Не знам дали е така с всички 4-ки, но поне аз това видях. Не се оплаквам.. никак даже. И колкото по-скоро предложат 5s от глобул, толкова по-скоро ще направя подарък на мама, която е тъжна, че 3GS-a й няма да подкара 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам 4 и 4с, вървят както се очаква за две и три годишен телефон.

Ето го тънкият момент ! Просто не обичам някой да се опитва да ме убеждава в нещо като предишните колеги ! Вървяла му перфектно - Да бе Да ! Все едно ви е срам да признаете фактите !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А някой ще оправи ли да може в профилите да е ios 7 и да ги има новите айфони

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Ти му ка'еш кюти, оно рупа ли рупа" :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...