Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ей, тъй: чел си е домашното и си е дъмпнал 6.1.2 директно от телефона. По друг начин не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За мен не си заслужава да си затрия всичката информация от телефона и да го активирам наново само и само да 'разцъкам' горе споменатите приложения. Но разни хора, разни приоритети. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хе хе, kal1ch, после като си вкараш iCloud акаунта нали ще ти синхронизира пак контакти, бележки, ала бала, а останалите неща ще си ги върнеш през тюнса. Е, не знам какво друго имаш като инфо, де. Може и да има нещо, което не можеш да върнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че не ме разбра правилно. За мен не си заслужава цялата занимавка. Както и да е, много се отклонихме от темата. :)

Към екипа: моля ви добавете iOS 7 и за iPad в настройките на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Georgiev как успя да се върнеш на ios 6.1.2 ,дай по-подробно,че не можах все още,а и не лм остана много време да се занимавам,имам запазени SHSH .

By LanbeR

Свалянето става с къстъм фирм от Сноубрийз с добавени SHSH и през Pwned DFU с iREB. Новия тюнс дава грешка 11, така че сваляш 11.0.2.25 от замунда и си ти.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не разбрахте ли, че този "офис пакет", е безплатен само и единствено при НОВОзакупено устройство? Прегледайте пак презентацията на iPhone 5S/C. Там се казва всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Sovar, ние разбрахме много добре. Ти обаче разбра ли, че поне двама потребители твърдят, че на СТАРОзакупените си устройства имат безплатно iWork, след restore & set as new, и останалите се опитваме да разберем как се случва "този номер"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По склонен съм да вярвам че там има нещо, което споменатите потребители пропускат да споменат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм с нов(as new) iOS 7, но не е безплатен iWork.

На хората с безплатна iWork, от къде са закупили iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оххх, явно трябва да го обясня като за малки деца.

Пример: Бай Пешо, комшията си е купил петица след 01.09 и е минал да му я активирам с мой акаунт, че той още си няма. После си е направил, но аз междувременно намазвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи x3mbiker и koksibg, са активирали на някой новите 5ци с техните apple id и така печелят безплатен iWork…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане, относно засичането, лага и т.н. Които имам с с iOS 7 на 4-ката какво предлагаш? Направил съм чист рестор, сет ас ню, не съм връщал никакви бекъпи, не съм инсталирал глупости? Просто се чудя щом проблема е в моя телефон, какъв може да е той?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейтни към 7.0.2 през телефона , в нета казват, че уж се забързват телефоните ...лично аз не съм забелязал разлика на моите iOS устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на 5-та с 7.0.2 ми се струва, че нещата се случват малко по-бързо. На айпада обаче положението е същото, харесва ми но е леко мудно. ( или аз много бързо бутам, ама не вярвам да е това :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В момента нямам айфон под ръка, та да попитам вас, че от снимки и видео по интернет ще е по- ясно май: свиква ли се как изглежда новия док или той не е чак толкова грозен колкото ми се струва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Грозно" зависи от човекът.

На едни им харесва,на други не.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дока е много по-грозен, отколкото ти се струва. Огледай се за друг телефон, има в изобилие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз минах на 7.0.2 на айпада и за сега не хващам някаква разлика в бързината.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отново има локскрийн бъг, този път чрез Сири- чакайте 7.0.3!

Хах :)

http://www.idownloadblog.com/2013/09/27/ios-7-0-2-lock-screen-vunerability/

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тоя док дори не съм го забелязал...

При мен след качването на 7.0.2 се появиха проблеми при разговор. Зависване след като съм отказал повикване; зависване при набиране - седи 1-2 минути без никакъв сигнал и т.н. На някоя от първите бети също ми се беше случвало, но в последващите го бяха оправили..

Като подобрение забелязвам, че вече затваря всички приложения, когато от мултитаскинга с 2 пръста се махат едновременно. Преди оставаше доста често иконата на едно от тях..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз единственото, което забелязвам откакто качих от бета 6 на GM е, че обхвата ми е с една чертичка на долу. Надявах се като кача от GM на официалната 7.0 да се оправи, но си е все така, дори на 7.0.2 няма подобрение. Правих 4-5 рестора по всичките възможни начини познати на човечеството, но без резултат. Странно, кое кара едни и същи телефони, с един и също софтуер преинсталиран на чисто, да дават различни бъгове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След качването на 7.0.2 при мен няма нито един от проблемите, които е изброил колегата, усеща се и забързване

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или телефоните ни не са толкова еднакви, колкото твърдят от Apple. Кой знае, кои серии, в кои китайски заводи и с какви части се сглобяват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тук си абсолютно прав и това е така вече от доста време насам..

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...