Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

pyzu9y3u.jpg

Купено е преди много време...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може и да не е платено, ако си хванал безплатна промоция в началото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм хванал безплатна промоция. Купил съм си го. Тези спекулации са безсмислени след като съм дал конкретна информация. До тук няколко души казаха, че нямат проблем, така че е възможно да има някакъв проблем с Apple ID-то ми. Тази сутрин видях и че активацията на iMessage и FaceTime не включваше телефонния ми номер, а само мейлите. Още чакам отговор от Whatsapp и ако ми дадат адекватен отговор (което не ми се е случвало при предишни запитвания) ще пиша тук да ви кажа какво е станало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Брат.... chill.

Давам информация - не съм писал за теб нещо, нито съм ти хвърлял камъни....

Аз не съм го купил - хванал съм аванта - проблематичност???

Нещо доста хора седят нонстоп по форуми и се озлобяват, ми се струва... Покажете се малко на слънце бе - не е вредно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не че нещо-ама това не е проблем на iOS 7 или аз се бъркам?

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но е проблем в следствие на използването на iOS 7. Например при същите действия, когато съм бил на iOS 6.x.x не ми се е случвало. Или тази тема е само и единствено за iOS 7 и нейните "заводски" приложения? Ако е така затривайте и да настава мир.

mariankata, след моя пост "Да, платено е. Купих си го..." ти пишеш "Може и да не е платено". На кого точно писа, щом не е на мен? И каква точно информация даде?

На мен ми се струва, че се навъдиха много хора, които седят нон-стоп по форуми и "дават информация".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това че разработчиците са решили да си сменят политиката с пускането на ъпдейта е просто съвпадение, и наистина няма нищо общо с темата.

Сега си проверих WhatsApp-а, и ми пише, че е Lifetime, както каза и колегата по-горе. Нещо при теб се е объркало, но със сигурност не е от iOS 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз да питам за тоз Whatsapp като не съм го плащал купувал никога защо сега на абонамент ми излиза lifetime.

Ква е врътката тук някой знае ли?

П. Хахаха Да си проверявам сметката редовно ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@anton

може и да не е платено = не е задължително да е струвало пари (за да го оставят lifetime).

Зелен чай съм чувал да успокоява нерви....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе не знам при вас как е, но след бета 6 много често ми изчезва балончето на AppStore, което показва колко нови ъпдейти имам. Като го отворя и цъкна на updates също "уж" нямам нищо за ъпдейтване, а не е така, защото имам програмки,които умишлено не съм ъпдейтвал. След някакво известно време като проверя имам налични ъпдейти, след това отново липсват. При вас така ли е?

ПП. Autoupdate ми е на off.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, при мен е така. Сутрин например ми се появява значка, че имам няколко ъпдейта, като се прибера след работа отварям магазина и няма никакви ъпдейти. Force quit-вам магазина, след което нямам значка, но има ъпдейти. Ако не го закачам след определено време пак се появява значката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това и на 6.x.x ми го прави.

Пише 2 в баджа, отварям и има само един ъпдейт...

Или това...

post-217-0-16151600-1380544645_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз да питам за тоз Whatsapp като не съм го плащал купувал никога защо сега на абонамент ми излиза lifetime.

Ква е врътката тук някой знае ли?

П. Хахаха Да си проверявам сметката редовно ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Може да сигосвалил,в някой от моментите,когато го пускаха free.

Няма да ти дойде сметка,спокойно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
@anton

може и да не е платено = не е задължително да е струвало пари (за да го оставят lifetime).

Зелен чай съм чувал да успокоява нерви....

Редовния секс също;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Проблема"с Whatsapp не е от ОС, вероятно е бъг. Между другото Whatsapp се плаща с абонамент от първият ден, но понеже при iOS нямаше IAP, приложението се плащаше само веднъж щот в противен случай изхвръква от AppStore. Така че не виждам кой е проблема да се плати левче на година и да си се ползва, не че е евтино, но не е и толкова скъпо. Друг е проблема, че качеството на приложението, както и сигурността е 0 и няма никакви опции, но не му е тук темата.

Това с ъпдейтите, за което споменавате го имах като проблем, както в тюнса, така и при iPhone 5. Появи се още от момента на излизане на официалната iOS7. Един час след това ми не невъзможно да ъпдейтвам ни едно приложени и така в продължение на дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм още на 6.1.2 (с 3GS няма как да съм на 7 :smile: ) и при мен апп стора ми показва бадж-ове че има ъпдейти, но като го отворя изчезват.

Предполагах че ги засича като ъпдейти, но после чеква че са само за 7 или пък са само за по-нови устройства а и за това изчезват.

Ако и на 7 се случва същото, явно ъпдейтите са само за 5s, 5c или устройство по-ново от вашето.

Т.е моя извод е че бъг-а е че при проверка за ъпдейт не се взема предвид устройството.

П.П. За Whatsapp не съм плащал никога нищо. Инсталирах го още когато беше free (а може и промоция да е имало) и в момента ми пише lifetime.

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, нямам такива грижи с ъпдейтите от телефона, но имам точно такива на iMac-a още от сноу лео, та до сега. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Toва за Мак-а и при мен го имаше. Проблемът идва от това, че най-вероятно имаш някое кракнато приложение (при мен беше Transmit).

Easy fix: delete your pirated version of angry birds (the one you pirated using the _CodeSignature and _MASReceipt of Twitter).

И по-подробно:

1. Download "Twitter" from the App Store using your Apple ID account.

2. Go to "/Applications/Twitter.app/Contents" and copy the "_MASReceipt" folder.

3. Go to any app that you personaly put on the computer or you know are the cause. Go to the "Contents" folder of that app. Paste "_MASReceipt" into that folder. Make sure to overwrite the exsting folder.

На iPad-a (джейлнат с 6.1) също почна да ми се появява този проблем съвсем наскоро. Изкарва 6-7 ъпдейта, пускам и нищо.. С няколко ръчни спирания и включвания се появяват..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мани ги тия рецепти, нали аз ти писах някои врътки? :) Не е от това. На дяла със МЛ имам само платен софтуер и пак го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може ли да ме светнете само , че се обърках вече. Ако телефона 4с е на 6.1.3 и го ресторна като findmyiphone е пуснат на иос7 , ще иска ли парола или не. Едни ми казват не иска ако е бил на 6.1.3 други , че иска щом се ресторне на иос 7 . Кое е вярното?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От 6 към 7 нямаш проблеми с find my iphone. След като минеш на 7 вече си "вързан". :)

Иначе както очаквах от Whatsapp съпорта не ми помогнаха изобщо. Отговорът им беше, че версията им за iOS7 още не била готова и не можели да обсъждат кога щяла да бъде готова. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на седем и на шест нямам проблеми все ми е lifetime Watsapp!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...