Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

На неоторизиран компютър,при заключен телефон с парола,тюнса не разрешава достъп ;)Това от 7.0.2 май?Или аз съм спал в часовете ;)

"trust this computer"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам следното питане, за което се извинявам предварително ако е дискутирано или писано, но не открих нищо в темата, което само по себе си ме изуми и все повече ме навежда на мисълта, че е всеизвестен факт за който не съм чул и ме кара да се срамувам от своята некомпетентност? Защо след като iMassage и FaceTime на iphon-a ми (ios7.0.2) са настроени към телефонния номер, а на iPad-a (ios 6.1.3) към мейла, при приемане на обаждане през FaceTime звънят и двете устройства? С iMassage няма проблем, при набиране на текст от трето устройство (с ios7) и цъкване на контакта ме пита към мейла ли да прати iMassage или към номера и го получавам съответно на ipad-a или на iphon-a, докато при facetime направо набира и звънят и двете. Спомням си, че при предходните версии питаше винаги и при FaceTime.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, зависи как е добавен контактът при другия и какво набира по дефолт. Ако искаш 100% да ограничиш позвъняването към телефона(докато звънят на пад-а), махни мейла от настройките на фейстайм в телефона, остави само номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси много за бързия отговор Саше! Махната е отметката в настройките на facetime и imassage за мейла и съм оставил само на номера, но пак си звъни. Опитах да махна изцяло мейла, да го изтрия, но в този случай естествено ми излиза, че не мога да го изтрия. Просто проблема е, че фейстайма не ме пита кое да набере от съответния контакт (мейла или номера), както беше в предишните версии, а направо звъни и на двете. Интересното е, че при iMassage го няма този проблем. Показва ми, че към този контакт има номер и мейл и на кого да го прати. Продължавам да ровя и да дерзая, но нищо не намирам. Явно така е заложено в 7-цата за фейстайма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отваряш контакта, избираш конкретен адрес(т.е. мейл или телефон) и оттам пробваш да набереш. Имам предвид от контакти, не от фейстайм приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги имам някакъв проблем с акаунта ми в iTunes/iCloud, от един месец насам вече 4 път ми дава че акаунта ми е дисейбълт от мерки за сигурност, вече си сменям 4-път паролата и след седмица дава пак. А не въвеждам грешна парола или нещо, просто ми го изплюва :(, странното е че съвпада с iOS7 периода

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влез в сайта на Apple и си огледай акаунта, виж дали ти иска думите за сигурност и си оправи всичко добре, както и допълнителният мейл за сигурност. Изтрий iCloud от телефона за проба и ако не се оправи им пиши на съпорта. iOS7 не е променяла нищо в акаунтите или аз не съм разбрал, ако има нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се знае къде е кривото: акаунт на който НИКОГА НЕ СА слагани тайни въпроси и отговори, сега при опит за смяна на паролата иска такива?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От колко години съм нямал проблеми все с тоя каунт, какво му е щукнало сега....И не дава да ползвам предишни пароли то аз вече си използвах всички дето ползвам :tooth:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

http://blog.ih8sn0w.com/

Хвърлете едно око, може да помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отваряш контакта, избираш конкретен адрес(т.е. мейл или телефон) и оттам пробваш да набереш. Имам предвид от контакти, не от фейстайм приложението.

Като отворя контакт и имам:

1. Mobile

0888........(като го цъкна и звъни телефона с нормален си разговор)

2. FaceTime (като цъкна и звънят и двете устройства с фейстайм)

3. Email (Дава ми направо да пиша мейл)

Неещо май повредата е или в моя телевизор или в чипа дето ми е в кратуната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, пробва ли да си спреш facetime и да го активираш отново и на двете устройства като посочиш на всяко кои адреси да използва?

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да пробвах и този вариант, но отново греда. Явно така е заложено в 7-цата за фейстайма да не разделя контакта на мейл и номер както е в iMessage. То просто не ме пита кое да набере, както до сега в предните версии. Ако е така, за мен определено е недостатък на ios7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам кой какво говори, но по-бъгава ОС до сега от Ябълката не са пускали. То не е рестартиране, респрингване, постоянно няма връзка с телефона ти, не можеш да набереш нормално номер, после пък го набереш, не можеш да затвориш, блокиране, липса на обхват, интернет... изобщо т'ва не е реално. По цял ден ги псувам, а от 3GS насам не съм сменял с нищо друго, но този път се оляха!

Редактирано от Olemale1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемите не са винаги в хората!Сложил си OTA ъпдейт и стой и гледай кво става!А повечето са така!Форума не са и го помирисвали!Доста нови неща има в ios 7,така че е нормално да има проблеми!Те андроидите за какво са бъгави?!Набкъскали са ги с всякакви неща и....Ще стигнем до 7.1.и т.н и всичко ще е ок!Но засега е греда донякъде:(А за iphone 4 въобще не трябваше да я пускат:(Все едно гледам slow motion;))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да споделя и аз впечатление… да, има някакво забавяне на реакцията на дивайса, но не мисля, че е нещо, на което си заслужава да се обръща чак толкова внимание, разбира се с уговорката, че аз съм с 4S. Ако при някого е по-осезаемо би било наистина дразнещо. Батерията наистина издържа по-малко! Това за мен вече е сигурно, въпреки рестори и т.н. За проблема с контактите писах преди няколко дни. Това, което установявам с поведението на дивайса, при активен WiFi е че връзката е значително по-добра. Има места, където ме дропваше често, а сега няма и помен от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък ще кажа, че на iPhone 4 си работи напълно нормално. Всичко е ок! Качен е ОТА след 6.1.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така си е, за какво му е на обикновенния потребител да знае дали да връща бекъп или да ресторва. Щом от епъл са дали възможност за ОТА ъпдейт, ъпдеит през айТунс и връщане на бекъп - би трябвало всеки от възможните варианти да работи без проблем.

Колкото и да не ми се иска да призная - епъл не са това което бяха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък се чудя само аз ли съм толкова прост да сменям major версия на iOS само от DFU и без връщане на бекъп?

Той и ъпдейтът от vista към windows8 сигурно е съпортед, ама дали е най-удачният ход?

@gorgior ти какво съветваш? Да се стои с лаговете и забиванията, да не се ресторва на чисто и да се реве по форумите колко е бъглива iOS7?

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хората си купуват телефон и въбще не си и помислят за форуми!Като си купиш нова и скъпа кола не очакваш да тръгнеш по сервизи и форуми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В крайна сметка бъглива, забиваща и дропеща разговори ли е iOS7?

Ще повторя. При мен всичко е безупречно.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4-ка с чист рестор без бекъпи и 5-ца OTA - е няма как 700 контакта, 3-4 ГБ музика, 6-7ГБ приложения (около 250 лв), мейли, снимки - 2500 да се занимавам и играйкам аз 3 седмици, да чета огромен форум и да задавам 200 въпроса кое как да си връщам на телефона, при положение, че съм си взел на всичкото отгоре и допълнително 20ГБ storage в icloud, защото не са ги направили нещата като хората. Да ще чакаме 7.1, 7.2, 7.3 и т.н., и дано... дано, но просто работата е оакана. И не, не съм от ревливите. Виж кога съм се рег'нал във форума, попрочел съм долу горе всичко, позаигравал съм се във времето доста, и до сервиза съм ходил не веднъж, когато съм оплесквал работата тотално, и не съм ревал до сега. Може да не съм активен писач, но пък съм читател повече от активен. Хубав е замисъла на 7-цата, но за малко визия и няколко екстри, които ги имаше още от ios 4, работата е МНОГО ЗЛЕ. А за батерията на 5-та ... по-добре даже и да не коментирам, че в джоба ми си нося зарядното вече всеки ден!!! Сори!

Редактирано от Olemale1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...