Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Премахнали са нотификейшън на лок скрийна за обаждане, когато затвориш на някой. Това е едно от нещата който са махнати от iOS 6 и не е за добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако има някой, ъпдейтнал с iPhone 4 на iOS7,нека моля да сподели, как се държи телефона, има ли лаг и върви ли добре.

Ъпдейта на 4 и 4s е абсолютно забранен, ако искаш да имаш старият си хубав айфон........ И при двата работи, като андроид от 300 лева ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За 4с си в тотална заблуда :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

heidan, това пък за 4s как го измисли? При мен си работи супер мазно и безгрижно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес докато говорех по телефона и почна да звъни аларма в ухото ми и изпаднах в шок.

Не помня на по-стари версии дали може да се случи. Случвало ли ви се е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се е случвало и е супер досадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Т.е не е от iOS7?

Да бяха го направили да бипва само. Не да вибрира и да врещи докато телефонът ти е на ухото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте колеги, някой друг освен мен има ли проблем със звука при запис на видео при IOS 7? Като бях с 6.1.3 нямаше проблеми със звука, а сега като записвам и звук няма :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен също се появи такъв проблем. Картина има звук - ЙОК! Проблема не е перманентен. Тоест правя един клип със звук, но следващия е без. Досега не ми се е случвало, което ме на вежда на мисълта, че е от "безпроблемната" iOS 7 :lol: . Ще взема да си прегледам "телевизора" :lol: .

Edit: Оказа се, че проблема вече е постоянен :tooth: . Няколко бързи клипа направени един след друг и всичките са без звук.

Редактирано от sniperdage
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това ми беше мисълта, но колегата пропусна "невидимия" ми пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тц, тоз' път не познахте. Направих рестор и всичко пак си тръгна. Та да си дойдем на думата за "безпроблемната" iOS 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направил си рестор и се е оправило?! Да си дойдем на думата за "безпроблемните" майстори ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Къде видя претенции от моя страна, че съм майстор? И трябва ли да съм майстор винаги, за да ползвам нормално телефона, за който съм изсипал една бала с пари? Какво, да правя рестори през месец ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От голямо значение е и от къде се ресторва телефона. Ако компа има проблем и рестора няма да е читав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма нужда да се прави рестор през месец, просто направете един нормален с търпение да завърши всичко като хората и след това го ползвайте със здраве. Има и още нещо. Ако качвате постоянно нови и нови приложения има реален шанс да добавите бъгове в iOS и това допълнително да натоварва системата. Аз лично имам 30-тина приложения/игри който ползвам и общо взето нямам никакви проблеми с iOS-а. Наистина като направите един читав рестор не трябва да имате каквито и да е проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Къде видя претенции от моя страна, че съм майстор? И трябва ли да съм майстор винаги, за да ползвам нормално телефона, за който съм изсипал една бала с пари? Какво, да правя рестори през месец ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Познавам хора с 4-ка на която никога не е правен рестор, както го е купил от магазина. Работи безупречно и казва че никога не е имал проблеми с телефона.

п.п. има 49 ъпдейта в Апстор, ни не му пречат, да си светят, както обича да казва.

И той не е "майстор" и той не прави нищо за да си ползва Смартфона, за който се е изръсил не по малко от теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много ми е чудно как на всички им работи супер ios 7 на 4 и 4s??? За четворката изобщо не коментирам, тъй като след ъпдейта телефона така зацикля че не ми се говори - имам наблюдение върху доста 4 и 4s , а не върху единични бройки :smile: Има доста хора, които се оплакват от работата на новия иос, но те са заклеймявани тук! А това е факт! Имал съм 4, 4с и петица ios 7 не беше нещото което чаках толкова дълго ;) Даже и на петица работата на телефона видимо се забави. Не виждам какво лошо има да си кажем истината.

Редактирано от heidan__
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за отзивчивостта Ви, но въпросът ми беше риторичен. Винаги ресторвам в ДФУ без бекъп, кротко и търпеливо без да се хвърлям още първия ден на нова версия. Просто искам да кажа, че iOS7 за сега е бъгава. Това е!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да се включа и аз в дискусията. iOS 7 след чист рестор и set as new на iPhone 4 се държи по същия начин както беше след като върнах бекъп с 100+ приложения.

Хардуера на устройството просто не е достатъчно мощен за да върви гладко ОС-а. Факта, че не успяха да подкарат паралакса, въпреки че телефона има жироскоп е показателен. Рам-та не му стига, и процесора не е достатъчно силен за тази операционна система. Оставам на мнение, че трябваше да отрежат 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От както iOS7 е на бял свят, все по-често се сблъсквам с въпроса. Мога ли да върна на старата версия (6.x)? Това са клиенти, които по неволя или по друга причина са ъпдейтнали. Става въпрос за всякакви модели 4, 4S, 5. Никой досега не ми е казал, че телефона му се скапал и не работи както трябва. Според мен има леко забавяне, но това не е чак толкова фатално. Спомнете си какво беше с 3G след 3.1.3, та чак до 4.2.1. Причината да искат да върнат е една и тя се казва - не ми харесва новия интерфейс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Къде видя претенции от моя страна, че съм майстор? И трябва ли да съм майстор винаги, за да ползвам нормално телефона, за който съм изсипал една бала с пари? Какво, да правя рестори през месец ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ако искаше да си ползваш телефона нормално, като редови юзър, нямаше да чуваме думи като "рестор от дфу" и разни такива! Щеше да си ъпдейтваш като редови юзър ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хо хо ми аз така и направих ;) (директно през телефона). Ама ей на, пак трябваше да мина през рестор ;) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...