Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Според мен направи си ъпдейта ОТА щом не е твой телефона и копие на снимки задължително, ако имаш възможност. ОТА ми се струва по-сигурно. На MacOS един ъпдейт ми остави телефона без baseband и трябваше да ресторвам, ОТА или ъпдейтва или не ъпдейтва, но никога не съм имал проблем със загуба на информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мак си останал без бб поради същата причина, заради която би останал без бб и под боза. Нещо ти е барало хост файла и е пречело на свързването с albert.apple...

Едно - две "хлъцвания" на рутера и ОТА уйде в коша, а телефона остава на ябълка или е пълен с бъгове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм сигурен защо останах без ББ, но свалях фърма отново за всеки случай, да не би там да е грешката. Спомням си, че по време на свалянето на FW по погрешка започнах да свалям и други неща, което обикновено никога не го правя и когато тюнса стигна накрая до ъпдейт FW и започна едно прескачане и бавене, така че може и причината да е била в интернет връзката и да не се е свалил и подписал добре, знам ли. Все пак си имам едно на ум и ако е за някакъв бърз ъпдейт през ОТА, а ако е приятел, с добър бекъп и през компа, обаче бави малко повече според случаят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Нямам нито един от изброените бъгове. Единствено батерията се стапя доста бързо, но това сигурно се дължи на това, че не съм ресторвал. Не мога да разбера тези, които плачат от това, че когато отхвърлиш дадено повикване трябва да ти излиза в пропуснати.

За мен е удобство и необходимост. Работя в магазин, разговарям с клиент, телефона звъни и аз затварям с лок бутона, без да прекъсвам разговора ни. Като приключим, може и да съм забравил, че някой ме е търсил.

Принципно мога да извадя телефона и да цъкна "remind me later", но го считам за неуважително, към човека пред мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен липсата на тази функция за пропуснати повиквания на лок скрийна при отказ с двукратно натискане на бутона ме дразни. Трябва да изграждаме нови навици, защото всеки ден ми се случва да забравя да се обадя на няколко човека, които са ме търсили, но по една или друга причина съм им затворил без да говориме. Някък си е неуважително това, а аз ровя в телефона чак вечер като се прибера, а тогава в повечето случаи е неудобно да се обаждам на човек, който вече не е на работа. Това го отчитам като голям минус на новата оп. система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

да се включа и аз в тази тема, дано не съм объркал мястото да си изразя проблема...след упдейт до 7.0.2 на iPhone 5 ФО чрез iTunes без рестор ми се проявява само един адски дразнещ проблем свързан с wi-fi връзката...след като съм закачен към вече позната мрежа и след известно стоене на апарата в стенбай мод иконата за силана на wi-fi връзката стои, но нямам интернет. Прави го при всички тествани мрежи, при всякаква сила на сигнала. Ресторнах го през ДФУ режим и го стартирах като "нов" без да връщам бекап, но пак се проявява проблема...след рестарт на апарата нет има пак за неопределен период...на приятелката ми 5-цара и iPad mini-то до мен нямат такива грижи...Какво "аджаба" да правя и някой друг патил ли е така ;(((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж настройки на рутера, откачи всичко от него и се вържи само ти без SIM карта, казвам ако не си го пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без сим мога да тествам...но съм в Лондон, рутера е на мобилен оператор и нямам достъп до настройките му :(...това ми го правеше и в България на домашния ми за това предполагам, че проблема е в моя "телевизор", но по начина, по който се проявява се съмнявам или по-скоро се надявам да не е хардуерен...ползвам ябълки от 3G модела всичките подред и сефте имам някакви ядове :((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Затихва ти захранването на чипа, най - вероятно. Причините може да са доста, но не е софтуер. Щом ти го прави с други рутери и вече имаш лични наблюдения, остава моето предположение. При непрекъсната продължителна употреба, прекъсва ли връзката и забелязал ли си дали телефона загрява?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да прекъсна един или два пъти...и НЕ не загрява

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Потърси друга мрежа, ако желаеш да се убедиш в качеството на телефона преди да отидеш към сервиз. iPhone 5 има сериозни проблеми с бих казал доста модели рутери особено с тези от оператори. Дори не му движат и нотификациите да не говорим за интернет при сърфиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами да продължавам да тествам и да търся признаци кога и след точно кое действие или бездействие на техниката се проявява...сетих се че слагам алтернатива на любомата ми от Cydia програмка BatteryDoctor, която е free от Тунето, махам я да видя дали случайно тя не спира нещо което уж да спестява ток :)

Редактирано от DaDurty
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е от нея. Следи го и си прави наблюдения, така евентуално ако опреш до сервиз ще улесниш търсенето на причината, което само по себе си е 90% от отстраняването на проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

DaDurty'

Аз мисля най добре да си запазиш час в някой близък Апъл сторе и да ти го видят за кво иде реч.

Можеш и през апликеишъна да го направиш от Genius Bar.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейтнах към OS X Маверик и активирах Кейчейн в iCloud, но на телефона така и не се появи Кейчейна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
DaDurty'

Аз мисля най добре да си запазиш час в някой близък Апъл сторе и да ти го видят за кво иде реч.

Можеш и през апликеишъна да го направиш от Genius Bar.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

лошото е че съм тук на "острова" само с апарата и кабела..нямам кутии, документи...нз каква е процедурата никога не ми се е налагало да ползвам такива "екстри"

Редактирано от DaDurty
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Запази си час и отиди, искай си рециклиран, ако ти го сменят и не ти трябва кутия. Той си идва с неговата. Все пак никой не им е длъжен на тези да си пазиш кутията.

В краен случай, ако се окаже дефектен телефона и ти си сигурен, че е така и не желаят да ти го сменят, запази си друг час и пак отиди. Също при отказ говори с тях дали, ако си купиш AppleCare ще ти го сменят, това ако те устройва разбира се.

пп. Ако е в гаранция са длъжни да ти оправят проблема, но ако стигнеш до AppleCare питай за "+" и т.н. Мисля вече е достъпно за много страни в Европа.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е нужно. Някой да ти мейлне или факсне документите на телефона, по - точно касовата бележка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок мерси за напътствията...ще потърся кое как да стане и ще посетя някой "ябълков" магазин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

DaDurty

Не ти са нужни документи. Значи какво правиш-

1. Запазваш час за най близкият/удобен сторе през апликеишъна ->Genius Bar -> IPhone секцията.

2.Вземаш тел. отиваш обясняваш каквото каза на нас.

Какво се случва-

1. По сериен номер ще го намерят от къде/кога е купен (не ги интересува това а датата) тук нищо не те питат.

2. Ако е гаранционен заменят без да питат/мръщят.

3. Ако не ще ти предложат да си купиш рецеклиран(така си мисля) или да ремонтират/заменят wi-fi модула.

Този разказ дето написах НЕ ми го е казал някой а лично съм го правил 3-4пъти.

Успех и пиши

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На неоторизиран компютър,при заключен телефон с парола,тюнса не разрешава достъп;)Това от 7.0.2 май?Или аз съм спал в часовете;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък видях, че 7.0 още се подписва за 4S и свалих на нея. Да видим как ще се държи батерията там. С последните бети и GM-а издържаше повече от 7.0.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От преди е. Мен скоро ми се случи, но съм сигурен, че беше преди да мина на 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...